Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
|
|
Mladost
Donja Slatina
|
29.09.2019 13:00 | Sloboda (MG) | 0 : 2 | Mladost | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Borac (Š)
Šamac
|
29.09.2019 16:00 | Dubrave | 1 : 0 | Borac (Š) |
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Sutjeska
Foča
|
29.09.2019 16:00 | Glasinac 2011 | 3 : 1 | Sutjeska | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
29.09.2019 16:00 | Romanija | 0 : 1 | Mladost (R) | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Jedinstvo
Brodac
|
29.09.2019 16:00 | Budućnost | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Famos
Vojkovići
|
29.09.2019 16:00 | Proleter | 0 : 1 | Famos | ||||||
Milići
Milići
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
29.09.2019 16:00 | Milići | 5 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Stakorina
Čajniče
|
29.09.2019 16:00 | Velež | 0 : 0 | Stakorina |
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
OFK Brdo
Hambarine
|
29.09.2019 16:00 | Sloga Nektar | 0 : 1 | OFK Brdo | ||||||
Gorica
Šipovo
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
29.09.2019 16:00 | Gorica | 2 : 1 | Lijevče | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
Plamen
Donje Vodičevo
|
29.09.2019 11:00 | FSA | 3 : 1 | Plamen | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
OFK Lauš
Banja Luka
|
29.09.2019 16:00 | Čelinac | 4 : 1 | OFK Lauš | ||||||
Sloga
Saničani (Rakelići)
|
|
Krajina
Banja Luka
|
29.09.2019 16:00 | Sloga | 1 : 2 | Krajina |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Vučijak
Majevac
|
29.09.2019 16:00 | Crvena zvijezda | 6 : 4 | Vučijak | ||||||
Sloga (J)
Jakeš
|
|
Ozren
Petrovo
|
29.09.2019 16:00 | Sloga (J) | 1 : 1 | Ozren | ||||||
Trebava
Osječani
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
29.09.2019 16:00 | Trebava | 3 : 3 | Zvijezda | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Hajduk (K)
Kožuhe
|
29.09.2019 16:00 | Rudanka | 1 : 1 | Hajduk (K) | ||||||
Sloga (DP)
Dugo Polje
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
29.09.2019 16:00 | Sloga (DP) | 0 : 1 | Naša krila | ||||||
Skugrić
Skugrić
|
|
Željezničar
Doboj
|
29.09.2019 16:00 | Skugrić | 7 : 1 | Željezničar | ||||||
Hajduk (B)
Batkuša
|
|
Vranjak
Vranjak
|
29.09.2019 16:00 | Hajduk (B) | 2 : 2 | Vranjak |
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
29.09.2019 16:00 | Vlasenica | 1 : 0 | Bratstvo | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Mladost
Bogutovo Selo
|
29.09.2019 16:00 | Sloboda | 0 : 1 | Mladost | ||||||
Čelopek
Čelopek
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
29.09.2019 16:00 | Čelopek | 3 : 4 | OFK Trnovica | ||||||
Tabanci
Tabanci
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
29.09.2019 16:00 | Tabanci | 3 : 1 | Partizan | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Podrinje
Tršić
|
29.09.2019 16:00 | Rudar 1925 | 0 : 4 | Podrinje | ||||||
BSK Ledinci
Batković
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
29.09.2019 16:00 | BSK Ledinci | 2 : 1 | OFK Janja 2009 | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Guber
Srebrenica
|
29.09.2019 16:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | Guber | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
29.09.2019 16:00 | Omladinac | 2 : 0 | OFK Šekovići |
Slaven
Dobrljin
|
|
Mrakovica
Kozaruša
|
29.09.2019 16:00 | Slaven | 3 : 0 | Mrakovica | ||||||
Rasavci
Rasavci
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
29.09.2019 16:00 | Rasavci | 1 : 6 | Gomjenica | ||||||
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Ravan
Međeđa
|
29.09.2019 16:00 | Podgrmeč | 2 : 3 | Ravan | ||||||
Ljubija
Ljubija
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
29.09.2019 16:00 | Ljubija | 5 : 2 | Kozara | ||||||
Svodna
Svodna
|
|
Brzi
Busnovi
|
29.09.2019 16:00 | Svodna | 9 : 2 | Brzi |
Laminci
Laminci
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
29.09.2019 16:00 | Laminci | 1 : 1 | Torpedo | ||||||
Omladinac
Brestovčina
