XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 178 utakmica za dan
Subota, 28 Septembar 2019

Fudbal

28.09.2019 16:00 Zvijezda 09 1 : 4 Radnik
28.09.2019 16:00 Tuzla City 2 : 2 Željezničar
28.09.2019 19:00 Čelik 0 : 0 Sloboda
28.09.2019 19:00 Crvena zvezda 3 : 1 Mačva
28.09.2019 15:00 Radnički (N) 1 : 4 Partizan
28.09.2019 16:00 Kozara 4 : 2 Slavija
28.09.2019 16:00 Alfa Modriča 5 : 0 Jedinstvo
28.09.2019 16:00 Podrinje 0 : 0 Željezničar Sport Team
28.09.2019 16:00 Rudar Prijedor 3 : 0 Tekstilac
28.09.2019 16:00 Sloga (S) 1 : 0 Jedinstvo
28.09.2019 16:00 Sloboda (NG) 3 : 0 Laktaši
28.09.2019 16:00 Sloga (D) 2 : 0 Proleter
28.09.2019 16:00 Ljubić 4 : 1 Sloga (T)
28.09.2019 16:00 Borac (KD) 3 : 1 Omarska
28.09.2019 16:00 Drina HE 0 : 1 Drina
28.09.2019 16:00 Leotar 6 : 0 Mladost (G)
28.09.2019 16:00 Mladost 2 : 2 Progres
28.09.2019 16:00 OFK Podgrab 1 : 3 Željeznica
28.09.2019 16:00 Župa 3 : 6 Kozara
28.09.2019 16:00 Lokanj 5 : 1 Polet
28.09.2019 16:00 Borac 1 : 0 Jadar
28.09.2019 16:00 7. Republika 7 : 0 Radnik Urije
28.09.2019 16:00 Kiseljak 3 : 0 Moštanica
28.09.2019 16:00 Krbeti 5 : 0 Čelik
28.09.2019 16:00 Polet 6 : 2 Sava 04
28.09.2019 16:00 Modran 3 : 1 Borac
28.09.2019 15:30 Rudar 2 : 1 TOŠK
28.09.2019 15:30 Bratstvo 3 : 1 Budućnost
28.09.2019 15:30 Orašje 2 : 1 Jedinstvo
28.09.2019 15:30 Slaven 2 : 0 Čapljina
28.09.2019 15:30 Travnik 2 : 1 Igman
28.09.2019 15:30 Brekovica 78 2 : 1 NK Vitez
28.09.2019 15:30 FK Vitez 3 : 0 Krajišnik
28.09.2019 15:30 Krajina 6 : 1 Vitez
28.09.2019 15:30 Iskra 5 : 2 Busovača
28.09.2019 15:30 Sloga 2 : 3 Prokosovići
28.09.2019 15:30 Mladost 5 : 1 Radnički
28.09.2019 15:30 Odžak 102 3 : 2 Priluk
28.09.2019 15:30 Mošćanica 1 : 1 Bosna
28.09.2019 15:30 Famos 3 : 2 Žepče
28.09.2019 15:30 Vis Simm Bau 4 : 0 Igman
28.09.2019 15:30 Brotnjo 0 : 2 Ljubuški
28.09.2019 15:30 Fojnica 4 : 3 Dnoluka
28.09.2019 15:30 Sloga (P) 3 : 0 Mladost (DS)
28.09.2019 15:30 Ingram 4 : 0 DSK
28.09.2019 15:30 Jedinstvo 0 : 1 Mladost (K)
28.09.2019 17:00 Hrid 1 : 2 UNIS
28.09.2019 16:00 Stup 1 : 3 Ozren
28.09.2019 16:30 Mladost 4 : 2 Novi Grad
28.09.2019 15:30 OFK Lugovi 1 : 2 Romari
28.09.2019 15:30 Mladost 3 : 1 Vrana
28.09.2019 15:30 Grivice 3 : 1 Budućnost
28.09.2019 15:30 Zelinja 76 0 : 3 Ograđenovac
28.09.2019 15:30 Konjuh 2 : 1 Toplice
28.09.2019 15:30 Spreča 4 : 2 Gornje Dubrave
28.09.2019 15:30 Memići 0 : 0 Sapna
28.09.2019 15:00 Zeta 0 : 0 Kom
28.09.2019 15:00 Podgorica 1 : 0 OFK Petrovac
28.09.2019 15:00 Rudar 0 : 3 Budućnost
28.09.2019 15:00 Iskra 1 : 0 Grbalj
28.09.2019 16:00 Sutjeska 1 : 1 OFK Titograd
28.09.2019 13:30 Sheffield United 0 : 1 Liverpool
28.09.2019 16:00 Bournemouth 2 : 2 West Ham
28.09.2019 16:00 Aston Villa 2 : 2 Burnley
28.09.2019 16:00 Chelsea 2 : 0 Brighton
28.09.2019 16:00 Crystal Palace 2 : 0 Norwich City
28.09.2019 16:00 Tottenham 2 : 1 Southampton
28.09.2019 16:00 Wolverhampton 2 : 0 Watford
28.09.2019 18:30 Everton 1 : 3 Manchester City
28.09.2019 13:00 Athletic Club 0 : 1 Valencia
28.09.2019 21:00 Atlético Madrid 0 : 0 Real Madrid
28.09.2019 16:00 Getafe 0 : 2 Barcelona
28.09.2019 18:30 Granada 1 : 0 Leganés
28.09.2019 15:30 RB Leipzig 1 : 3 Schalke 04
