XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 276 utakmica za dan
Nedelja, 15 Septembar 2019

Fudbal

15.09.2019 19:30 Široki Brijeg 1 : 3 Tuzla City
15.09.2019 19:30 Sarajevo 2 : 0 Zvijezda 09
15.09.2019 19:00 TSC 0 : 0 Mačva
15.09.2019 19:00 Mladost 2 : 0 Spartak ŽK
15.09.2019 19:00 Kolubara 0 : 1 Dinamo
15.09.2019 16:30 RFK Grafičar 3 : 1 Radnički (P)
15.09.2019 16:30 Novi Pazar 2 : 1 Zemun
15.09.2019 16:30 Mladost 2 : 1 Laktaši
15.09.2019 16:30 Glasinac 2011 1 : 1 Jedinstvo
15.09.2019 16:30 Romanija 4 : 0 Famos
15.09.2019 16:30 Budućnost 2 : 2 Ilićka 01
15.09.2019 16:30 Proleter 3 : 0 Mladost (G)
15.09.2019 16:30 Milići 3 : 0 Stakorina
15.09.2019 16:30 Sloga Nektar 3 : 1 Lijevče
15.09.2019 16:30 OFK Brdo 2 : 2 Plamen
15.09.2019 16:30 Gorica 1 : 1 Progres
15.09.2019 16:30 FSA 3 : 2 Bratstvo
15.09.2019 16:30 Partizan 0 : 3 Krajina
15.09.2019 16:30 Čelinac 4 : 0 Sloga
15.09.2019 16:30 Crvena zvijezda 2 : 1 Ozren
15.09.2019 16:30 Vučijak 1 : 4 Zvijezda
15.09.2019 16:30 Sloga (J) 4 : 4 Hajduk (K)
15.09.2019 16:30 Trebava 1 : 2 Naša krila
15.09.2019 16:30 Rudanka 2 : 1 Željezničar
15.09.2019 16:30 Sloga (DP) 2 : 0 Vranjak
15.09.2019 16:30 Skugrić 4 : 1 Hajduk (B)
15.09.2019 16:30 Vlasenica 2 : 1 Mladost
15.09.2019 16:30 Sloboda 1 : 1 Partizan
15.09.2019 16:30 Čelopek 4 : 1 Podrinje
15.09.2019 16:30 Tabanci 2 : 0 OFK Janja 2009
15.09.2019 16:30 Rudar 1925 10 : 1 Guber
15.09.2019 16:30 BSK Ledinci 1 : 3 OFK Šekovići
15.09.2019 11:00 Gomjenica 1 : 2 Mrakovica
15.09.2019 16:30 Slaven 5 : 2 Ravan
15.09.2019 16:30 Rasavci 0 : 0 Kozara
15.09.2019 16:30 Podgrmeč 1 : 1 Brzi
15.09.2019 16:30 Ljubija 0 : 1 Svodna
15.09.2019 16:30 Kozara 3 : 5 Torpedo
15.09.2019 16:30 Župa 1 : 2 Crni vrh
15.09.2019 16:30 Omladinac 3 : 0 Sloga DIPO
15.09.2019 16:30 Biseri 5 : 1 Potkozarje
15.09.2019 16:30 Obradovac 2 : 0 Mladi Krajišnik
15.09.2019 16:30 Sloboda 1 : 5 13 Skojevki
15.09.2019 16:30 Rekreativo 1 : 0 Omladinac
15.09.2019 16:30 Borac 1 : 5 BSK
15.09.2019 16:30 Vrbas 0 : 3 Šnjegotina
15.09.2019 16:30 Mladost Farmaprom 2 : 1 OFK Spartak 2013
15.09.2019 16:30 Naprijed 4 : 1 Gomionica
15.09.2019 16:30 Polet Krajišnik 3 : 5 Budućnost
15.09.2019 16:30 Ukrina 3 : 2 Polet
15.09.2019 16:30 Borac (O) 3 : 1 Borac (BL)
15.09.2019 16:30 BSK 2 : 1 Budućnost