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
29.09.2019 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | Kalemi | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
29.09.2019 16:00 | Biseri | 2 : 2 | Crni vrh | ||||||
Obradovac
Gradiška
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
29.09.2019 16:00 | Obradovac | 1 : 0 | Sloga DIPO | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
29.09.2019 16:00 | Sloboda | 0 : 2 | Potkozarje | ||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
29.09.2019 16:00 | 13 Skojevki | 3 : 3 | Mladi Krajišnik |
Borac
Drvar
|
|
OFK Banja Luka
Banja Luka
|
29.09.2019 16:00 | Borac | 5 : 1 | OFK Banja Luka | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
29.09.2019 16:00 | Vrbas | 1 : 3 | Omladinac | ||||||
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
|
BSK
Banja Luka
|
29.09.2019 16:00 | Mladost Farmaprom | 3 : 3 | BSK | ||||||
Naprijed
Banja Luka
|
|
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
29.09.2019 16:00 | Naprijed | 4 : 3 | Šnjegotina | ||||||
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
29.09.2019 16:00 | Polet Krajišnik | 1 : 2 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
29.09.2019 16:00 | Budućnost | 4 : 0 | Gomionica |
Borac (O)
Osinja
|
|
Polet
Podnovlje
|
29.09.2019 16:00 | Borac (O) | 3 : 1 | Polet | ||||||
BSK
Bušletić
|
|
Ukrina
Čečava
|
29.09.2019 16:00 | BSK | 2 : 3 | Ukrina | ||||||
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
Borac (BL)
Bosanski Lužani
|
29.09.2019 16:00 | Skugrić 1964 | 1 : 1 | Borac (BL) | ||||||
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
29.09.2019 16:00 | Ozrenski sokolovi | 1 : 6 | Budućnost | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
29.09.2019 16:00 | Kladari Gornji | 2 : 2 | OFK Pridjel | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
29.09.2019 16:00 | Mineral | 4 : 2 | Bratstvo | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Posavina
Miloševac
|
29.09.2019 16:00 | Trebavac | 2 : 2 | Posavina |
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
|
Gredice
Gredice
|
29.09.2019 16:00 | Budućnost Red Star | 4 : 3 | Gredice | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Mladost
Lončari
|
29.09.2019 16:00 | Lokomotiva | 4 : 0 | Mladost | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Obilić
Krepšić
|
29.09.2019 16:00 | Crvena zvijezda | 1 : 0 | Obilić |
Mladost
Sandići
|
|
Borac
Ražljevo
|
29.09.2019 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Borac | ||||||
Slijepčevići
Slijepčevići
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
29.09.2019 16:00 | Slijepčevići | 0 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Jugović
Gredice
|
29.09.2019 16:00 | Majevica | 0 : 3 | Jugović | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Mladost 2003
Popovo Polje
|
29.09.2019 16:00 | OFK Brezik | 5 : 1 | Mladost 2003 |
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
|
Balatun
Balatun
|
29.09.2019 16:00 | Proleter | 5 : 2 | Balatun | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
Drina
Amajlije
|
29.09.2019 16:00 | Panteri | 3 : 1 | Drina | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Semberija
Popovi
|
29.09.2019 16:00 | OFK Magnojević | 1 : 2 | Semberija | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Kolektiv
Međaši
|
29.09.2019 16:00 | Zadrugar | 7 : 1 | Kolektiv | ||||||
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
29.09.2019 16:00 | Miloš Obilić | 2 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
29.09.2019 16:00 | Priboj | 0 : 4 | Obarska |
Jasenica
Jasenica
|
|
Pecka
Roćević
|
29.09.2019 16:00 | Jasenica | 1 : 3 | Pecka | ||||||
Budućnost
Skelani
|
|
Jardan
Jardan
|
29.09.2019 16:00 | Budućnost | 3 : 5 | Jardan | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
Birač
Derventa
|
29.09.2019 16:00 | Branjevo | 0 : 2 | Birač |
Rudar
Blagaj
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
29.09.2019 16:00 | Rudar | 2 : 0 | Berek 1975 |
Ratar
Stara Topola
|
|
Bratstvo (O)
Orahova
