Jedinstvo
Žeravica
|
|
Proleter
Teslić
|
01.09.2019 11:00 | Jedinstvo | 6 : 0 | Proleter | ||||||
Mladost
Donja Slatina
|
|
Sloga (T)
Trn
|
01.09.2019 17:00 | Mladost | 4 : 0 | Sloga (T) |
Drina HE
Višegrad
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
01.09.2019 17:00 | Drina HE | 6 : 3 | Mladost (R) | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
01.09.2019 17:00 | Glasinac 2011 | 2 : 3 | Ilićka 01 | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
01.09.2019 17:00 | Romanija | 1 : 0 | Mladost (G) | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Stakorina
Čajniče
|
01.09.2019 17:00 | Budućnost | 1 : 0 | Stakorina | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Velež
Nevesinje
|
01.09.2019 17:00 | Proleter | 4 : 1 | Velež | ||||||
Milići
Milići
|
|
Leotar
Trebinje
|
01.09.2019 17:00 | Milići | 1 : 0 | Leotar |
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
Plamen
Donje Vodičevo
|
01.09.2019 17:00 | Sloga Nektar | 0 : 0 | Plamen | ||||||
OFK Brdo
Hambarine
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
01.09.2019 17:00 | OFK Brdo | 5 : 3 | Bratstvo | ||||||
Gorica
Šipovo
|
|
OFK Lauš
Banja Luka
|
01.09.2019 17:00 | Gorica | 1 : 2 | OFK Lauš | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
Krajina
Banja Luka
|
01.09.2019 11:00 | FSA | 1 : 1 | Krajina |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
01.09.2019 17:00 | Crvena zvijezda | 3 : 5 | Zvijezda | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Hajduk (K)
Kožuhe
|
01.09.2019 17:00 | Ozren | 1 : 1 | Hajduk (K) | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
01.09.2019 17:00 | Vučijak | 1 : 2 | Naša krila | ||||||
Sloga (J)
Jakeš
|
|
Željezničar
Doboj
|
01.09.2019 17:00 | Sloga (J) | 2 : 0 | Željezničar | ||||||
Trebava
Osječani
|
|
Vranjak
Vranjak
|
01.09.2019 17:00 | Trebava | 5 : 1 | Vranjak | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Hajduk (B)
Batkuša
|
01.09.2019 17:00 | Rudanka | 2 : 2 | Hajduk (B) | ||||||
Sloga (DP)
Dugo Polje
|
|
Skugrić
Skugrić
|
01.09.2019 17:00 | Sloga (DP) | 2 : 0 | Skugrić |
Vlasenica
Vlasenica
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
01.09.2019 17:00 | Vlasenica | 1 : 0 | OFK Trnovica | ||||||
Mladost
Bogutovo Selo
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
01.09.2019 17:00 | Mladost | 0 : 0 | Partizan | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
01.09.2019 17:00 | Sloboda | 4 : 1 | OFK Janja 2009 | ||||||
Čelopek
Čelopek
|
|
Guber
Srebrenica
|
01.09.2019 17:00 | Čelopek | 1 : 1 | Guber | ||||||
Tabanci
Tabanci
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
01.09.2019 17:00 | Tabanci | 2 : 1 | OFK Šekovići | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Omladinac
Potočari
|
01.09.2019 17:00 | Rudar 1925 | 1 : 1 | Omladinac | ||||||
BSK Ledinci
Batković
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
01.09.2019 17:00 | BSK Ledinci | 0 : 1 | Jedinstvo |
Ravan
Međeđa
|
|
Mrakovica
Kozaruša
|
01.09.2019 17:00 | Ravan | 0 : 0 | Mrakovica | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
01.09.2019 17:00 | Gomjenica | 4 : 1 | Kozara | ||||||
Slaven
Dobrljin
|
|
Brzi
Busnovi
|
