XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 223 utakmica za dan
Nedelja, 8 Septembar 2019

Fudbal

08.09.2019 16:30 Smederevo 1924 1 : 0 Novi Pazar
08.09.2019 16:30 Zemun 1 : 0 RFK Grafičar
08.09.2019 16:30 Radnički (P) 2 : 0 Budućnost
08.09.2019 16:30 Dinamo 0 : 0 Trayal
08.09.2019 16:30 Radnički 1923 1 : 0 Zlatibor
08.09.2019 20:00 Metalac 4 : 2 Sinđelić
08.09.2019 17:00 Polet 1926 0 : 5 Ljubić
08.09.2019 17:00 Omarska 2 : 1 Sloboda (NG)
08.09.2019 17:00 Sloga (T) 2 : 1 Sloga (S)
08.09.2019 17:00 Velež 2 : 2 Milići
08.09.2019 17:00 Stakorina 4 : 1 Proleter
08.09.2019 17:00 Ilićka 01 2 : 3 Romanija
08.09.2019 17:00 Jedinstvo 1 : 2 Drina
08.09.2019 17:00 Mladost (R) 1 : 1 Sutjeska
08.09.2019 17:00 Čelinac 2 : 1 Sloga Nektar
08.09.2019 17:00 Sloga 1 : 0 Partizan
08.09.2019 17:00 Plamen 2 : 0 Lijevče
08.09.2019 17:00 Skugrić 4 : 0 Crvena zvijezda
08.09.2019 17:00 Hajduk (B) 2 : 3 Sloga (DP)
08.09.2019 17:00 Vranjak 5 : 2 Rudanka
08.09.2019 17:00 Željezničar 1 : 4 Trebava
08.09.2019 17:00 Naša krila 6 : 0 Sloga (J)
08.09.2019 17:00 Hajduk (K) 7 : 1 Vučijak
08.09.2019 17:00 Zvijezda 3 : 2 Ozren
08.09.2019 17:00 Jedinstvo 3 : 2 Vlasenica
08.09.2019 17:00 Omladinac 3 : 0 BSK Ledinci
08.09.2019 17:00 OFK Šekovići 5 : 4 Rudar 1925
08.09.2019 17:00 OFK Janja 2009 2 : 2 Čelopek
08.09.2019 17:00 Podrinje 1 : 2 Sloboda
08.09.2019 17:00 Partizan 2 : 3 Bratstvo
08.09.2019 17:00 OFK Trnovica 2 : 2 Mladost
08.09.2019 17:00 Mrakovica 4 : 1 Ljubija
08.09.2019 17:00 Svodna 3 : 2 Podgrmeč
08.09.2019 17:00 Brzi 4 : 2 Rasavci
08.09.2019 17:00 Kozara 1 : 4 Slaven
08.09.2019 17:00 Ravan 2 : 0 Gomjenica
08.09.2019 17:00 Torpedo 3 : 1 Sloboda
08.09.2019 17:00 Mladi Krajišnik 0 : 0 Biseri
08.09.2019 17:00 Potkozarje 3 : 2 Omladinac
08.09.2019 17:00 Sloga DIPO 5 : 1 Župa
08.09.2019 17:00 Crni vrh 0 : 3 Laminci
08.09.2019 17:00 Kalemi 2 : 1 Kozara
08.09.2019 17:00 Budućnost 2 : 0 Naprijed
08.09.2019 17:00 Gomionica 3 : 3 Mladost Farmaprom
08.09.2019 17:00 OFK Spartak 2013 1 : 3 Vrbas
08.09.2019 17:00 Omladinac 3 : 0 OFK Banja Luka
08.09.2019 17:00 Polet 2 : 1 Mineral
08.09.2019 17:00 Trebavac 3 : 1 Kladari Gornji
08.09.2019 17:00 Posavina 1 : 0 Ozrenski sokolovi
08.09.2019 17:00 Bratstvo 3 : 2 Skugrić 1964
08.09.2019 17:00 Budućnost 3 : 0 Borac (O)
08.09.2019 17:00 Borac (BL) 1 : 0 Ukrina
08.09.2019 17:00 Lokomotiva 8 : 1 Budućnost Red Star