|
29.09.2019 16:00 | Ratar | 3 : 3 | Bratstvo (O) | ||||||
Polet
Elezagići
|
|
Bratstvo (K)
Kozinci
|
29.09.2019 16:00 | Polet | 6 : 1 | Bratstvo (K) | ||||||
Mladost
Seferovci
|
|
Romanovci
Romanovci
|
29.09.2019 16:00 | Mladost | 2 : 5 | Romanovci | ||||||
Vilusi
Vilusi
|
|
Borac
Mašići
|
29.09.2019 16:00 | Vilusi | 0 : 2 | Borac |
Mladost
Bajinci
|
|
Milan
Kosjerovo
|
29.09.2019 16:00 | Mladost | 6 : 0 | Milan | ||||||
Nožičko
Nožičko
|
|
Budućnost
Donji Galjipovci
|
29.09.2019 16:00 | Nožičko | 7 : 1 | Budućnost | ||||||
Crvena zemlja
Nova Ves
|
|
Bratstvo
Povelič
|
29.09.2019 11:00 | Crvena zemlja | 3 : 1 | Bratstvo | ||||||
Vrbas
Prijebljezi
|
|
Borac (M)
Maglajani
|
29.09.2019 16:00 | Vrbas | 3 : 3 | Borac (M) | ||||||
Borac (Š)
Šibovska
|
|
Polet
Mali Sitneši
|
29.09.2019 11:00 | Borac (Š) | 10 : 2 | Polet |
Zadrugar
Sijekovac
|
|
27. Juli
Kalenderovci
|
29.09.2019 16:00 | Zadrugar | 3 : 0 | 27. Juli | ||||||
Sloga
Kolibe Gornje
|
|
Borac
Kotorsko
|
29.09.2019 16:00 | Sloga | 0 : 1 | Borac | ||||||
Liješće
Liješće
|
|
Rudar
Stanari
|
29.09.2019 16:00 | Liješće | 1 : 1 | Rudar | ||||||
4. juli
Pojezna
|
|
Zborište
Zborište
|
29.09.2019 16:00 | 4. juli | 2 : 0 | Zborište |
Mladost
Srpska Tišina
|
|
Jedinstvo
Obudovac 2
|
29.09.2019 16:00 | Mladost | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Partizan
Koprivna
|
29.09.2019 16:00 | Crkvina | 3 : 0 | Partizan | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
29.09.2019 16:00 | Crvena zvijezda | 0 : 2 | Sloga 73 | ||||||
Dobor
Modriča
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
29.09.2019 16:00 | Dobor | 1 : 3 | Pelagićevo | ||||||
Omladinac
Modriča
|
|
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
29.09.2019 16:00 | Omladinac | 5 : 1 | Zvijezda |
Mladost
Trnjaci
|
|
Sloboda
Mrtvica
|
29.09.2019 11:00 | Mladost | 2 : 2 | Sloboda | ||||||
Strijelac
Tutnjevac
|
|
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
29.09.2019 11:00 | Strijelac | 2 : 0 | Bobetino Brdo |
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Kovačići 08
Kovačići
|
29.09.2019 16:00 | Magnojević 2001 | 8 : 5 | Kovačići 08 | ||||||
Gorica
Pučile
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
29.09.2019 16:00 | Gorica | 5 : 1 | Stević Jovan | ||||||
Mladost
Velika Obarska
|
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
29.09.2019 16:00 | Mladost | 3 : 1 | Proleter | ||||||
Budućnost
Ravno Polje
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
29.09.2019 16:00 | Budućnost | 2 : 0 | Omladinac | ||||||
Sloga 94
Bijeljina
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
29.09.2019 16:00 | Sloga 94 | 2 : 1 | Ljeljenča | ||||||
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
29.09.2019 16:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Koridor 2011 |
Borac
Trnjaci
|
|
Pobjeda
Triješnica
|
29.09.2019 16:00 | Borac | 2 : 1 | Pobjeda | ||||||
Tavna
Banjica
|
|
Građanski
Bijeljina
|
29.09.2019 16:00 | Tavna | 1 : 1 | Građanski | ||||||
Polet (GK)
Gornji Kojčinovac
|
|
Ostojićevo
Ostojićevo
|
29.09.2019 16:00 | Polet (GK) | 3 : 0 | Ostojićevo | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
29.09.2019 16:00 | VSK | 0 : 3 | Ljeskovac | ||||||
OFK Batković
Batković
|
|
Glogovac
Glogovac
|
29.09.2019 16:00 | OFK Batković | 3 : 1 | Glogovac |
Piperci
Piperci
|
|
Lazarevica
Čengić
|
29.09.2019 10:30 | Piperci | 2 : 1 | Lazarevica | ||||||
Buk
Gornja Bukovica
|
|
Mladen Perić
Glogovac
|
29.09.2019 10:30 | Buk | 1 : 2 | Mladen Perić |
Sloga Junajted
Bijeljina
|
|
Zenit
Bijeljina
|
29.09.2019 10:30 | Sloga Junajted | 4 : 3 | Zenit |
GOŠK
Gabela
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
29.09.2019 15:30 | GOŠK | 1 : 1 | Zvijezda | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Goražde
Goražde
|
29.09.2019 15:30 | Radnik | 1 : 4 | Goražde |
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Vlašić
Turbe
|
29.09.2019 15:30 | Radnik | 3 : 1 | Vlašić | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
29.09.2019 15:30 | Kiseljak | 2 : 3 | Novi Travnik | ||||||