01.09.2019 17:00 | Slaven | 3 : 1 | Brzi | ||||||
Rasavci
Rasavci
|
|
Svodna
Svodna
|
01.09.2019 17:00 | Rasavci | 1 : 2 | Svodna | ||||||
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Ljubija
Ljubija
|
01.09.2019 17:00 | Podgrmeč | 2 : 2 | Ljubija |
Kalemi
Trebovljani
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
01.09.2019 17:30 | Kalemi | 3 : 3 | Torpedo | ||||||
Laminci
Laminci
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
01.09.2019 17:30 | Laminci | 0 : 1 | Sloga DIPO | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
01.09.2019 19:00 | Župa | 1 : 3 | Potkozarje | ||||||
Omladinac
Brestovčina
|
|
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
01.09.2019 17:30 | Omladinac | 0 : 1 | Mladi Krajišnik | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
01.09.2019 17:30 | Biseri | 1 : 6 | 13 Skojevki | ||||||
Obradovac
Gradiška
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
01.09.2019 17:30 | Obradovac | 5 : 1 | Sloboda |
OFK Banja Luka
Banja Luka
|
|
BSK
Banja Luka
|
01.09.2019 17:00 | OFK Banja Luka | 0 : 6 | BSK | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
01.09.2019 17:00 | Rekreativo | 2 : 1 | Šnjegotina | ||||||
Borac
Drvar
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
01.09.2019 17:00 | Borac | 2 : 3 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
01.09.2019 17:00 | Vrbas | 4 : 2 | Gomionica | ||||||
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
01.09.2019 17:00 | Mladost Farmaprom | 0 : 1 | Budućnost | ||||||
Naprijed
Banja Luka
|
|
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
01.09.2019 11:00 | Naprijed | 3 : 1 | Polet Krajišnik |
Borac (BL)
Bosanski Lužani
|
|
Polet
Podnovlje
|
01.09.2019 17:00 | Borac (BL) | 0 : 3 | Polet | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
01.09.2019 17:00 | Ukrina | 4 : 1 | Budućnost | ||||||
Borac (O)
Osinja
|
|
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
01.09.2019 17:00 | Borac (O) | 5 : 2 | OFK Pridjel | ||||||
BSK
Bušletić
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
01.09.2019 17:00 | BSK | 5 : 3 | Bratstvo | ||||||
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
Posavina
Miloševac
|
01.09.2019 17:00 | Skugrić 1964 | 2 : 1 | Posavina |
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
|
Mladost
Lončari
|
01.09.2019 17:30 | Budućnost Red Star | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Zadrugar
Bukvik
|
|
Obilić
Krepšić
|
01.09.2019 17:30 | Zadrugar | 1 : 1 | Obilić | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
01.09.2019 17:30 | Grčica | 0 : 0 | Lokomotiva |
Mladost
Sandići
|
|
Jugović
Gredice
|
01.09.2019 17:30 | Mladost | 2 : 1 | Jugović | ||||||
Jedinstvo
Koretaši
|
|
Mladost 2003
Popovo Polje
|
01.09.2019 17:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Mladost 2003 | ||||||
Borac
Ražljevo
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
01.09.2019 17:30 | Borac | 2 : 0 | OFK Brezik | ||||||
Slijepčevići
Slijepčevići
|
|
Majevica
Lopare
|
01.09.2019 17:30 | Slijepčevići | 3 : 0 | Majevica |
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
|
Sloga 2
Gornje Crnjelovo
|
