Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Kozara
Gradiška
|
07.09.2019 17:00 | Rudar Prijedor | 3 : 0 | Kozara | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Podrinje
Janja
|
07.09.2019 17:00 | Krupa | 7 : 3 | Podrinje | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
07.09.2019 17:00 | Tekstilac | 2 : 2 | Slavija | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
07.09.2019 17:00 | Željezničar Sport Team | 2 : 0 | Jedinstvo |
Dubrave
Dubrave
|
|
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
|
07.09.2019 17:00 | Dubrave | 1 : 1 | Sloboda (MG) | ||||||
Borac (Š)
Šamac
|
|
Sloga (D)
Doboj
|
07.09.2019 17:00 | Borac (Š) | 2 : 2 | Sloga (D) | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Mladost
Donja Slatina
|
07.09.2019 17:00 | Proleter | 1 : 0 | Mladost | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
07.09.2019 17:00 | Laktaši | 2 : 6 | Jedinstvo |
Leotar
Trebinje
|
|
Drina HE
Višegrad
|
07.09.2019 17:00 | Leotar | 2 : 0 | Drina HE | ||||||
Mladost (G)
Gacko
|
|
Budućnost
Pilica
|
07.09.2019 17:00 | Mladost (G) | 1 : 1 | Budućnost | ||||||
Famos
Vojkovići
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
07.09.2019 17:00 | Famos | 4 : 2 | Glasinac 2011 |
OFK Lauš
Banja Luka
|
|
FSA
Prijedor
|
07.09.2019 17:00 | OFK Lauš | 3 : 0 | FSA | ||||||
Bratstvo
Kozarac
|
|
Gorica
Šipovo
|
07.09.2019 17:00 | Bratstvo | 5 : 0 | Gorica | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
OFK Brdo
Hambarine
|
07.09.2019 17:00 | Progres | 3 : 1 | OFK Brdo |
Guber
Srebrenica
|
|
Tabanci
Tabanci
|
07.09.2019 17:00 | Guber | 1 : 1 | Tabanci |
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Obradovac
Gradiška
|
07.09.2019 17:00 | 13 Skojevki | 3 : 0 | Obradovac |
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
|
BSK
Bušletić
|
07.09.2019 17:00 | OFK Pridjel | 1 : 0 | BSK |
Kiseljak
Koprivna
|
|
Rudar
Blagaj
|
07.09.2019 17:00 | Kiseljak | 2 : 6 | Rudar | ||||||
Moštanica
Božići
|
|
Knežopoljac
Knežica
|
07.09.2019 17:00 | Moštanica | 3 : 2 | Knežopoljac |
Borac
Mašići
|
|
Bratstvo (O)
Orahova
|
07.09.2019 17:30 | Borac | 3 : 0 | Bratstvo (O) |
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
|
Crkvina
Crkvina
|
07.09.2019 17:00 | Zvijezda | 0 : 2 | Crkvina |
Slaven
Živinice
|
|
Rudar
Kakanj
|
07.09.2019 16:30 | Slaven | 0 : 1 | Rudar | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Radnik
Hadžići
|
07.09.2019 16:30 | Travnik | 2 : 0 | Radnik | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Orašje
Orašje
|
07.09.2019 16:30 | Igman | 1 : 0 | Orašje | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
GOŠK
Gabela
|
07.09.2019 16:30 | Čapljina | 2 : 1 | GOŠK | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
07.09.2019 16:30 | Goražde | 2 : 2 | Olimpik | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
TOŠK
Tešanj
|
07.09.2019 16:30 | Zvijezda | 4 : 1 | TOŠK | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Budućnost
Banovići
|
07.09.2019 16:30 | Metalleghe BSI | 3 : 3 | Budućnost |
NK Vitez
Vitez
|
|
Iskra
Bugojno
|
07.09.2019 16:30 | NK Vitez | 2 : 0 | Iskra | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
FK Vitez
Vitez
|
07.09.2019 16:30 | Sloga | 0 : 0 | FK Vitez | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