Rudar
Han Bila
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
29.09.2019 15:30 | Rudar | 4 : 0 | Sloga |
Seona
Seona
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
29.09.2019 15:30 | Seona | 4 : 0 | Orahovica 74 | ||||||
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Bosna (M)
Mionica
|
29.09.2019 15:30 | Dinamo | 1 : 3 | Bosna (M) | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Mramor
Mramor
|
29.09.2019 15:30 | Gradina | 6 : 1 | Mramor | ||||||
Čelić
Čelić
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
29.09.2019 15:30 | Čelić | 1 : 5 | Lokomotiva | ||||||
Svatovac
Poljice
|
|
Bosna (K)
Kalesija
|
29.09.2019 15:30 | Svatovac | 2 : 1 | Bosna (K) |
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Natron
Maglaj
|
29.09.2019 15:30 | SAŠK Napredak | 2 : 2 | Natron | ||||||
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Borac
Jelah
|
29.09.2019 15:30 | Pobjeda | 0 : 1 | Borac | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
29.09.2019 15:30 | Azot | 1 : 0 | Usora | ||||||
Moševac
Moševac
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
29.09.2019 15:30 | Moševac | 0 : 0 | Krivaja | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
29.09.2019 15:30 | Stupčanica | 5 : 0 | Ilijaš |
Neum
Neum
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
29.09.2019 15:30 | Neum | 4 : 0 | Branitelj | ||||||
Klis
Buturović Polje
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
29.09.2019 15:30 | Klis | 4 : 1 | Bjelopoljac | ||||||
Grude
Grude
|
|
Troglav 1918
Livno
|
29.09.2019 15:30 | Grude | 2 : 3 | Troglav 1918 | ||||||
Kamešnica
Podhum
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
29.09.2019 15:30 | Kamešnica | 5 : 1 | Rama | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
29.09.2019 15:30 | Posušje | 4 : 5 | Tomislav | ||||||
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Stolac
Stolac
|
29.09.2019 15:30 | Sloga | 2 : 0 | Stolac |
Rudar
Kamengrad
|
|
Ključ
Ključ
|
29.09.2019 15:30 | Rudar | 2 : 1 | Ključ | ||||||
Željezničar
Bosanska Krupa
|
|
Borac
Izačić
|
29.09.2019 15:30 | Željezničar | 2 : 0 | Borac | ||||||
Omladinac 75
Pokoj
|
|
Bajer 99
Velagići
|
29.09.2019 15:30 | Omladinac 75 | 6 : 1 | Bajer 99 |
Mladost
Nević Polje
|
|
Gorica
Guča Gora
|
29.09.2019 15:30 | Mladost | 2 : 2 | Gorica | ||||||
Kaćuni
Kaćuni
|
|
Bilalovac
Bilalovac
|
29.09.2019 15:30 | Kaćuni | 1 : 0 | Bilalovac |
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
Hajduk
Orašje
|
29.09.2019 15:30 | 19 srpanj | 2 : 1 | Hajduk | ||||||
Dizdaruša
Brčko
|
|
Mladost (D)
Domaljevac
|
29.09.2019 15:30 | Dizdaruša | 5 : 1 | Mladost (D) | ||||||
Frankopan
Špionica Srednja
|
|
Kostrč
Kostrč
|
29.09.2019 15:30 | Frankopan | 3 : 1 | Kostrč | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
Mladost (S)
Sibovac
|
29.09.2019 15:30 | Dragovoljac | 4 : 3 | Mladost (S) | ||||||
Vitanovići 78
Vitanovići
|
|
Napredak
Matići
|
29.09.2019 15:30 | Vitanovići 78 | 2 : 1 | Napredak | ||||||
Sloga (T)
Tolisa
|
|
Bok
Bok
|
29.09.2019 15:30 | Sloga (T) | 1 : 5 | Bok |
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
29.09.2019 15:30 | Mladost (GŽ) | 3 : 0 | Omazići 1937 | ||||||
Trešnjevka
Maoča
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
29.09.2019 15:30 | Trešnjevka | 1 : 1 | Doboj Istok | ||||||
Pribava
Pribava
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
29.09.2019 15:30 | Pribava | 2 : 2 | Omladinac 68 | ||||||
Vražići 92
Vražići
|
|
Polet
Palanka
|
29.09.2019 15:30 | Vražići 92 | 2 : 1 | Polet | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
29.09.2019 15:30 | Gornji Rahić | 9 : 3 | Željezničar | ||||||
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
|
Rijeka
Šerići
|
29.09.2019 15:30 | Mladost (B) | 1 : 2 | Rijeka |
Vareš
Vareš
|
|
Nemila
Nemila
|
29.09.2019 15:00 | Vareš | 1 : 0 | Nemila | ||||||
Proleter
Makljenovac
|
|
Rudar
Breza
|
29.09.2019 15:00 | Proleter | 2 : 7 | Rudar | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
