XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 297 utakmica za dan
Nedelja, 22 Septembar 2019

Fudbal

22.09.2019 16:30 Zvijezda 09 : Velež
22.09.2019 16:30 Zrinjski : Čelik
22.09.2019 18:00 Partizan : Crvena zvezda
22.09.2019 16:00 Kabel : RFK Grafičar
22.09.2019 16:00 Polet 1926 : Dubrave
22.09.2019 16:00 Omarska : Ljubić
22.09.2019 16:00 Proleter : Sloboda (NG)
22.09.2019 11:00 Jedinstvo : Mladost
22.09.2019 16:00 Velež : Drina HE
22.09.2019 16:00 Stakorina : Leotar
22.09.2019 16:00 Ilićka 01 : Proleter
22.09.2019 16:00 Jedinstvo : Romanija
22.09.2019 16:00 Mladost (R) : Glasinac 2011
22.09.2019 16:00 Sloga : Sloga Nektar
22.09.2019 11:00 Krajina : Čelinac
22.09.2019 16:00 Plamen : Gorica
22.09.2019 16:00 Hajduk (B) : Crvena zvijezda
22.09.2019 16:00 Vranjak : Skugrić
22.09.2019 16:00 Željezničar : Sloga (DP)
22.09.2019 16:00 Naša krila : Rudanka
22.09.2019 16:00 Hajduk (K) : Trebava
22.09.2019 16:00 Zvijezda : Sloga (J)
22.09.2019 16:00 Ozren : Vučijak
22.09.2019 16:00 Omladinac : Vlasenica
22.09.2019 16:00 OFK Šekovići : Jedinstvo
22.09.2019 16:00 OFK Janja 2009 : Rudar 1925
22.09.2019 16:00 Podrinje : Tabanci
22.09.2019 16:00 Partizan : Čelopek
22.09.2019 16:00 OFK Trnovica : Sloboda
22.09.2019 16:00 Mladost : Bratstvo
22.09.2019 15:00 Željeznica : Olimp
22.09.2019 16:00 Mrakovica : Svodna
22.09.2019 16:00 Brzi : Ljubija
22.09.2019 16:00 Kozara : Podgrmeč
22.09.2019 16:00 Ravan : Rasavci
22.09.2019 11:00 Gomjenica : Slaven
22.09.2019 16:30 Torpedo : 13 Skojevki
22.09.2019 16:30 Potkozarje : Obradovac
22.09.2019 16:30 Sloga DIPO : Biseri
22.09.2019 16:30 Crni vrh : Omladinac
22.09.2019 16:30 Kalemi : Župa
22.09.2019 16:30 Kozara : Laminci
22.09.2019 16:00 Gomionica : Polet Krajišnik
22.09.2019 16:00 OFK Spartak 2013 : Naprijed
22.09.2019 16:00 Šnjegotina : Mladost Farmaprom
22.09.2019 16:00 Omladinac : Borac
22.09.2019 16:00 OFK Banja Luka : Rekreativo
22.09.2019 16:00 Polet : Trebavac
22.09.2019 16:00 Posavina : Mineral
22.09.2019 16:00 Bratstvo : Kladari Gornji
22.09.2019 16:00 Budućnost : Skugrić 1964
22.09.2019 16:00 Borac (BL) : BSK
22.09.2019 16:00 Ukrina : Borac (O)
22.09.2019 17:00 Crvena zvijezda : Budućnost Red Star
22.09.2019 17:00 Obilić : Lokomotiva
22.09.2019 17:00 Mladost : Grčica
22.09.2019 17:00 Zadrugar : Gredice
22.09.2019 17:00 OFK Brezik : Mladost
22.09.2019 17:00 Mladost 2003 : Majevica
22.09.2019 17:00 Jugović : Slijepčevići
22.09.2019 17:00 Jedinstvo : Borac
22.09.2019 16:00 Priboj : Proleter
22.09.2019 16:00 Obarska : Miloš Obilić
22.09.2019 16:00 Jedinstvo : Zadrugar
22.09.2019 16:00 Kolektiv : OFK Magnojević
22.09.2019 16:00 Semberija : Novo doba
22.09.2019 16:00 Sloga 2 : Panteri
22.09.2019 16:00 Drina : Balatun
22.09.2019 16:00 Pecka : Branjevo
22.09.2019 16:00 Birač : Borac
22.09.2019 16:00 Jadar : Lokanj