15.09.2019 16:30 Skugrić 1964 2 : 2 OFK Pridjel
15.09.2019 16:30 Ozrenski sokolovi 2 : 1 Bratstvo
15.09.2019 16:30 Posavina 2 : 1 Kladari Gornji
15.09.2019 16:30 Mineral 7 : 1 Trebavac
15.09.2019 17:00 Budućnost Red Star 3 : 2 Zadrugar
15.09.2019 17:00 Gredice 2 : 0 Mladost
15.09.2019 17:00 Grčica 1 : 3 Obilić
15.09.2019 17:00 Lokomotiva 4 : 1 Crvena zvijezda
15.09.2019 17:00 Mladost 1 : 1 Jedinstvo
15.09.2019 17:00 Borac 4 : 2 Jugović
15.09.2019 17:00 Slijepčevići 1 : 2 Mladost 2003
15.09.2019 17:00 Majevica 3 : 1 OFK Brezik
15.09.2019 17:00 Proleter 0 : 1 Drina
15.09.2019 17:00 Balatun 1 : 4 Sloga 2
15.09.2019 17:00 Panteri 0 : 2 Semberija
15.09.2019 17:00 Novo doba 3 : 1 Kolektiv
15.09.2019 17:00 OFK Magnojević 7 : 2 Jedinstvo
15.09.2019 17:00 Zadrugar 0 : 0 Obarska
15.09.2019 17:00 Miloš Obilić 2 : 0 Priboj
15.09.2019 16:00 Jardan 1 : 4 Pecka
15.09.2019 16:00 Jasenica 0 : 6 Polet
15.09.2019 16:00 Budućnost 0 : 4 Jadar
15.09.2019 16:30 Knežopoljac 5 : 1 Radnik Urije
15.09.2019 16:30 Rudar 3 : 2 Moštanica
15.09.2019 17:00 Bratstvo (O) 4 : 1 Romanovci
15.09.2019 17:00 Polet 5 : 1 Borac
15.09.2019 17:00 Mladost 0 : 4 Vilusi
15.09.2019 11:00 Mladost 6 : 0 Budućnost
15.09.2019 16:30 Milan 1 : 2 Bratstvo
15.09.2019 16:30 Nožičko 1 : 0 Borac (M)
15.09.2019 11:00 Crvena zemlja 6 : 4 Polet
15.09.2019 16:30 Vrbas 0 : 3 Borac (Š)
15.09.2019 16:30 Zadrugar 1 : 1 Borac
15.09.2019 16:30 27. Juli 1 : 9 Rudar
15.09.2019 16:30 Sloga 5 : 4 Zborište
15.09.2019 16:30 Liješće 9 : 0 4. juli
15.09.2019 16:30 Partizan 3 : 0 Jedinstvo
15.09.2019 16:30 Mladost 1 : 2 Sloga 73
15.09.2019 16:30 Crkvina 5 : 1 Pelagićevo
15.09.2019 16:30 Crvena zvijezda 1 : 2 Zvijezda
15.09.2019 16:30 Dobor 2 : 3 Omladinac
15.09.2019 11:00 Mladost 0 : 5 Bobetino Brdo
15.09.2019 16:30 Stević Jovan 2 : 2 Kovačići 08
15.09.2019 16:30 Magnojević 2001 1 : 6 Proleter
15.09.2019 16:30 Gorica 1 : 4 Omladinac
15.09.2019 16:30 Mladost 1 : 3 Ljeljenča
15.09.2019 16:30 Budućnost 4 : 1 Koridor 2011
15.09.2019 16:30 Sloga 94 3 : 4 Jedinstvo
15.09.2019 16:30 Pobjeda 2 : 0 Polet (MO)
15.09.2019 16:30 Drina 4 : 3 Građanski
15.09.2019 16:30 Borac 2 : 2 Ostojićevo
15.09.2019 16:30 Tavna 0 : 0 Ljeskovac
15.09.2019 16:30 Polet (GK) 1 : 1 Glogovac
15.09.2019 16:30 VSK 1 : 1 OFK Batković
15.09.2019 10:30 Piperci 4 : 1 Mladen Perić
