XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 152 utakmica za dan
Subota, 14 Septembar 2019

Fudbal

14.09.2019 16:30 Radnik 1 : 0 Zrinjski
14.09.2019 16:30 Čelik 1 : 0 Mladost
14.09.2019 20:00 Sloboda 3 : 1 Borac
14.09.2019 16:30 Velež 1 : 1 Željezničar
14.09.2019 19:00 Javor Matis 3 : 0 Rad
14.09.2019 19:00 Radnik 1 : 4 Napredak
14.09.2019 20:30 Proleter 0 : 3 Partizan
14.09.2019 18:00 Crvena zvezda 2 : 1 Inđija
14.09.2019 20:00 Voždovac 2 : 2 Čukarički
14.09.2019 16:30 Zlatibor 1 : 0 Metalac
14.09.2019 16:30 Trayal 0 : 2 OFK Bačka
14.09.2019 16:30 Budućnost 0 : 1 Kabel
14.09.2019 16:30 Kozara 2 : 1 Jedinstvo
14.09.2019 16:30 Slavija 2 : 0 Željezničar Sport Team
14.09.2019 16:30 Modriča Alfa 2 : 0 Tekstilac
14.09.2019 16:30 Rudar Prijedor 1 : 2 Krupa
14.09.2019 16:30 Sloboda (MG) 2 : 0 Jedinstvo
14.09.2019 16:30 Sloga (S) 5 : 1 Proleter
14.09.2019 16:30 Sloboda (NG) 2 : 1 Sloga (T)
14.09.2019 16:30 Sloga (D) 2 : 1 Omarska
14.09.2019 16:30 Ljubić 3 : 2 Borac (Š)
14.09.2019 16:30 Borac (KD) 7 : 1 Polet 1926
14.09.2019 16:30 Drina HE 1 : 1 Sutjeska
14.09.2019 16:30 Drina 7 : 0 Mladost (R)
14.09.2019 16:30 Leotar 2 : 1 Velež
14.09.2019 16:30 Mladost 0 : 0 OFK Lauš
14.09.2019 16:30 Bratstvo 1 : 1 OFK Trnovica
14.09.2019 16:30 Laminci 1 : 0 Kalemi
14.09.2019 16:00 Lokanj 3 : 0 Birač
14.09.2019 16:00 Borac 0 : 1 Branjevo
14.09.2019 16:30 7. Republika 3 : 1 Kiseljak
14.09.2019 17:00 Ratar 0 : 0 Bratstvo (K)
14.09.2019 17:00 Sveti Jovan 1 : 3 Sloboda
14.09.2019 17:00 Krbeti 5 : 2 Sava 04
14.09.2019 17:00 Polet 1 : 2 Strijelac
14.09.2019 16:30 Modran 3 : 0 Buk
14.09.2019 16:30 Rudar 2 : 0 Budućnost
14.09.2019 16:30 Bratstvo 3 : 0 Zvijezda
14.09.2019 16:30 Olimpik 4 : 0 Jedinstvo
14.09.2019 16:30 Orašje 1 : 5 Čapljina
14.09.2019 16:30 Slaven 1 : 0 Travnik
14.09.2019 16:30 Brekovica 78 6 : 0 Vlašić
14.09.2019 16:30 Podgrmeč 3 : 0 Novi Travnik
14.09.2019 16:30 Radnik 3 : 1 Krajišnik
14.09.2019 16:30 FK Vitez 1 : 0 Busovača
14.09.2019 16:30 Krajina 3 : 3 Sloga
14.09.2019 16:30 Iskra 1 : 2 Rudar
14.09.2019 16:30 Sloga 2 : 1 Mramor
14.09.2019 16:30 Mladost 6 : 1 Lokomotiva
14.09.2019 16:30 Mošćanica 0 : 0 Natron
14.09.2019 16:30 Famos 0 : 2 Borac
14.09.2019 16:30 Omladinac 6 : 0 Borac