22.09.2019 16:00 Polet : Budućnost
22.09.2019 16:00 Jardan : Jasenica
22.09.2019 16:00 Moštanica : 7. Republika
22.09.2019 16:00 Radnik Urije : Rudar
22.09.2019 16:00 Berek 1975 : Knežopoljac
22.09.2019 Vilusi : Ratar
22.09.2019 Romanovci : Polet
22.09.2019 Bratstvo (K) : Bratstvo (O)
22.09.2019 16:00 Borac (Š) : Mladost
22.09.2019 16:00 Polet : Vrbas
22.09.2019 16:00 Borac (M) : Crvena zemlja
22.09.2019 16:00 Bratstvo : Nožičko
22.09.2019 16:00 Budućnost : Milan
22.09.2019 16:00 4. juli : Zadrugar
22.09.2019 16:00 Zborište : Liješće
22.09.2019 16:00 Rudar : Sloga
22.09.2019 16:00 Borac : 27. Juli
22.09.2019 16:30 Jedinstvo : Omladinac
22.09.2019 16:30 Zvijezda : Dobor
22.09.2019 16:30 Pelagićevo : Crvena zvijezda
22.09.2019 16:30 Sloga 73 : Crkvina
22.09.2019 16:30 Partizan : Mladost
22.09.2019 11:00 Bobetino Brdo : Polet
22.09.2019 11:00 Sava 04 : Mladost
22.09.2019 11:00 Sloboda : Krbeti
22.09.2019 16:00 Kovačići 08 : Jedinstvo
22.09.2019 16:00 Koridor 2011 : Sloga 94
22.09.2019 16:00 Ljeljenča : Budućnost
22.09.2019 16:00 Omladinac : Mladost
22.09.2019 16:00 Proleter : Gorica
22.09.2019 16:00 Polet (MO) : OFK Batković
22.09.2019 16:00 Glogovac : VSK
22.09.2019 16:00 Ostojićevo : Tavna
22.09.2019 16:00 Građanski : Borac
22.09.2019 16:00 Pobjeda : Drina
22.09.2019 12:15 Mladen Perić : Modran
22.09.2019 10:30 Borac : Piperci
22.09.2019 10:30 Nacional : Sloga
22.09.2019 15:30 Busovača : Krajina
22.09.2019 15:30 Krajišnik : Kiseljak
22.09.2019 15:30 Novi Travnik : Radnik
22.09.2019 15:30 Vlašić : Podgrmeč
22.09.2019 15:30 Orahovica 74 : Odžak 102
22.09.2019 15:30 Priluk : Svatovac
22.09.2019 15:30 Prokosovići : Dinamo
22.09.2019 15:30 Bosna (M) : Seona
22.09.2019 15:30 Ilijaš : Moševac
22.09.2019 15:30 Igman : Azot
22.09.2019 15:30 Usora : Pobjeda
22.09.2019 15:30 Natron : Famos
22.09.2019 15:30 Žepče : Mošćanica
22.09.2019 15:30 Rama : Brotnjo
22.09.2019 15:30 Ljubuški : Grude
22.09.2019 15:30 Troglav 1918 : Klis
22.09.2019 15:30 Bjelopoljac : Neum
22.09.2019 15:30 Branitelj : Turbina
22.09.2019 15:30 Bilalovac : Fojnica
22.09.2019 15:30 Dnoluka : Mladost
22.09.2019 15:30 Gorica : Elektrobosna
22.09.2019 15:30 Bok : Vitanovići 78
22.09.2019 15:30 Napredak : Dragovoljac
22.09.2019 15:30 Mladost (S) : Sloga (P)
22.09.2019 15:30 Mladost (DS) : Frankopan
22.09.2019 15:30 Kostrč : Dizdaruša
22.09.2019 15:30 Mladost (D) : 19 srpanj
22.09.2019 15:30 Rijeka : Jedinstvo
22.09.2019 15:30 Mladost (K) : Gornji Rahić
22.09.2019 15:30 Željezničar : Vražići 92
22.09.2019 15:30 Polet : Pribava
22.09.2019 15:30 Omladinac 68 : Ingram
22.09.2019 15:30 DSK : Trešnjevka
22.09.2019 15:30 Doboj Istok : Mladost (GŽ)
22.09.2019 16:00 Jedinstvo : Hrid
22.09.2019 11:00 Butmir : Bojnik
22.09.2019 16:30 Omadinac : Pofalićki
22.09.2019 11:00 Vrbanjuša : Vratnik