01.09.2019 17:30 | Proleter | 0 : 4 | Sloga 2 | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Kolektiv
Međaši
|
01.09.2019 17:30 | Balatun | 5 : 2 | Kolektiv | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
01.09.2019 17:30 | Panteri | 5 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Novo doba
Čardačine
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
01.09.2019 17:30 | Novo doba | 2 : 3 | Obarska | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Priboj
Priboj
|
01.09.2019 17:30 | OFK Magnojević | 7 : 2 | Priboj | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
01.09.2019 17:30 | Zadrugar | 3 : 2 | Miloš Obilić |
Polet
Kravica
|
|
Pecka
Roćević
|
01.09.2019 17:00 | Polet | 2 : 2 | Pecka | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Jadar
Nova Kasaba
|
01.09.2019 17:00 | Jardan | 1 : 3 | Jadar | ||||||
Jasenica
Jasenica
|
|
Birač
Derventa
|
01.09.2019 17:00 | Jasenica | 0 : 5 | Birač | ||||||
Budućnost
Skelani
|
|
Branjevo
Branjevo
|
01.09.2019 17:00 | Budućnost | 2 : 3 | Branjevo |
Bratstvo (K)
Kozinci
|
|
Borac
Mašići
|
01.09.2019 17:30 | Bratstvo (K) | 0 : 3 | Borac | ||||||
Bratstvo (O)
Orahova
|
|
Vilusi
Vilusi
|
01.09.2019 17:30 | Bratstvo (O) | 2 : 5 | Vilusi | ||||||
Polet
Elezagići
|
|
Mladost
Seferovci
|
01.09.2019 17:30 | Polet | 3 : 0 | Mladost |
Sloga 73
Ždreban
|
|
Jedinstvo
Obudovac 2
|
01.09.2019 17:00 | Sloga 73 | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
01.09.2019 17:00 | Partizan | 3 : 2 | Pelagićevo | ||||||
Mladost
Srpska Tišina
|
|
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
01.09.2019 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Zvijezda | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Omladinac
Modriča
|
01.09.2019 17:00 | Crkvina | 5 : 1 | Omladinac | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Dobor
Modriča
|
01.09.2019 17:00 | Crvena zvijezda | 1 : 5 | Dobor |
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
Kovačići 08
Kovačići
|
01.09.2019 17:30 | Proleter | 2 : 2 | Kovačići 08 | ||||||
Stević Jovan
Vršani
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
01.09.2019 17:30 | Stević Jovan | 3 : 3 | Omladinac | ||||||
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
01.09.2019 17:30 | Magnojević 2001 | 1 : 5 | Ljeljenča | ||||||
Gorica
Pučile
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
01.09.2019 17:30 | Gorica | 5 : 0 | Koridor 2011 | ||||||
Mladost
Velika Obarska
|
|
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
01.09.2019 17:30 | Mladost | 8 : 0 | Jedinstvo |
Pobjeda
Triješnica
|
|
Ostojićevo
Ostojićevo
|
01.09.2019 17:30 | Pobjeda | 2 : 1 | Ostojićevo | ||||||
Drina
Batar
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
01.09.2019 17:30 | Drina | 3 : 2 | Ljeskovac | ||||||
Borac
Trnjaci
|
|
Glogovac
Glogovac
|
01.09.2019 17:30 | Borac | 4 : 0 | Glogovac | ||||||
Tavna
Banjica
|
|
OFK Batković
Batković
|
01.09.2019 17:30 | Tavna | 1 : 1 | OFK Batković | ||||||
Polet (GK)
Gornji Kojčinovac
|
|
VSK
Velino Selo
|
01.09.2019 17:30 | Polet (GK) | 0 : 0 | VSK |
TOŠK
Tešanj
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
01.09.2019 16:30 | TOŠK | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Igman
Konjic