29.09.2019 13:00 | Fortuna | 9 : 2 | Novi Šeher | ||||||
ZSK 2013
Zenica
|
|
Napredak
Šije
|
29.09.2019 15:00 | ZSK 2013 | 4 : 5 | Napredak |
Bojnik
Bojnik
|
|
Omadinac
Doglodi-Stup
|
29.09.2019 11:00 | Bojnik | 0 : 0 | Omadinac | ||||||
Jedinstvo
Ljubnići
|
|
Butmir
Butmir-Ilidža
|
29.09.2019 13:30 | Jedinstvo | 4 : 3 | Butmir |
Vratnik
Sarajevo
|
|
Saobraćajac
Sarajevo
|
29.09.2019 13:00 | Vratnik | 1 : 3 | Saobraćajac | ||||||
Vrbanjuša
Sarajevo
|
|
Jug
Sarajevo
|
29.09.2019 11:00 | Vrbanjuša | 3 : 0 | Jug |
Jahorina
Prača
|
|
Kolina
Ustikolina
|
29.09.2019 12:00 | Jahorina | 0 : 4 | Kolina | ||||||
BKB
Berič-Kiseljak
|
|
Drina
Goražde
|
29.09.2019 12:00 | BKB | 4 : 6 | Drina |
Lokomotiva
Mostar
|
|
Mostar
Mostar
|
29.09.2019 16:30 | Lokomotiva | 2 : 0 | Mostar | ||||||
Kruševo
Kruševo
|
|
Buna
Buna
|
29.09.2019 13:00 | Kruševo | 4 : 3 | Buna | ||||||
Višići
Višići
|
|
Iskra
Stolac
|
29.09.2019 16:00 | Višići | 3 : 0 | Iskra | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Cim
Cim
|
29.09.2019 16:00 | Blagaj | 3 : 0 | Cim |
Kupres '97
Kupres
|
|
Drinovci
Drinovci
|
29.09.2019 15:30 | Kupres '97 | 2 : 5 | Drinovci | ||||||
Junak
Srđevići
|
|
Šujica
Šujica
|
29.09.2019 15:30 | Junak | 0 : 1 | Šujica | ||||||
Šator
Glamoč
|
|
Rakitno
Rakitno
|
29.09.2019 15:30 | Šator | 9 : 2 | Rakitno |
Karaula
Karaula
|
|
Katarina
Fojnica
|
29.09.2019 15:30 | Karaula | 1 : 4 | Katarina | ||||||
Šantići
Šantići
|
|
Brnjaci
Brnjaci
|
29.09.2019 15:30 | Šantići | 6 : 2 | Brnjaci |
Posavina 108
Bosanska Bijela
|
|
Mladost
Vidovice
|
29.09.2019 15:30 | Posavina 108 | 2 : 1 | Mladost | ||||||
HAŠK Napredak
Ulović
|
|
Korpar
Grebnice
|
29.09.2019 15:30 | HAŠK Napredak | 2 : 2 | Korpar | ||||||
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
|
Tramošnica
Tramošnica
|
29.09.2019 15:30 | Mladi zadrugar | 7 : 1 | Tramošnica | ||||||
OFK Brčko
Brčko
|
|
Dinamo 75
Prijedor
|
29.09.2019 15:30 | OFK Brčko | 1 : 2 | Dinamo 75 |
Podrinje
Mosorovac
|
|
Orahovica 77
Orahovica
|
29.09.2019 15:30 | Podrinje | 11 : 1 | Orahovica 77 | ||||||
Mladost (T)
Tinja
|
|
Mramor
Babice
|
29.09.2019 15:30 | Mladost (T) | 0 : 1 | Mramor | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
Mladost (D)
Doborovci
|
29.09.2019 15:30 | Rudar | 4 : 1 | Mladost (D) | ||||||
Mladost (P)
Puračić
|
|
25 maj
Uroža
|
29.09.2019 15:30 | Mladost (P) | 3 : 0 | 25 maj | ||||||
Sloga
Bikodže
|
|
Špionica 1953
Špionica
|
29.09.2019 15:30 | Sloga | 3 : 0 | Špionica 1953 | ||||||
Polet
Hrvati
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
29.09.2019 15:30 | Polet | 2 : 1 | Stjepan Polje | ||||||
BSK
Bokavići
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
29.09.2019 15:30 | BSK | 4 : 0 | Bukovik |
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
12 decembar
Rajska
|
29.09.2019 15:30 | Biberovo Polje | 4 : 3 | 12 decembar | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
29.09.2019 15:30 | Trebava | 3 : 2 | Graničar | ||||||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
Jedinstvo
Vučkovci
|
29.09.2019 15:30 | OFK Međiđa | 0 : 2 | Jedinstvo | ||||||
OFK Vida
Vida
|
|
Sloboda (K)
Kerep
|
29.09.2019 15:30 | OFK Vida | 3 : 1 | Sloboda (K) | ||||||
Sloboda (B)
Mujkići-Brčko
|
|
Željezničar
Jelovče Selo
|
29.09.2019 15:30 | Sloboda (B) | 1 : 3 | Željezničar | ||||||
Napredak
Omerbegovača
|
|
Koraj
Koraj
|
29.09.2019 15:30 | Napredak | 2 : 4 | Koraj | ||||||
Izbor
Brčko
|
|
Voćar
Šatorovići
|
29.09.2019 15:30 | Izbor | 2 : 3 | Voćar |
Rainci
Gornji Rainci
|
|
Partizan
Kiseljak
|
29.09.2019 15:30 | Rainci | 4 : 0 | Partizan | ||||||
Slatina
Bašigovci
|
|
Napredak
Tupkovići
|
29.09.2019 15:30 | Slatina | 0 : 0 | Napredak | ||||||
OFK Tuzla
Tuzla
|
|
Rudar
Bukinje
|
29.09.2019 15:30 | OFK Tuzla | 1 : 2 | Rudar | ||||||
Krušik
Gornje Vukovije
|
|
Proleter
Slavinovići
|
29.09.2019 15:30 | Krušik | 7 : 1 | Proleter | ||||||
Mladost 78
Donje Vukovije
|
|
Srnica
Treštenica
|
29.09.2019 15:30 | Mladost 78 | 7 : 0 | Srnica |
Bratstvo
Topuzovo Polje
|
|
Moštre
Moštre
|