22.09.2019 16:30 Ozren : Saobraćajac
22.09.2019 12:00 Drina : Jahorina
22.09.2019 15:00 Kolina : Radnički
22.09.2019 16:00 Iskra : Kruševo
22.09.2019 16:00 Mostar : Međugorje
22.09.2019 16:00 Rakitno : Junak
22.09.2019 16:00 Šujica : Kupres
22.09.2019 16:00 Drinovci : Mesihovina
22.09.2019 15:30 Brnjaci : Karaula
22.09.2019 15:30 Katarina : OFK Lugovi
22.09.2019 15:30 Romari : Nova Bila
22.09.2019 15:30 Dinamo 75 : Mladi zadrugar
22.09.2019 15:30 Tramošnica : HAŠK Napredak
22.09.2019 15:30 Korpar : Posavina 108
22.09.2019 15:30 Mladost : Ravne
22.09.2019 16:30 BSK : Podrinje
22.09.2019 16:30 Bukovik : Polet
22.09.2019 16:30 Stjepan Polje : Sloga
22.09.2019 16:30 Špionica 1953 : Mladost (P)
22.09.2019 16:30 25 maj : Rudar
22.09.2019 16:30 Mramor : Orahovica 77
22.09.2019 16:30 Izbor : Biberovo Polje
22.09.2019 16:30 Voćar : Napredak
22.09.2019 16:30 Koraj : Sloboda (M)
22.09.2019 16:30 Željezničar : OFK Vida
22.09.2019 16:30 Sloboda (K) : OFK Međiđa
22.09.2019 16:30 Jedinstvo : Trebava
22.09.2019 16:30 Graničar : 12 decembar
22.09.2019 16:30 Budućnost : Mladost
22.09.2019 16:30 Vrana : Mladost 78
22.09.2019 16:30 Srnica : Krušik
22.09.2019 16:30 Proleter : OFK Tuzla
22.09.2019 16:30 Rudar : Slatina
22.09.2019 16:30 Napredak : Partizan
22.09.2019 14:00 Omladinac : Bratstvo
22.09.2019 14:00 Ljiljan : Liješeva
22.09.2019 16:30 Zmaj : Kralupi
22.09.2019 16:30 Poriječani : Dijamant
22.09.2019 16:30 Monjare : Moštre
22.09.2019 12:00 Mladost : Omladinac RMU
22.09.2019 12:00 Oskova : Konjuh
22.09.2019 12:00 Toplice : Metalac
22.09.2019 12:00 Jablanica : Borac
22.09.2019 11:00 Mladost : Spreča
22.09.2019 11:00 Gornje Dubrave : Radnik 018
22.09.2019 15:00 OFK Titograd : Zeta
22.09.2019 15:00 Sutjeska : Grbalj
22.09.2019 15:00 Iskra : Budućnost
22.09.2019 15:00 Rudar : OFK Petrovac
22.09.2019 15:00 Podgorica : Kom
22.09.2019 15:00 Arsenal : Bokelj
22.09.2019 15:00 Jezero : Mornar
22.09.2019 15:00 Jedinstvo (BP) : Dečić
22.09.2019 15:00 Ibar : Drezga
22.09.2019 15:00 Otrant Olympic : Lovćen
22.09.2019 15:00 Crystal Palace : Wolverhampton
22.09.2019 15:00 West Ham : Manchester United
22.09.2019 17:30 Arsenal : Aston Villa
22.09.2019 17:30 Chelsea : Liverpool
22.09.2019 00:00 Athletic Club : Deportivo Alavés
22.09.2019 00:00 Atlético Madrid : Celta de Vigo
22.09.2019 00:00 Espanyol : Real Sociedad
22.09.2019 00:00 Getafe : Mallorca
22.09.2019 00:00 Granada : Barcelona
22.09.2019 00:00 Levante : Eibar
22.09.2019 00:00 Osasuna : Real Betis
22.09.2019 00:00 Sevilla : Real Madrid
22.09.2019 00:00 Valencia : Leganés
22.09.2019 00:00 Villarreal : Real Valladolid
22.09.2019 15:30 Borussia M'gladbach : Fortuna
22.09.2019 18:00 Eintracht : Borussia Dortmund
22.09.2019 18:00 Atalanta : Fiorentina
22.09.2019 15:00 Bologna : Roma
22.09.2019 20:45 Lazio : Parma