15.09.2019 10:30 Sloga Junajted 4 : 0 Nacional
15.09.2019 10:30 Sloga 3 : 0 Međaši
15.09.2019 16:30 TOŠK 2 : 1 Metalleghe BSI
15.09.2019 16:30 GOŠK 2 : 0 Goražde
15.09.2019 16:30 Radnik 0 : 1 Igman
15.09.2019 16:30 Kiseljak 3 : 0 Vitez
15.09.2019 16:30 Bosna (M) 2 : 1 Orahovica 74
15.09.2019 16:30 Seona 5 : 1 Prokosovići
15.09.2019 16:30 Dinamo 1 : 0 Radnički
15.09.2019 16:30 Gradina 5 : 3 Bosna (K)
15.09.2019 16:30 Čelić 1 : 4 Priluk
15.09.2019 16:30 Svatovac 3 : 3 Odžak 102
15.09.2019 16:30 Žepče 3 : 0 Bosna
15.09.2019 16:30 SAŠK Napredak 0 : 0 Usora
15.09.2019 16:30 Pobjeda 2 : 1 Igman
15.09.2019 16:30 Azot 2 : 1 Krivaja
15.09.2019 16:30 Vis 5 : 1 Ilijaš
15.09.2019 16:30 Moševac 2 : 0 Stupčanica
15.09.2019 16:30 Turbina 4 : 1 Bjelopoljac
15.09.2019 16:30 Neum 5 : 0 Troglav 1918
15.09.2019 16:30 Klis 1 : 0 Ljubuški
15.09.2019 16:30 Grude 1 : 2 Rama
15.09.2019 16:30 Brotnjo 2 : 4 Tomislav
15.09.2019 16:30 Kamešnica 4 : 1 Stolac
15.09.2019 16:30 Posušje 3 : 1 Sloga
15.09.2019 16:30 Rudar 3 : 2 Bratstvo
15.09.2019 16:30 Željezničar 2 : 0 Bajer 99
15.09.2019 16:30 Gomila 2 : 6 Omladinac 75
15.09.2019 16:30 Mladost 0 : 0 Bilalovac
15.09.2019 16:30 Fojnica 1 : 5 Kaćuni
15.09.2019 16:30 Mladost (D) 3 : 1 Hajduk
15.09.2019 16:30 19 srpanj 4 : 3 Kostrč
15.09.2019 16:30 Dizdaruša 6 : 0 Mladost (DS)
15.09.2019 16:30 Frankopan 6 : 1 Mladost (S)
15.09.2019 16:30 Dragovoljac 1 : 0 Bok
15.09.2019 16:30 Vitanovići 78 4 : 1 Sloga (T)
15.09.2019 16:30 Doboj Istok 1 : 0 Omazići 1937
15.09.2019 16:30 Mladost (GŽ) 2 : 0 DSK
15.09.2019 16:30 Trešnjevka 2 : 1 Omladinac 68
15.09.2019 16:30 Pribava 4 : 1 Željezničar
15.09.2019 16:30 Gornji Rahić 3 : 0 Rijeka
15.09.2019 16:00 Vareš 1 : 1 Fortuna
15.09.2019 16:00 Proleter 1 : 3 Napredak
15.09.2019 16:00 ZSK 2013 4 : 0 Novi Šeher
15.09.2019 16:30 Međugorje 4 : 3 Buna
15.09.2019 16:30 Lokomotiva 0 : 5 Iskra
15.09.2019 16:30 Kruševo : Cim
15.09.2019 16:30 Višići 2 : 0 Blagaj
15.09.2019 16:30 Junak 1 : 1 Šator
15.09.2019 16:30 Nova Bila 4 : 2 Katarina
15.09.2019 16:30 OFK Lugovi 3 : 2 Brnjaci
15.09.2019 16:30 Karaula 1 : 5 Šantići
15.09.2019 16:30 Ravne 2 : 2 Korpar
15.09.2019 16:30 Posavina 108 2 : 3 Tramošnica
15.09.2019 16:30 HAŠK Napredak 2 : 0 Dinamo 75
15.09.2019 16:30 Mladi zadrugar 2 : 2 OFK Brčko
15.09.2019 16:30 Podrinje 2 : 2 Mramor