29.09.2019 16:00 | Bratstvo | 4 : 3 | Moštre | ||||||
Dijamant
Grđevac
|
|
Monjare
Kološići
|
29.09.2019 13:30 | Dijamant | 8 : 0 | Monjare | ||||||
Kralupi
Kralupi
|
|
Poriječani
Poriječani
|
29.09.2019 13:30 | Kralupi | 2 : 1 | Poriječani | ||||||
Liješeva
Liješeva
|
|
Zmaj
Buzić Mahala
|
29.09.2019 16:00 | Liješeva | 3 : 2 | Zmaj | ||||||
Omladinac
Poriječani
|
|
Ljiljan
Zimča
|
29.09.2019 16:00 | Omladinac | 3 : 1 | Ljiljan |
Rahićki ljiljani
Gornji Rahić
|
|
Posavina
Brod
|
29.09.2019 15:30 | Rahićki ljiljani | 3 : 3 | Posavina | ||||||
Brčko 72
Brčko
|
|
Brka 1948
Brka
|
29.09.2019 15:30 | Brčko 72 | 0 : 2 | Brka 1948 | ||||||
Majevica
Rašljani
|
|
Mionica 85
Mionica
|
29.09.2019 15:30 | Majevica | 4 : 8 | Mionica 85 |
Borac
Kovači
|
|
Mladost
Suha
|
29.09.2019 11:00 | Borac | 4 : 0 | Mladost | ||||||
Metalac
Živinice
|
|
Jablanica
Barice
|
29.09.2019 11:00 | Metalac | 2 : 2 | Jablanica | ||||||
Omladinac RMU
Đurđevik
|
|
Oskova
Oskova
|
29.09.2019 11:00 | Omladinac RMU | 5 : 0 | Oskova |
Bijeljevac
Miljanovci
|
|
Mladost
Gornja Tuzla
|
29.09.2019 11:00 | Bijeljevac | 1 : 1 | Mladost |
TSC
Bačka Topola
|
|
Rad
Beograd
|
29.09.2019 18:00 | TSC | 2 : 0 | Rad | ||||||
Proleter
Novi Sad
|
|
Napredak
Kruševac
|
29.09.2019 18:00 | Proleter | 2 : 0 | Napredak | ||||||
Voždovac
Beograd
|
|
Inđija
Inđija
|
29.09.2019 20:00 | Voždovac | 4 : 1 | Inđija | ||||||
Mladost
Lučani
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
29.09.2019 18:00 | Mladost | 1 : 2 | Vojvodina | ||||||
Spartak ŽK
Subotica
|
|
Čukarički
Beograd
|
29.09.2019 20:00 | Spartak ŽK | 0 : 1 | Čukarički |
OFK Žarkovo
Beograd
|
|
Sinđelić
Beograd
|
29.09.2019 16:00 | OFK Žarkovo | 2 : 3 | Sinđelić | ||||||
Trayal
Kruševac
|
|
Metalac
Gornji Milanovac
|
29.09.2019 20:00 | Trayal | 1 : 1 | Metalac | ||||||
Kolubara
Lazarevac
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
29.09.2019 19:00 | Kolubara | 1 : 0 | Radnički 1923 | ||||||
Budućnost
Dobanovci
|
|
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
29.09.2019 16:00 | Budućnost | 1 : 1 | OFK Bačka | ||||||
RFK Grafičar
Beograd
|
|
Dinamo
Vranje
|
29.09.2019 16:00 | RFK Grafičar | 4 : 2 | Dinamo | ||||||
Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
Kabel
Novi Sad
|
29.09.2019 19:00 | Novi Pazar | 3 : 1 | Kabel |
Bokelj
Kotor
|
|
Lovćen
Cetinje
|
29.09.2019 15:00 | Bokelj | 3 : 1 | Lovćen | ||||||
Otrant Olympic
Ulcinj
|
|
Drezga
Piperi
|
29.09.2019 15:00 | Otrant Olympic | 2 : 1 | Drezga | ||||||
Ibar
Rožaje
|
|
Dečić
Tuzi
|
29.09.2019 15:00 | Ibar | 0 : 0 | Dečić | ||||||
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
|
|
Mornar
Bar
|
29.09.2019 15:00 | Jedinstvo (BP) | 1 : 1 | Mornar | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Arsenal
Tivat
|
29.09.2019 15:00 | Jezero | 4 : 0 | Arsenal |
Leicester
Leicester
|
|
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
29.09.2019 17:30 | Leicester | 5 : 0 | Newcastle United |
Eibar
Eibar
|
|
Celta de Vigo
Vigo
|
29.09.2019 14:00 | Eibar | 2 : 0 | Celta de Vigo | ||||||
Espanyol
Barcelona
|
|
Real Valladolid
Valladolid
|
29.09.2019 12:00 | Espanyol | 0 : 2 | Real Valladolid | ||||||
Levante
Valencia
|
|
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
|
29.09.2019 18:30 | Levante | 1 : 1 | Osasuna | ||||||
Sevilla
Sevilla
|
|
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
29.09.2019 21:00 | Sevilla | 3 : 2 | Real Sociedad |
Fortuna
Düsseldorf
|
|
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
29.09.2019 15:30 | Fortuna | 1 : 2 | Freiburg | ||||||
Köln
Köln
|
|
Hertha BSC
Berlin
|
29.09.2019 18:00 | Köln | 0 : 4 | Hertha BSC |
Cagliari
Cagliari
|
|
Verona
Verona
|
29.09.2019 18:00 | Cagliari | 1 : 1 | Verona | ||||||
Lazio
Roma
|
|
Genoa
Genova
|
29.09.2019 15:00 | Lazio | 4 : 0 | Genoa | ||||||
Lecce
Lecce
|
|
Roma
Roma
|
29.09.2019 15:00 | Lecce | 0 : 1 | Roma | ||||||
Milan
Milano
|
|
Fiorentina
Firenze
|
29.09.2019 20:45 | Milan | 1 : 3 | Fiorentina | ||||||
Napoli
Napoli
|
|
Brescia
Brescia
|
29.09.2019 12:30 | Napoli | 2 : 1 | Brescia | ||||||