07.09.2019 16:30 | Vitez | 0 : 4 | Radnik |
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Svatovac
Poljice
|
07.09.2019 16:30 | Orahovica 74 | 4 : 1 | Svatovac | ||||||
Odžak 102
Odžak
|
|
Čelić
Čelić
|
07.09.2019 16:30 | Odžak 102 | 13 : 0 | Čelić | ||||||
Bosna (K)
Kalesija
|
|
Mladost
Malešići
|
07.09.2019 16:30 | Bosna (K) | 3 : 0 | Mladost | ||||||
Lokomotiva
Miričina
|
|
Sloga
Tojšići
|
07.09.2019 16:30 | Lokomotiva | 1 : 0 | Sloga | ||||||
Mramor
Mramor
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
07.09.2019 16:30 | Mramor | 2 : 0 | Dinamo | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Seona
Seona
|
07.09.2019 16:30 | Radnički | 3 : 5 | Seona | ||||||
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Bosna (M)
Mionica
|
07.09.2019 16:30 | Prokosovići | 3 : 0 | Bosna (M) |
Bosna
Visoko
|
|
Moševac
Moševac
|
07.09.2019 16:30 | Bosna | 1 : 1 | Moševac | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Azot
Vitkovići
|
07.09.2019 16:30 | Ilijaš | 4 : 4 | Azot | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
07.09.2019 16:30 | Krivaja | 2 : 0 | Pobjeda | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
07.09.2019 16:30 | Igman | 2 : 1 | SAŠK Napredak | ||||||
Usora
Žabljak-Usora
|
|
Famos
Hrasnica
|
07.09.2019 16:30 | Usora | 0 : 1 | Famos | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Mošćanica
Sarajevo
|
07.09.2019 16:30 | Borac | 5 : 2 | Mošćanica | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Žepče
Žepče
|
07.09.2019 16:30 | Natron | 1 : 3 | Žepče |
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Kamešnica
Podhum
|
07.09.2019 16:30 | Sloga | 2 : 2 | Kamešnica | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
07.09.2019 16:30 | Stolac | 1 : 2 | Brotnjo | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Grude
Grude
|
07.09.2019 16:30 | Tomislav | 2 : 0 | Grude | ||||||
Rama
Prozor-Rama
|
|
Klis
Buturović Polje
|
07.09.2019 16:30 | Rama | 2 : 1 | Klis | ||||||
Ljubuški
Ljubuški
|
|
Neum
Neum
|
07.09.2019 16:30 | Ljubuški | 1 : 2 | Neum | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Turbina
Jablanica
|
07.09.2019 16:30 | Troglav 1918 | 2 : 2 | Turbina | ||||||
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
07.09.2019 16:30 | Bjelopoljac | 4 : 1 | Branitelj |
Bajer 99
Velagići
|
|
Rudar
Kamengrad
|
07.09.2019 16:30 | Bajer 99 | 0 : 0 | Rudar | ||||||
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Omladinac
Sanica
|
07.09.2019 16:30 | Bratstvo | 4 : 0 | Omladinac | ||||||
Borac
Izačić
|
|
Ključ
Ključ
|
07.09.2019 16:30 | Borac | 2 : 0 | Ključ |
Hajduk
Orašje
|
|
Vitanovići 78
Vitanovići
|
07.09.2019 16:30 | Hajduk | 7 : 4 | Vitanovići 78 |
Fortuna
Zenica
|
|
Rudar
Breza
|
07.09.2019 16:00 | Fortuna | 1 : 6 | Rudar |
Mladost
Solina
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
07.09.2019 16:30 | Mladost | 3 : 1 | Rainci | ||||||
Grivice
Grivice
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
07.09.2019 16:30 | Grivice | 3 : 3 | Mladost 78 | ||||||
Vrana
Banovići Selo
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
07.09.2019 16:30 | Vrana | 4 : 0 | OFK Tuzla |
Radnik
Bijeljina
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
07.09.2019 10:00 | Radnik | 10 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