28.09.2019 15:30 Hoffenheim 0 : 3 Borussia M'gladbach
28.09.2019 15:30 Mainz 05 0 : 1 Wolfsburg
28.09.2019 15:30 Augsburg 0 : 3 Bayer Leverkusen
28.09.2019 15:30 Paderborn 2 : 3 Bayern München
28.09.2019 18:30 Borussia Dortmund 2 : 2 Werder Bremen
28.09.2019 15:00 Juventus 2 : 0 SPAL
28.09.2019 18:00 Sampdoria 1 : 3 Internazionale
28.09.2019 20:45 Sassuolo 1 : 4 Atalanta
28.09.2019 20:00 Nice 1 : 1 Lille
28.09.2019 17:30 Bordeaux 0 : 1 PSG
28.09.2019 20:00 Angers 1 : 1 Amiens SC
28.09.2019 20:00 Monaco 4 : 1 Brest
28.09.2019 20:00 Metz 2 : 2 Toulouse
28.09.2019 13:30 Olympique Lyonnais 0 : 1 Nantes
28.09.2019 00:00 Nîmes 0 : 1 Saint-Étienne
28.09.2019 20:00 Reims 1 : 2 Dijon
28.09.2019 14:00 Banja Luka 21 : 0 Prijedor
28.09.2019 15:30 Čelik 5 : 0 Borac
28.09.2019 16:00 Jedinstvo : Sloga(S)
28.09.2019 14:00 Banja Luka : Prijedor
28.09.2019 15:30 Čelik : Borac
28.09.2019 15:00 Mladost 1 : 5 Sana 2014
28.09.2019 15:30 Troglav 1918 0 : 2 Brotnjo
28.09.2019 15:30 Inter 18 : 0 ŽFK Sarajevo
28.09.2019 14:00 Željezničar 4 : 0 Široki Brijeg
28.09.2019 10:00 Sarajevo 2 : 0 Travnik
28.09.2019 12:00 Igman 1 : 2 Radnik
28.09.2019 12:30 Ilijaš 1 : 1 Sarajevo
28.09.2019 15:00 Olimpik 0 : 4 Bosna
28.09.2019 12:30 Sutjeska 5 : 2 UNIS
28.09.2019 12:30 Novi Travnik 2 : 1 TOŠK
28.09.2019 12:30 Borac 1 : 2 Kiseljak
28.09.2019 13:00 Čelik 6 : 0 Iskra
28.09.2019 12:30 Krivaja 0 : 4 Radnik
28.09.2019 12:30 Stolac 1 : 2 GOŠK
28.09.2019 11:30 Sloboda 2 : 3 Radnik
28.09.2019 13:30 Široki Brijeg 0 : 0 Čelik
28.09.2019 11:00 Krupa 3 : 0 Rudar Prijedor
28.09.2019 10:00 Igman 2 : 2 Radnik
28.09.2019 10:00 Ilijaš 0 : 4 Sarajevo
28.09.2019 13:00 Olimpik 7 : 1 Bosna
28.09.2019 11:00 Sutjeska 0 : 2 UNIS
28.09.2019 10:00 Novi Travnik 2 : 3 TOŠK
28.09.2019 10:00 Borac 3 : 1 Kiseljak
28.09.2019 10:00 Krivaja 2 : 1 Radnik
28.09.2019 10:00 Stolac 0 : 0 GOŠK
28.09.2019 11:30 Jedinstvo 0 : 5 Ljubić
28.09.2019 11:30 Dubrave 1 : 0 Lijevče
28.09.2019 16:00 Lokomotiva 0 : 5 Iskra
28.09.2019 09:30 Sloboda 1 : 1 Radnik
28.09.2019 12:00 Široki Brijeg 2 : 0 Čelik
28.09.2019 14:30 OFK Spartak 2013 4 : 0 Krupa
28.09.2019 10:00 Mineral 2 : 2 Alfa Modriča
28.09.2019 10:00 Tekstilac 0 : 2 Kozara
28.09.2019 10:00 Proleter 2 : 0 Polet 1926
28.09.2019 10:00 Željezničar 0 : 4 Rudar Prijedor
28.09.2019 10:00 Zenit 0 : 9 Jedinstvo
28.09.2019 10:00 Rudar 1925 0 : 0 Sloboda
28.09.2019 10:00 Romanija 2 : 1 Slavija
28.09.2019 10:00 Glasinac 2011 1 : 1 Drina HE
28.09.2019 15:30 Rudo 2 : 5 Famos
28.09.2019 10:00 Mladost 3 : 2 Olimp
28.09.2019 11:00 LeoStars 1 : 10 Leotar
28.09.2019 10:00 Jedinstvo 1 : 5 Ljubić
28.09.2019 10:00 Dubrave 2 : 7 Lijevče
28.09.2019 11:30 Posušje 2 : 1 Grude
28.09.2019 11:30 Tomislav 3 : 1 Drinovci
28.09.2019 11:30 Šator 2 : 0 Blato
28.09.2019 16:00 OFK Spartak 2013 4 : 0 Radnik Urije
28.09.2019 11:30 Mineral 2 : 2 Alfa Modriča
28.09.2019 11:30 Tekstilac Kort 0 : 12 Kozara
28.09.2019 11:30 Proleter 6 : 1 Polet 1926
28.09.2019 11:30 Željezničar 2 : 0 Rudar Prijedor
28.09.2019 10:00 LeoStars 0 : 2 Leotar
28.09.2019 10:00 Posušje 3 : 0 Grude
28.09.2019 10:00 Tomislav 4 : 1 Drinovci
28.09.2019 10:00 Šator 2 : 1 Blato