14.09.2019 16:30 Sloga (P) 3 : 2 Napredak
14.09.2019 16:30 Ingram 0 : 2 Polet
14.09.2019 16:30 Jedinstvo 2 : 1 Mladost (B)
14.09.2019 16:00 Rudar 4 : 0 Nemila
14.09.2019 16:30 Mladost 3 : 1 Grivice
14.09.2019 16:00 Zelinja 76 0 : 3 Majevica
14.09.2019 15:30 Grbalj 0 : 0 Zeta
14.09.2019 20:30 OFK Titograd 2 : 1 Budućnost
14.09.2019 15:30 Sutjeska 3 : 0 OFK Petrovac
14.09.2019 18:00 Iskra 0 : 2 Kom
14.09.2019 15:30 Rudar 2 : 1 Podgorica
14.09.2019 13:30 Liverpool 3 : 1 Newcastle United
14.09.2019 16:00 Brighton 1 : 1 Burnley
14.09.2019 16:00 Manchester United 1 : 0 Leicester
14.09.2019 16:00 Sheffield United 0 : 1 Southampton
14.09.2019 16:00 Tottenham 4 : 0 Crystal Palace
14.09.2019 16:00 Wolverhampton 2 : 5 Chelsea
14.09.2019 18:30 Norwich City 3 : 2 Manchester City
14.09.2019 21:00 Barcelona 5 : 2 Valencia
14.09.2019 00:00 Leganés 0 : 3 Villarreal
14.09.2019 00:00 Real Madrid 3 : 2 Levante
14.09.2019 00:00 Real Sociedad 2 : 0 Atlético Madrid
14.09.2019 15:30 Borussia Dortmund 4 : 0 Bayer Leverkusen
14.09.2019 15:30 Mainz 05 2 : 1 Hertha BSC
14.09.2019 15:30 Augsburg 2 : 1 Eintracht
14.09.2019 15:30 Köln 0 : 1 Borussia M'gladbach
14.09.2019 15:30 Union Berlin 1 : 2 Werder Bremen
14.09.2019 18:30 RB Leipzig 1 : 1 Bayern München
14.09.2019 15:00 Fiorentina 0 : 0 Juventus
14.09.2019 20:45 Internazionale 1 : 0 Udinese
14.09.2019 18:00 Napoli 2 : 0 Sampdoria
14.09.2019 20:00 Dijon 0 : 0 Nîmes
14.09.2019 20:00 Montpellier 2 : 1 Nice
14.09.2019 20:00 Brest 0 : 0 Rennes
14.09.2019 00:00 Saint-Étienne 2 : 2 Toulouse
14.09.2019 20:00 Bordeaux 2 : 0 Metz
14.09.2019 17:30 PSG 1 : 0 Strasbourg
14.09.2019 16:30 Široki Brijeg 1 : 4 Iskra
14.09.2019 16:00 Sarajevo 0 : 2 Zrinjski
14.09.2019 12:00 Sloboda 3 : 1 Mladost
14.09.2019 20:00 Velež 5 : 2 Krupa
14.09.2019 12:00 Ilićka 01 4 : 0 Jedinstvo
14.09.2019 12:30 Sarajevo 2 : 0 Radnik
14.09.2019 12:30 Igman 1 : 2 Goražde
14.09.2019 12:30 Ilijaš 1 : 1 Bosna
14.09.2019 17:00 Olimpik 2 : 1 UNIS
14.09.2019 12:30 Žepče 3 : 2 TOŠK
14.09.2019 12:30 Novi Travnik 3 : 2 Vis Simm Bau
14.09.2019 16:00 Čelik 4 : 1 Krivaja
14.09.2019 15:30 Branitelj 5 : 0 Brotnjo
14.09.2019 14:00 Čelik 3 : 0 Radnik
14.09.2019 17:00 Zrinjski 3 : 1 Sloboda
14.09.2019 12:30 Mladost 1 : 1 Široki Brijeg