|
01.09.2019 16:30 | GOŠK | 2 : 1 | Igman | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Slaven
Živinice
|
01.09.2019 16:30 | Radnik | 2 : 1 | Slaven |
Vlašić
Turbe
|
|
NK Vitez
Vitez
|
01.09.2019 16:30 | Vlašić | 0 : 2 | NK Vitez | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Busovača
Busovača
|
01.09.2019 16:30 | Radnik | 3 : 1 | Busovača | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
01.09.2019 16:30 | Kiseljak | 1 : 1 | Sloga |
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
01.09.2019 16:30 | Prokosovići | 2 : 2 | Orahovica 74 | ||||||
Bosna (M)
Mionica
|
|
Radnički
Lukavac
|
01.09.2019 16:30 | Bosna (M) | 3 : 0 | Radnički | ||||||
Seona
Seona
|
|
Mramor
Mramor
|
01.09.2019 16:30 | Seona | 5 : 1 | Mramor | ||||||
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
01.09.2019 16:30 | Dinamo | 2 : 2 | Lokomotiva | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Odžak 102
Odžak
|
01.09.2019 16:30 | Gradina | 6 : 1 | Odžak 102 | ||||||
Čelić
Čelić
|
|
Svatovac
Poljice
|
01.09.2019 16:30 | Čelić | 0 : 7 | Svatovac |
Natron
Maglaj
|
|
Bosna
Visoko
|
01.09.2019 16:30 | Natron | 1 : 4 | Bosna | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Borac
Jelah
|
01.09.2019 16:30 | Žepče | 0 : 0 | Borac | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
01.09.2019 16:30 | SAŠK Napredak | 2 : 2 | Krivaja | ||||||
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
01.09.2019 16:30 | Pobjeda | 1 : 0 | Ilijaš | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
Stupčanica
Olovo
|
01.09.2019 16:30 | Azot | 2 : 3 | Stupčanica | ||||||
Vis Simm Bau
Kosova
|
|
Moševac
Moševac
|
01.09.2019 16:30 | Vis Simm Bau | 1 : 1 | Moševac |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Troglav 1918
Livno
|
01.09.2019 16:30 | Branitelj | 2 : 4 | Troglav 1918 | ||||||
Klis
Buturović Polje
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
01.09.2019 16:30 | Klis | 3 : 0 | Tomislav | ||||||
Grude
Grude
|
|
Stolac
Stolac
|
01.09.2019 16:30 | Grude | 0 : 3 | Stolac | ||||||
Kamešnica
Podhum
|
|
Posušje
Posušje
|
01.09.2019 16:30 | Kamešnica | 1 : 5 | Posušje |
Rudar
Kamengrad
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
01.09.2019 16:30 | Rudar | 4 : 2 | Omladinac 75 |
Kostrč
Kostrč
|
|
Hajduk
Orašje
|
01.09.2019 16:30 | Kostrč | 7 : 0 | Hajduk | ||||||
Mladost (D)
Domaljevac
|
|
Mladost (DS)
Donji Svilaj
|
01.09.2019 16:30 | Mladost (D) | 5 : 1 | Mladost (DS) | ||||||
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
Mladost (S)
Sibovac
|
01.09.2019 16:30 | 19 srpanj | 2 : 2 | Mladost (S) | ||||||
Dizdaruša
Brčko
|
|
Napredak
Matići
|
01.09.2019 16:30 | Dizdaruša | 1 : 1 | Napredak | ||||||
Frankopan
Špionica Srednja
|
|
Bok
Bok
|
01.09.2019 16:30 | Frankopan | 2 : 2 | Bok | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
Vitanovići 78
Vitanovići
|
01.09.2019 16:30 | Dragovoljac | 1 : 1 | Vitanovići 78 |
DSK
Devetak
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
01.09.2019 16:30 | DSK | 4 : 2 | Omazići 1937 | ||||||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
01.09.2019 16:30 | Doboj Istok | 1 : 0 | Omladinac 68 | ||||||
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