08.09.2019 17:00 Crvena zvijezda 0 : 1 Grčica
08.09.2019 17:00 Obilić 1 : 1 Gredice
08.09.2019 17:00 Mladost 2 : 0 Zadrugar
08.09.2019 17:00 Majevica 3 : 0 Mladost
08.09.2019 17:00 OFK Brezik 0 : 0 Slijepčevići
08.09.2019 17:00 Mladost 2003 3 : 2 Borac
08.09.2019 17:00 Jugović 3 : 2 Jedinstvo
08.09.2019 17:00 Miloš Obilić 3 : 0 Proleter
08.09.2019 17:00 Priboj 0 : 3 Zadrugar
08.09.2019 17:00 Obarska 4 : 0 OFK Magnojević
08.09.2019 17:00 Jedinstvo 3 : 1 Novo doba
08.09.2019 17:00 Semberija 3 : 0 Balatun
08.09.2019 17:00 Sloga 2 2 : 0 Drina
08.09.2019 17:00 Pecka 2 : 1 Borac
08.09.2019 17:00 Branjevo 2 : 1 Lokanj
08.09.2019 17:00 Jadar 3 : 1 Jasenica
08.09.2019 17:00 Polet 5 : 0 Jardan
08.09.2019 17:00 Radnik Urije 3 : 8 Berek 1975
08.09.2019 17:30 Mladost 0 : 6 Ratar
08.09.2019 17:30 Vilusi 0 : 0 Polet
08.09.2019 17:30 Romanovci 1 : 6 Bratstvo (K)
08.09.2019 11:00 Vrbas 3 : 2 Mladost
08.09.2019 17:00 Borac (Š) 4 : 2 Crvena zemlja
08.09.2019 11:00 Nožičko 6 : 1 Polet
08.09.2019 17:00 Borac (M) 6 : 1 Milan
08.09.2019 17:00 Bratstvo 2 : 1 Budućnost
08.09.2019 17:00 Liješće 1 : 5 Zadrugar
08.09.2019 17:00 4. juli 2 : 7 Sloga
08.09.2019 17:00 Zborište 0 : 0 27. Juli
08.09.2019 17:00 Rudar 4 : 2 Borac
08.09.2019 17:00 Jedinstvo 1 : 5 Dobor
08.09.2019 17:00 Omladinac 3 : 0 Crvena zvijezda
08.09.2019 17:00 Pelagićevo 3 : 2 Mladost
08.09.2019 17:00 Sloga 73 2 : 1 Partizan
08.09.2019 11:00 Strijelac 7 : 0 Mladost
08.09.2019 11:00 Bobetino Brdo 2 : 3 Krbeti
08.09.2019 11:00 Sava 04 3 : 6 Sveti Jovan
08.09.2019 11:00 Sloboda 3 : 0 Čelik
08.09.2019 17:00 Kovačići 08 1 : 0 Sloga 94
08.09.2019 17:00 Jedinstvo 3 : 1 Budućnost
08.09.2019 17:00 Koridor 2011 0 : 3 Mladost
08.09.2019 17:00 Ljeljenča 4 : 1 Gorica
08.09.2019 17:00 Omladinac 2 : 4 Magnojević 2001
08.09.2019 17:00 Proleter 1 : 0 Stević Jovan
08.09.2019 17:00 Polet (MO) 0 : 6 VSK
08.09.2019 17:00 OFK Batković 1 : 1 Polet (GK)
08.09.2019 17:00 Glogovac 1 : 2 Tavna
08.09.2019 17:00 Ostojićevo 2 : 3 Drina
08.09.2019 17:00 Građanski 4 : 4 Pobjeda
08.09.2019 10:30 Buk 2 : 3 Piperci
08.09.2019 10:30 Mladen Perić 1 : 4 Sloga
08.09.2019 10:30 Borac 4 : 2 Lazarevica
08.09.2019 10:30 Nacional 2 : 6 Sava
08.09.2019 16:30 Rudar 3 : 0 Krajina
08.09.2019 16:30 Busovača 5 : 1 Kiseljak
08.09.2019 16:30 Krajišnik 0 : 3 Podgrmeč
08.09.2019 16:30 Novi Travnik 0 : 0 Brekovica 78