Udinese
Udine
|
|
Bologna
Bologna
|
29.09.2019 15:00 | Udinese | 1 : 0 | Bologna |
Strasbourg
Strasbourg
|
|
Montpellier
Montpellier
|
29.09.2019 15:00 | Strasbourg | 1 : 0 | Montpellier | ||||||
Olympique Marseille
Marseille
|
|
Rennes
Rennes
|
29.09.2019 21:00 | Olympique Marseille | 1 : 1 | Rennes |
Borac
Banja Luka
|
|
Velež
Mostar
|
29.09.2019 17:00 | Borac | 3 : 1 | Velež | ||||||
Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
29.09.2019 16:00 | Mladost | 0 : 3 | Sarajevo | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
29.09.2019 16:00 | Zrinjski | 1 : 3 | Široki Brijeg |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
29.09.2019 16:00 | Rudar Prijedor | 2 : 1 | Olimpik | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Zrinjski
Mostar
|
29.09.2019 16:00 | Sloboda | 2 : 0 | Zrinjski | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Borac
Banja Luka
|
29.09.2019 16:00 | Velež | 1 : 2 | Borac | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Mladost
Doboj-Kakanj
|
29.09.2019 16:00 | Zvijezda 09 | 3 : 1 | Mladost | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
29.09.2019 15:30 | Slavija | 1 : 0 | Krupa |
Kozara
Gradiška
|
|
Krajina
Cazin
|
29.09.2019 12:00 | Kozara | 8 : 0 | Krajina | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
29.09.2019 12:00 | Podgrmeč | 1 : 5 | Željezničar Sport team | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
29.09.2019 15:30 | Metalleghe BSI | 1 : 1 | Jedinstvo |
Sloga
Doboj
|
|
Proleter
Teslić
|
29.09.2019 12:00 | Sloga | 4 : 1 | Proleter | ||||||
Bosna
Mionica
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
29.09.2019 12:00 | Bosna | 1 : 5 | Jedinstvo | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
29.09.2019 12:00 | Orašje | 0 : 5 | Alfa Modriča |
Radnički
Lukavac
|
|
Gradina
Srebrenik
|
29.09.2019 12:00 | Radnički | 5 : 0 | Gradina | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Bosna
Kalesija
|
29.09.2019 12:00 | Slaven | 4 : 1 | Bosna | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Sloga (T)
Tojšići
|
29.09.2019 12:00 | Lokomotiva | 4 : 2 | Sloga (T) | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Podrinje
Janja
|
29.09.2019 12:00 | Drina | 2 : 0 | Podrinje |
Olimp
Pale
|
|
Goražde
Goražde
|
29.09.2019 12:30 | Olimp | 3 : 0 | Goražde | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Famos
Hrasnica
|
29.09.2019 12:30 | Željezničar | 6 : 1 | Famos |
Romari
Vitez
|
|
NK Vitez
Vitez
|
29.09.2019 12:30 | Romari | 0 : 0 | NK Vitez | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Vis Simm Bau
Kosova
|
29.09.2019 12:30 | FK Vitez | 5 : 1 | Vis Simm Bau |
Čapljina
Čapljina
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
29.09.2019 12:30 | Čapljina | 3 : 2 | Branitelj | ||||||
Grude
Grude
|
|
Leotar
Trebinje
|
29.09.2019 12:30 | Grude | 1 : 5 | Leotar |
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
29.09.2019 11:00 | Zvijezda 09 | 1 : 1 | Tuzla City |
Kozara
Gradiška
|
|
Krajina
Cazin
|
29.09.2019 10:00 | Kozara | 5 : 3 | Krajina | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
29.09.2019 10:00 | Podgrmeč | 0 : 0 | Željezničar Sport Team | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
29.09.2019 13:30 | Metalleghe BSI | 6 : 1 | Jedinstvo |
Sloga
Doboj
|
|
Proleter
Teslić
|
29.09.2019 10:00 | Sloga | 3 : 0 | Proleter | ||||||
Bosna
Mionica
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
29.09.2019 10:00 | Bosna | 0 : 8 | Jedinstvo | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
29.09.2019 10:00 | Orašje | 0 : 3 | Alfa Modriča |
Radnički
Lukavac
|
|
Gradina
Srebrenik
|
29.09.2019 10:00 | Radnički | 0 : 3 | Gradina | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Bosna
Kalesija
|
29.09.2019 10:00 | Slaven | 5 : 2 | Bosna | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
29.09.2019 10:00 | Lokomotiva | 5 : 1 | Sloga(T) | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Podrinje
Janja
|
29.09.2019 10:00 | Drina | 3 : 0 | Podrinje |
Olimp
Pale
|