22.09.2019 15:00 Lecce : Napoli
22.09.2019 15:00 Sampdoria : Torino
22.09.2019 12:30 Sassuolo : SPAL
22.09.2019 15:00 Rennes : Lille
22.09.2019 21:00 Olympique Lyonnais : PSG
22.09.2019 16:00 Sloboda : Željezničar 2011
22.09.2019 15:00 Rosa Brandis : Mladost
22.09.2019 16:30 Sana 2014 : Fortuna
22.09.2019 17:00 ŽFK Sarajevo : Troglav 1918
22.09.2019 15:30 Mladost : Velež
22.09.2019 16:00 Borac : Sloboda
22.09.2019 15:30 Zrinjski : Rudar Prijedor
22.09.2019 15:30 Olimpik : Sarajevo
22.09.2019 15:30 Travnik : Željezničar
22.09.2019 12:00 Jedinstvo : Podgrmeč
22.09.2019 12:00 Željezničar Sport team : Kozara
22.09.2019 12:00 Proleter : Alfa Modriča
22.09.2019 12:00 Orašje : Bosna
22.09.2019 12:00 Jedinstvo : Zvijezda
22.09.2019 12:00 Bratstvo : Ilićka 01
22.09.2019 12:00 Tekstilac : Sloga
22.09.2019 12:00 Podrinje : Lokomotiva
22.09.2019 12:00 Budućnost : Slaven
22.09.2019 12:00 Bosna : Radnički
22.09.2019 12:00 Gradina : Tuzla Siti
22.09.2019 12:30 Famos : Sutjeska
22.09.2019 12:30 Bosna : Olimp
22.09.2019 12:30 Goražde : Ilijaš
22.09.2019 12:30 Željezničar : Famos
22.09.2019 12:30 Iskra : Borac
22.09.2019 12:30 NK Vitez : Novi Travnik
22.09.2019 12:30 Leotar : Čapljina
22.09.2019 12:00 Radnik : Zvijezda 09
22.09.2019 17:00 Velež : Borac
22.09.2019 17:00 Sarajevo : Mladost
22.09.2019 10:00 Krajina : Krupa
22.09.2019 10:00 Rudar Prijedor : Metalleghe BSI
22.09.2019 10:00 Jedinstvo : Podgrmeč
22.09.2019 10:00 Željezničar Sport Team : Kozara
22.09.2019 10:00 Proleter : Modriča
22.09.2019 10:00 Orašje : Bosna
22.09.2019 10:00 Jedinstvo : Zvijezda
22.09.2019 10:00 Bratstvo : Ilićka 01
22.09.2019 10:00 Tekstilac : Sloga
22.09.2019 10:00 Podrinje : Lokomotiva
22.09.2019 10:00 Budućnost : Slaven
22.09.2019 10:00 Bosna : Radnički
22.09.2019 10:00 Gradina : Tuzla City
22.09.2019 10:00 Famos : Sutjeska
22.09.2019 10:00 Bosna : Olimp
22.09.2019 10:00 Goražde : Ilijaš
22.09.2019 10:00 Iskra : Borac
22.09.2019 10:00 Leotar : Čapljina
22.09.2019 11:30 Lijevče : Laktaši
22.09.2019 11:30 Sloga (T) : Jedinstvo
22.09.2019 11:30 Ljubić : Borac
22.09.2019 Iskra : Radnik Bumerang
22.09.2019 16:30 Široki Brijeg : Lokomotiva
22.09.2019 SFK 2000 : Alfa Modriča
22.09.2019 Emina : Drina
22.09.2019 10:00 Radnik : Zvijezda 09
22.09.2019 15:00 Velež : Borac
22.09.2019 16:00 Sarajevo : Mladost
22.09.2019 11:00 Sutjeska : LeoStars
22.09.2019 10:00 Lijevče : Laktaši
22.09.2019 10:00 Sloga (T) : Jedinstvo
22.09.2019 10:00 Ljubić : Borac
22.09.2019 10:00 Leotar : LeoStars

Rukomet

22.09.2019 16:30 ORK Borac : Kozara Mlijekoprodukt
22.09.2019 18:00 Srbac : Derventa
22.09.2019 20:30 Mladost : Prijedor
22.09.2019 17:00 Rogatica : Omladinac
22.09.2019 18:00 Radnik : Borja
22.09.2019 18:30 Borac : Jedinstvo
22.09.2019 16:00 Jedinstvo : Mira
22.09.2019 17:00 Zrinjski : Grude