08.09.2019 16:30 Stupčanica 1 : 2 Vis Simm Bau
08.09.2019 16:30 Omladinac 75 4 : 0 Željezničar
08.09.2019 16:30 Sloga (T) 0 : 8 Dragovoljac
08.09.2019 16:30 Bok 2 : 2 Sloga (P)
08.09.2019 16:30 Napredak 7 : 1 Frankopan
08.09.2019 16:30 Mladost (S) 1 : 2 Dizdaruša
08.09.2019 16:30 Mladost (DS) 3 : 1 19 srpanj
08.09.2019 16:30 Kostrč 1 : 2 Mladost (D)
08.09.2019 17:30 Omazići 1937 3 : 0 Jedinstvo
08.09.2019 16:30 Mladost (B) 2 : 1 Gornji Rahić
08.09.2019 16:30 Rijeka 2 : 0 Vražići 92
08.09.2019 16:30 Mladost (K) 8 : 1 Pribava
08.09.2019 16:30 Željezničar 0 : 1 Ingram
08.09.2019 16:30 Polet 3 : 2 Trešnjevka
08.09.2019 16:30 Omladinac 68 1 : 0 Mladost (GŽ)
08.09.2019 16:30 DSK 3 : 2 Doboj Istok
08.09.2019 16:00 Nemila 1 : 2 Novi Šeher
08.09.2019 13:00 ZSK 2013 3 : 1 Proleter
08.09.2019 16:00 Napredak 2 : 2 Vareš
08.09.2019 16:30 OFK Brčko 0 : 1 HAŠK Napredak
08.09.2019 16:30 Dinamo 75 9 : 1 Posavina 108
08.09.2019 16:30 Tramošnica 2 : 1 Ravne
08.09.2019 16:30 Korpar 1 : 0 Mladost
08.09.2019 16:30 Polet 4 : 1 Podrinje
08.09.2019 16:30 BSK 1 : 0 Sloga
08.09.2019 16:30 Bukovik 5 : 2 Mladost (P)
08.09.2019 16:30 Stjepan Polje 6 : 1 Rudar
08.09.2019 16:30 Špionica 1953 1 : 0 Mladost (T)
08.09.2019 16:30 25 maj 1 : 0 Orahovica 77
08.09.2019 16:30 Mladost (D) 1 : 2 Mramor
08.09.2019 16:30 Napredak 1 : 4 Biberovo Polje
08.09.2019 16:30 Izbor 4 : 1 Sloboda (M)
08.09.2019 16:30 Voćar 4 : 0 OFK Vida
08.09.2019 16:30 Koraj 4 : 0 OFK Međiđa
08.09.2019 16:30 Željezničar 2 : 1 Trebava
08.09.2019 16:30 Sloboda (K) 3 : 0 12 decembar
08.09.2019 16:30 Jedinstvo 9 : 1 Graničar
08.09.2019 16:30 Budućnost 1 : 1 Krušik
08.09.2019 16:30 Srnica 0 : 6 Slatina
08.09.2019 16:30 Proleter 4 : 3 Partizan
08.09.2019 16:30 Rudar 5 : 0 Napredak
08.09.2019 16:30 Majevica 4 : 3 Brčko 72
08.09.2019 16:30 Mionica 85 5 : 0 Posavina
08.09.2019 16:30 Ograđenovac 3 : 2 Brka 1948
08.09.2019 16:00 Bokelj 1 : 2 Ibar
08.09.2019 16:00 Otrant Olympic 0 : 1 Jedinstvo (BP)
08.09.2019 16:00 Lovćen 0 : 4 Jezero
08.09.2019 16:00 Drezga 2 : 2 Arsenal
08.09.2019 16:00 Dečić 2 : 0 Mornar
08.09.2019 14:00 Široki Brijeg 1 : 0 Zvijezda 09
08.09.2019 16:00 Slavija 2 : 2 Velež
08.09.2019 16:00 Krupa 0 : 0 Sloboda
08.09.2019 16:00 Mladost 1 : 2 Rudar Prijedor
08.09.2019 17:00 Borac 3 : 0 Sarajevo
08.09.2019 16:00 Olimpik 2 : 1 Travnik