Odbojka

28.09.2019 19:00 Bosna 3 : 1 Sloboda
28.09.2019 19:00 Breza 1934 3 : 0 Mladost
28.09.2019 17:30 Block Out 0 : 3 Krivaja
28.09.2019 12:00 Ilidža 3 : 2 Ilijaš
28.09.2019 18:00 Jahorina 3 : 0 Drina
28.09.2019 17:00 Ljubinje 3 : 0 Crvena zvijezda
28.09.2019 18:00 Glasinac 3 : 0 Radnik

Rukomet

28.09.2019 20:00 Sloboda 37 : 21 Goražde
28.09.2019 19:00 Izviđač CO 34 : 27 Maglaj
28.09.2019 19:30 Sloga (GV-U) 29 : 29 Sloga (D)
28.09.2019 19:00 Slavija 25 : 21 Konjuh
28.09.2019 19:00 Leotar 23 : 19 Vogošća PH
28.09.2019 19:00 Bosna Vispak 35 : 29 Iskra
28.09.2019 17:00 Borac m:tel 33 : 26 Lokomotiva
28.09.2019 14:00 Jedinstvo 2015 24 : 28 Hercegovina
28.09.2019 19:00 Derventa 28 : 23 Mladost
28.09.2019 18:00 Prijedor 2 22 : 29 Sloga
28.09.2019 19:00 Gradačac 45 : 29 Kakanj
28.09.2019 19:00 Krajina 21 : 39 Krivaja
28.09.2019 18:00 Rudar 31 : 23 Žepče
28.09.2019 18:00 Jajce 29 : 30 Briješće
28.09.2019 18:00 Travnik 20 : 23 Bosna
28.09.2019 18:00 Borja 22 : 37 Knežopoljka
28.09.2019 19:00 Borac 2 26 : 28 Nestro grupa Brod
28.09.2019 17:30 Lokomotiva 22 : 37 Sloga 2013
28.09.2019 19:00 Bihać 24 : 21 Živinice
28.09.2019 17:00 Vitez 27 : 37 Ilidža