|
Goražde
Goražde
|
29.09.2019 10:00 | Olimp | 0 : 0 | Goražde | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
29.09.2019 10:00 | Rudar | 1 : 1 | Slavija | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Famos
Hrasnica
|
29.09.2019 10:00 | Željezničar | 9 : 2 | Famos |
Travnik
Travnik
|
|
ZSK 2013
Zenica
|
29.09.2019 10:00 | Travnik | 3 : 1 | ZSK 2013 | ||||||
Romari
Vitez
|
|
NK Vitez
Vitez
|
29.09.2019 10:00 | Romari | 5 : 0 | NK Vitez | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Vis Simm Bau
Kosova
|
29.09.2019 10:00 | FK Vitez | 0 : 7 | Vis Simm Bau |
Čapljina
Čapljina
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
29.09.2019 10:00 | Čapljina | 1 : 0 | Branitelj | ||||||
Grude
Grude
|
|
Leotar
Trebinje
|
29.09.2019 10:00 | Grude | 2 : 2 | Leotar |
Laktaši
Laktaši
|
|
Sloga (T)
Trn
|
29.09.2019 11:30 | Laktaši | 5 : 0 | Sloga (T) | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
29.09.2019 11:30 | Sloboda | 5 : 0 | Sloga (S) |
Famos
Vojkovići
|
|
Drina He
Višegrad
|
29.09.2019 10:00 | Famos | 1 : 0 | Drina He |
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
29.09.2019 09:00 | Zvijezda 09 | 0 : 6 | Tuzla City |
Ilićka 01
Brčko
|
|
Borac
Šamac
|
29.09.2019 10:00 | Ilićka 01 | 2 : 0 | Borac |
Hercegovac
Bileća
|
|
Sutjeska
Foča
|
29.09.2019 11:00 | Hercegovac | 2 : 0 | Sutjeska |
Laktaši
Laktaši
|
|
Sloga (T)
Trn
|
29.09.2019 10:00 | Laktaši | 7 : 0 | Sloga (T) | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
29.09.2019 10:00 | Sloboda | 10 : 0 | Sloga (S) |
Mladost 2015
Podgorica
|
|
Cvetex
Berane
|
29.09.2019 12:00 | Mladost 2015 | 2 : 0 | Cvetex |
Split
Split
|
|
Lepoglava
Lepoglava
|
29.09.2019 12:00 | Split | 7 : 0 | Lepoglava | ||||||
Viktorija
Slavonski Brod
|
|
Neretva
Metković
|
29.09.2019 14:00 | Viktorija | 0 : 1 | Neretva | ||||||
Osijek
Osijek
|
|
Dinamo
Zagreb
|
29.09.2019 15:00 | Osijek | 3 : 1 | Dinamo | ||||||
Agram
Zagreb
|
|
Katarina Zrinski
Čakovec
|
29.09.2019 16:00 | Agram | 5 : 1 | Katarina Zrinski |
Sloboda
Tuzla
|
|
Rosa Brandis
Turbe
|
29.09.2019 13:00 | Sloboda | 0 : 0 | Rosa Brandis |
Libero
Goražde
|
|
Respekt
Sarajevo
|
29.09.2019 15:30 | Libero | 22 : 0 | Respekt |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Emina
Mostar
|
29.09.2019 15:00 | Radnik Bumerang | 10 : 0 | Emina | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
29.09.2019 15:00 | Drina | 0 : 8 | SFK 2000 | ||||||
Alfa Modriča
Modriča
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
29.09.2019 16:00 | Alfa Modriča | 0 : 6 | Široki Brijeg |
Modriča
Modriča
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
29.09.2019 16:00 | Modriča | 0 : 3 | Slavija |
Drina
Zvornik
|
|
Gračanica
Gračanica
|
29.09.2019 17:00 | Drina | 17 : 35 | Gračanica |
Bijeljina
Bijeljina
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
29.09.2019 12:00 | Bijeljina | 31 : 26 | Kotor Varoš | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Kozara
Gradiška
|
29.09.2019 18:00 | Prijedor | 36 : 29 | Kozara |
Borac m:tel 2
Banja Luka
|
|
Sava
Brod
|
29.09.2019 17:30 | Borac m:tel 2 | 38 : 14 | Sava | ||||||
Teslić
Teslić
|
|
Čelinac
Čelinac
|
29.09.2019 18:00 | Teslić | 23 : 34 | Čelinac |
Sloboda 2
Tuzla
|
|
Bosna TS
Tešanj
|
29.09.2019 20:00 | Sloboda 2 | 38 : 22 | Bosna TS | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Sana 7
Sanski Most
|
29.09.2019 17:00 | Čelik | 45 : 25 | Sana 7 |
RA Čapljina
Čapljina
|
|
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
29.09.2019 19:00 | RA Čapljina | 30 : 25 | Izviđač CO 2 | ||||||
Vogošča PH 2
Vogošća
|
|
Velež
Mostar
|
29.09.2019 17:00 | Vogošča PH 2 | 19 : 20 | Velež |
Grude
Grude
|
|
Goražde
Goražde
|
29.09.2019 17:00 | Grude | 34 : 15 | Goražde |
Leotar
Trebinje
|
|
Rogatica
Rogatica
|
29.09.2019 12:00 | Leotar | 31 : 13 | Rogatica |
Hrasnica
Hrasnica
|
|
Goražde 2
Goražde
|
29.09.2019 17:00 | Hrasnica | 33 : 21 | Goražde 2 | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Turbina
Jablanica
|
29.09.2019 17:00 | Krajina | 36 : 29 | Turbina |