15.09.2019 16:30 Orahovica 77 1 : 2 Mladost (D)
15.09.2019 16:30 Mladost (T) 0 : 2 25 maj
15.09.2019 16:30 Rudar 0 : 1 Špionica 1953
15.09.2019 16:30 Mladost (P) 3 : 0 Stjepan Polje
15.09.2019 16:30 Sloga 2 : 0 Bukovik
15.09.2019 16:30 Polet 2 : 1 BSK
15.09.2019 16:30 Biberovo Polje 3 : 1 Graničar
15.09.2019 16:30 12 decembar 3 : 2 Jedinstvo
15.09.2019 16:30 Trebava 6 : 2 Sloboda (K)
15.09.2019 16:30 OFK Međiđa 3 : 1 Željezničar
15.09.2019 16:30 OFK Vida 2 : 1 Koraj
15.09.2019 16:30 Sloboda (M) 1 : 2 Voćar
15.09.2019 16:30 Napredak 4 : 1 Izbor
15.09.2019 16:30 Rainci 5 : 2 Napredak
15.09.2019 16:30 Partizan 2 : 1 Rudar
15.09.2019 16:30 Slatina 7 : 0 Proleter
15.09.2019 16:30 OFK Tuzla 3 : 0 Srnica
15.09.2019 16:30 Krušik 1 : 2 Vrana
15.09.2019 16:30 Mladost 78 3 : 0 Budućnost
15.09.2019 16:00 Bratstvo 2 : 4 Monjare
15.09.2019 16:00 Moštre 0 : 2 Poriječani
15.09.2019 14:00 Dijamant 6 : 1 Zmaj
15.09.2019 14:00 Kralupi 9 : 0 Ljiljan
15.09.2019 16:00 Liješeva 4 : 1 Omladinac
15.09.2019 16:00 Rahićki ljiljani 0 : 3 Brka 1948
15.09.2019 16:00 Posavina 2 : 3 Ograđenovac
15.09.2019 16:00 Brčko 72 2 : 1 Mionica 85
15.09.2019 12:00 Jablanica 3 : 2 Mladost
15.09.2019 12:00 Borac 1 : 1 Toplice
15.09.2019 12:00 Metalac 3 : 0 Oskova
15.09.2019 12:00 Konjuh 0 : 0 Omladinac RMU
15.09.2019 15:30 Mornar 1 : 0 Bokelj
15.09.2019 15:30 Arsenal 3 : 3 Dečić
15.09.2019 15:30 Jezero 1 : 2 Drezga
15.09.2019 15:30 Jedinstvo (BP) 0 : 0 Lovćen
15.09.2019 15:30 Ibar 1 : 2 Otrant Olympic
15.09.2019 15:00 Bournemouth 3 : 1 Everton
15.09.2019 17:30 Watford 2 : 2 Arsenal
15.09.2019 14:00 Deportivo Alavés 0 : 1 Sevilla
15.09.2019 21:00 Real Betis 1 : 1 Getafe
15.09.2019 14:00 Celta de Vigo 0 : 2 Granada
15.09.2019 12:00 Eibar 1 : 2 Espanyol
15.09.2019 18:30 Real Valladolid 1 : 1 Osasuna
15.09.2019 15:30 Hoffenheim 0 : 3 Freiburg
15.09.2019 18:00 Paderborn 1 : 5 Schalke 04
15.09.2019 15:00 Brescia 3 : 4 Bologna
15.09.2019 12:30 Genoa 1 : 2 Atalanta
15.09.2019 20:45 Verona 0 : 1 Milan
15.09.2019 15:00 Parma 1 : 3 Cagliari
15.09.2019 18:00 Roma 4 : 2 Sassuolo
15.09.2019 15:00 SPAL 2 : 1 Lazio
15.09.2019 15:00 Nantes 1 : 0 Reims
15.09.2019 21:00 Monaco 3 : 4 Olympique Marseille
15.09.2019 15:00 Drina 0 : 6 Radnik Bumerang
15.09.2019 17:00 Emina 5 : 0 Alfa Modriča
15.09.2019 15:00 SFK 2000 8 : 0 Lokomotiva