08.09.2019 12:00 Krajina 2 : 1 Metalleghe BSI
08.09.2019 12:00 Željezničar Sport team 2 : 1 Jedinstvo
08.09.2019 12:00 Proleter 1 : 2 Bosna
08.09.2019 12:00 Orašje 3 : 3 Ilićka 01
08.09.2019 12:00 Jedinstvo 1 : 3 Sloga
08.09.2019 12:00 Bratstvo 0 : 1 Tekstilac
08.09.2019 12:00 Podrinje 1 : 1 Slaven
08.09.2019 12:00 Sloga (T) 3 : 1 Radnički
08.09.2019 12:00 Bosna 3 : 0 Gradina
08.09.2019 12:30 Željezničar 2 : 1 Rudar
08.09.2019 12:30 Famos 1 : 1 Olimpik
08.09.2019 12:30 Bosna 2 : 0 Igman
08.09.2019 12:30 Goražde 2 : 3 Sarajevo
08.09.2019 12:30 Krivaja 9 : 0 Borac
08.09.2019 12:30 NK Vitez 7 : 1 Žepče
08.09.2019 12:30 Grude 1 : 4 Tomislav
08.09.2019 12:30 Leotar 2 : 2 Brotnjo
08.09.2019 13:00 Troglav 1918 2 : 2 GOŠK
08.09.2019 17:00 Radnik 1 : 1 Željezničar
08.09.2019 14:00 Velež 0 : 1 Zvijezda 09
08.09.2019 17:00 Sarajevo 4 : 1 Tuzla City
08.09.2019 13:00 Sloboda 2 : 1 Mladost
08.09.2019 17:00 Čelik 0 : 3 Zrinjski
08.09.2019 10:00 Krajina 5 : 0 Metalleghe BSI
08.09.2019 10:00 Krupa 1 : 2 Podgrmeč
08.09.2019 10:00 Rudar Prijedor 1 : 1 Kozara
08.09.2019 10:00 Željezničar Sport Team 8 : 1 Jedinstvo
08.09.2019 10:00 Proleter 16 : 0 Bosna
08.09.2019 10:00 Orašje 3 : 2 Ilićka 01
08.09.2019 10:00 Jedinstvo 1 : 8 Sloga
08.09.2019 10:00 Bratstvo 3 : 0 Tekstilac
08.09.2019 10:00 Podrinje 1 : 3 Slaven
08.09.2019 10:00 Sloga(T) 1 : 2 Radnički
08.09.2019 10:00 Bosna 5 : 9 Gradina
08.09.2019 10:00 Željezničar 3 : 1 Rudar
08.09.2019 10:00 Famos 1 : 5 Olimpik
08.09.2019 10:00 Slavija 3 : 0 Ilijaš
08.09.2019 10:00 Bosna 1 : 2 Igman
08.09.2019 10:00 Goražde 1 : 4 Sarajevo
08.09.2019 10:00 Krivaja 2 : 0 Borac
08.09.2019 10:00 NK Vitez 0 : 0 Žepče
08.09.2019 10:00 Grude 0 : 1 Tomislav
08.09.2019 10:00 Leotar 1 : 2 Brotnjo
08.09.2019 11:00 Troglav 1918 0 : 6 GOŠK
08.09.2019 16:30 Široki Brijeg 3 : 3 Radnik Bumerang
08.09.2019 11:00 SFK 2000 2 : 1 Iskra
08.09.2019 17:30 Emina 0 : 1 Lokomotiva
08.09.2019 13:00 Drina 9 : 1 Alfa Modriča
08.09.2019 15:00 Radnik 1 : 5 Željezničar
08.09.2019 12:00 Velež 7 : 1 Zvijezda 09
08.09.2019 15:00 Sarajevo 2 : 2 Tuzla City
08.09.2019 11:00 Sloboda 1 : 0 Mladost
08.09.2019 15:00 Čelik 2 : 5 Zrinjski
08.09.2019 11:30 Rudar Prijedor 1 : 1 Tekstilac
08.09.2019 10:00 Sloboda 1 : 1 Zenit
08.09.2019 10:00 Radnik 1 : 0 Jedinstvo
08.09.2019 12:00 Famos 2 : 2 Drina HE
08.09.2019 13:00 Rudar Prijedor 0 : 2 Tekstilac Kort