14.09.2019 16:30 Tuzla City 0 : 0 Velež
14.09.2019 16:00 Zvijezda 09 0 : 4 Željezničar
14.09.2019 10:00 Ilićka 01 1 : 1 Jedinstvo
14.09.2019 10:00 Sarajevo 0 : 3 Radnik
14.09.2019 10:00 Igman 3 : 1 Goražde
14.09.2019 10:00 Ilijaš 3 : 0 Bosna
14.09.2019 15:00 Olimpik 7 : 1 UNIS
14.09.2019 10:00 Žepče 0 : 10 TOŠK
14.09.2019 10:00 Novi Travnik 1 : 0 Vis Simm Bau
14.09.2019 15:30 Branitelj 1 : 4 Brotnjo
14.09.2019 11:30 FSA Prijedor 3 : 1 Ljubić
14.09.2019 11:30 Jedinstvo 3 : 0 Lijevče
14.09.2019 11:00 Radnik Bumerang 5 : 1 Drina
14.09.2019 16:30 Lokomotiva 1 : 4 SFK 2000
14.09.2019 12:30 Čelik 3 : 2 Radnik
14.09.2019 15:00 Zrinjski 3 : 0 Sloboda
14.09.2019 11:00 Mladost 2 : 1 Široki Brijeg
14.09.2019 15:00 Tuzla City 2 : 5 Velež
14.09.2019 14:00 Zvijezda 09 0 : 8 Željezničar
14.09.2019 10:00 Željezničar Sport Team 3 : 0 Mineral
14.09.2019 10:00 Alfa Modriča 1 : 1 Borac
14.09.2019 10:00 Tekstilac 4 : 0 Polet 1926
14.09.2019 10:00 Sloga 3 : 0 Rudar Prijedor
14.09.2019 10:00 Lokomotiva 5 : 3 Radnik
14.09.2019 10:00 Rudar 1925 1 : 0 Podrinje
14.09.2019 11:30 Romanija 0 : 5 Drina HE
14.09.2019 10:00 Rudo 1 : 1 Mladost
14.09.2019 11:00 Stakorina 0 : 7 Sutjeska
14.09.2019 11:00 LeoStars 0 : 7 Hercegovac
14.09.2019 10:00 FSA Prijedor 1 : 3 Ljubić
14.09.2019 10:00 Jedinstvo 4 : 3 Lijevče
14.09.2019 14:30 Sloga 0 : 1 Ljubuški
14.09.2019 11:30 Troglav 1918 5 : 0 Drinovci
14.09.2019 15:30 Posušje 3 : 0 Šator
14.09.2019 11:30 Kamešnica 1 : 1 Blato
14.09.2019 11:30 Željezničar Sport team 2 : 0 Mineral
14.09.2019 11:30 Alfa Modriča 0 : 3 Borac
14.09.2019 11:30 Tekstilac Kort 1 : 0 Polet 1926
14.09.2019 11:30 Sloga 6 : 0 Rudar Prijedor
14.09.2019 10:00 LeoStars 1 : 4 Hercegovac
14.09.2019 13:00 Sloga 0 : 2 Ljubuški
14.09.2019 10:00 Troglav 1918 5 : 1 Drinovci
14.09.2019 14:00 Posušje 3 : 0 Šator
14.09.2019 10:00 Kamešnica 1 : 1 Blato

Rukomet

14.09.2019 20:00 Jedinstvo 2015 25 : 32 Mladost
14.09.2019 19:00 Derventa 28 : 21 ORK Borac
14.09.2019 20:00 Kozara Mlijekoprodukt 29 : 27 Višegrad
5:1
89 min Gol (OFK Trnovica)
5:1
81 min Gol (OFK Trnovica)
5:1
77 min Gol (OFK Trnovica)
4:1
Utakmica završena (TOŠK)
Tim iz Tešnja dobio 4:1.
0:1
Utakmica završena (Stakorina)
Trijumf gostiju od 0:1.