15.09.2019 16:00 Travnik 1 : 4 Široki Brijeg
15.09.2019 16:00 Rudar Prijedor 2 : 2 Borac
15.09.2019 16:00 Zvijezda 09 5 : 1 Slavija
15.09.2019 17:30 Željezničar Sport team 8 : 0 Krajina
15.09.2019 12:00 Kozara 3 : 2 Jedinstvo
15.09.2019 12:00 Tekstilac 1 : 1 Proleter
15.09.2019 12:00 Sloga 3 : 1 Bratstvo
15.09.2019 12:00 Zvijezda 1 : 0 Orašje
15.09.2019 12:00 Bosna 2 : 7 Modriča
15.09.2019 10:00 Gradina 1 : 5 Radnik
15.09.2019 12:00 Tuzla Siti 5 : 0 Bosna
15.09.2019 12:00 Slaven 0 : 0 Sloga (T)
15.09.2019 12:00 Lokomotiva 0 : 2 Drina
15.09.2019 12:30 Rudar 3 : 2 Famos
15.09.2019 12:30 Romari 3 : 1 Kiseljak
15.09.2019 12:30 FK Vitez 4 : 0 Iskra
15.09.2019 12:30 Borac 0 : 2 Radnik
15.09.2019 13:30 Tomislav 5 : 2 Leotar
15.09.2019 12:30 Čapljina 2 : 1 Grude
15.09.2019 15:30 Željezničar Sport Team 2 : 0 Krajina
15.09.2019 10:00 Kozara 11 : 0 Jedinstvo
15.09.2019 10:00 Podgrmeč 1 : 1 Rudar Prijedor
15.09.2019 16:00 Metalleghe BSI 1 : 0 Krupa
15.09.2019 10:00 Tekstilac 1 : 3 Proleter
15.09.2019 10:00 Sloga 2 : 1 Bratstvo
15.09.2019 10:00 Zvijezda 6 : 1 Orašje
15.09.2019 10:00 Bosna 0 : 5 Modriča
15.09.2019 10:00 Tuzla City 7 : 2 Bosna
15.09.2019 10:00 Slaven 3 : 0 Sloga(T)
15.09.2019 10:00 Lokomotiva 1 : 1 Drina
15.09.2019 10:00 Olimp 1 : 3 Slavija
15.09.2019 10:00 Rudar 1 : 5 Famos
15.09.2019 10:00 Travnik 7 : 3 NK Vitez
15.09.2019 10:00 Romari 2 : 0 Kiseljak
15.09.2019 10:00 FK Vitez 0 : 8 Iskra
15.09.2019 10:00 Borac 4 : 4 Radnik
15.09.2019 13:30 Tomislav 2 : 1 Leotar
15.09.2019 12:30 Čapljina 3 : 0 Grude
15.09.2019 11:30 Borac 8 : 0 Sloga (T)
15.09.2019 11:30 Laktaši 7 : 0 Sloga (S)
15.09.2019 11:30 Dubrave 0 : 0 Sloboda
15.09.2019 16:00 Iskra 4 : 2 Široki Brijeg
15.09.2019 09:00 OFK Spartak 2013 1 : 2 Kozara
15.09.2019 10:00 Proleter 5 : 0 Željezničar
15.09.2019 10:00 Ilićka 01 2 : 4 Drina
15.09.2019 13:00 Slavija 0 : 1 Famos
15.09.2019 10:00 Glasinac 2011 5 : 0 Olimp
15.09.2019 11:00 Mladost 1 : 6 Leotar
15.09.2019 10:00 Borac 3 : 1 Sloga (T)
15.09.2019 10:00 Laktaši 9 : 0 Sloga (S)
15.09.2019 10:00 Dubrave 0 : 10 Sloboda
15.09.2019 10:30 OFK Spartak 2013 2 : 0 Kozara
15.09.2019 11:30 Proleter 4 : 0 Željezničar
15.09.2019 10:00 Mladost 0 : 7 Leotar

Rukomet

15.09.2019 12:00 Bijeljina 28 : 20 Kozara
15.09.2019 18:00 Prijedor 34 : 27 Srbac