07.09.2019 12:00 | Budućnost | 2 : 0 | Tuzla Siti |
UNIS
Vogošća
|
|
Olimp
Pale
|
07.09.2019 12:30 | UNIS | 1 : 7 | Olimp |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
07.09.2019 12:30 | Kiseljak | 1 : 2 | Novi Travnik | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
ZSK 2013
Zenica
|
07.09.2019 12:30 | TOŠK | 3 : 6 | ZSK 2013 |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Borac
Banja Luka
|
07.09.2019 17:00 | Široki Brijeg | 4 : 0 | Borac |
Budućnost
Banovići
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
07.09.2019 10:00 | Budućnost | 0 : 1 | Tuzla City |
UNIS
Vogošća
|
|
Olimp
Pale
|
07.09.2019 10:00 | UNIS | 4 : 1 | Olimp |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
07.09.2019 10:00 | Kiseljak | 4 : 1 | Novi Travnik | ||||||
Vis Simm Bau
Kosova
|
|
Travnik
Travnik
|
07.09.2019 10:00 | Vis Simm Bau | 1 : 2 | Travnik | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
ZSK 2013
Zenica
|
07.09.2019 10:00 | TOŠK | 5 : 2 | ZSK 2013 |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Borac
Banja Luka
|
07.09.2019 15:00 | Široki Brijeg | 0 : 3 | Borac |
Željezničar
Doboj
|
|
Sloga
Doboj
|
07.09.2019 10:00 | Željezničar | 0 : 3 | Sloga | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
07.09.2019 10:00 | Borac | 0 : 1 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
07.09.2019 10:00 | Kozara | 1 : 1 | Željezničar Sport Team | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
07.09.2019 10:00 | Mineral | 6 : 2 | Krupa |
Podrinje
Janja
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
07.09.2019 10:00 | Podrinje | 0 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
07.09.2019 10:00 | Borac | 7 : 1 | Lokomotiva |
Mladost
Rogatica
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
07.09.2019 10:00 | Mladost | 0 : 5 | Glasinac 2011 |
Šator
Glamoč
|
|
Troglav 1918
Livno
|
07.09.2019 11:30 | Šator | 0 : 2 | Troglav 1918 | ||||||
Grude
Grude
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
07.09.2019 11:30 | Grude | 5 : 0 | Ljubuški | ||||||
Kamešnica
Podhum
|
|
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
07.09.2019 11:30 | Kamešnica | 6 : 0 | Sloga |
Šator
Glamoč
|
|
Troglav 1918
Livno
|
07.09.2019 10:00 | Šator | 3 : 8 | Troglav 1918 | ||||||
Kamešnica
Podhum
|
|
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
07.09.2019 10:00 | Kamešnica | 3 : 0 | Sloga |
Željezničar
Doboj
|
|
Sloga
Doboj
|
07.09.2019 11:30 | Željezničar | 1 : 8 | Sloga | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
07.09.2019 11:30 | Borac | 4 : 2 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
07.09.2019 11:30 | Kozara | 0 : 4 | Željezničar Sport team | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
07.09.2019 11:30 | Mineral | 1 : 1 | Radnik Urije |
Mašinac Trejs PZP
Niš
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
07.09.2019 16:30 | Mašinac Trejs PZP | 1 : 1 | Crvena zvezda | ||||||
Radnički 1923
Kragujevac
|
|
Požarevac
Požarevac
|
07.09.2019 16:30 | Radnički 1923 | 4 : 0 | Požarevac |
Iskra
Bugojno
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
07.09.2019 17:00 | Iskra | 0 : 2 | SFK 2000 | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Emina
Mostar
|
07.09.2019 17:00 | Lokomotiva | 4 : 0 | Emina |