|
Polet
Palanka
|
01.09.2019 16:30 | Mladost (GŽ) | 6 : 0 | Polet | ||||||
Trešnjevka
Maoča
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
01.09.2019 16:30 | Trešnjevka | 6 : 1 | Željezničar | ||||||
Pribava
Pribava
|
|
Rijeka
Šerići
|
01.09.2019 16:30 | Pribava | 0 : 1 | Rijeka | ||||||
Vražići 92
Vražići
|
|
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
01.09.2019 16:30 | Vražići 92 | 5 : 1 | Mladost (B) | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Jedinstvo
Lukavica
|
01.09.2019 16:30 | Gornji Rahić | 3 : 2 | Jedinstvo |
Fortuna
Zenica
|
|
Nemila
Nemila
|
01.09.2019 16:30 | Fortuna | 0 : 3 | Nemila | ||||||
Vareš
Vareš
|
|
ZSK 2013
Zenica
|
01.09.2019 16:30 | Vareš | 4 : 0 | ZSK 2013 | ||||||
Proleter
Makljenovac
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
01.09.2019 16:30 | Proleter | 7 : 2 | Novi Šeher |
Podrinje
Mosorovac
|
|
Mladost (D)
Doborovci
|
01.09.2019 16:30 | Podrinje | 1 : 4 | Mladost (D) | ||||||
Mramor
Babice
|
|
25 maj
Uroža
|
01.09.2019 16:30 | Mramor | 2 : 0 | 25 maj | ||||||
Orahovica 77
Orahovica
|
|
Špionica 1953
Špionica
|
01.09.2019 16:30 | Orahovica 77 | 1 : 0 | Špionica 1953 | ||||||
Mladost (T)
Tinja
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
01.09.2019 16:30 | Mladost (T) | 0 : 2 | Stjepan Polje | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
01.09.2019 16:30 | Rudar | 1 : 3 | Bukovik | ||||||
Mladost (P)
Puračić
|
|
BSK
Bokavići
|
01.09.2019 16:30 | Mladost (P) | 1 : 1 | BSK | ||||||
Sloga
Bikodže
|
|
Polet
Hrvati
|
01.09.2019 16:30 | Sloga | 2 : 1 | Polet |
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Jedinstvo
Vučkovci
|
01.09.2019 16:30 | Biberovo Polje | 1 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Graničar
Brezovo Polje
|
|
Sloboda (K)
Kerep
|
01.09.2019 16:30 | Graničar | 0 : 1 | Sloboda (K) | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
Željezničar
Jelovče Selo
|
01.09.2019 16:30 | 12 decembar | 2 : 1 | Željezničar | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
Koraj
Koraj
|
01.09.2019 16:30 | Trebava | 2 : 1 | Koraj | ||||||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
Voćar
Šatorovići
|
01.09.2019 16:30 | OFK Međiđa | 3 : 2 | Voćar | ||||||
OFK Vida
Vida
|
|
Izbor
Brčko
|
01.09.2019 16:30 | OFK Vida | 2 : 3 | Izbor | ||||||
Sloboda (B)
Mujkići-Brčko
|
|
Napredak
Omerbegovača
|
01.09.2019 16:30 | Sloboda (B) | 1 : 0 | Napredak |
Rainci
Gornji Rainci
|
|
Rudar
Bukinje
|
01.09.2019 16:30 | Rainci | 3 : 1 | Rudar | ||||||
Napredak
Tupkovići
|
|
Proleter
Slavinovići
|
01.09.2019 16:30 | Napredak | 5 : 2 | Proleter | ||||||
Partizan
Kiseljak
|
|
Srnica
Treštenica
|
01.09.2019 16:30 | Partizan | 3 : 2 | Srnica | ||||||
Slatina
Bašigovci
|
|
Vrana
Banovići Selo
|
01.09.2019 16:30 | Slatina | 3 : 2 | Vrana | ||||||
OFK Tuzla
Tuzla
|
|
Budućnost
Donja Lukavica
|
01.09.2019 16:30 | OFK Tuzla | 3 : 2 | Budućnost | ||||||
Krušik
Gornje Vukovije
|
|
Grivice
Grivice
|
01.09.2019 16:30 | Krušik | 4 : 2 | Grivice | ||||||
Mladost 78
Donje Vukovije
|
|
Mladost
Solina
|
01.09.2019 16:30 | Mladost 78 | 3 : 0 | Mladost |
Liješeva
Liješeva
|
|
Bratstvo
Topuzovo Polje
|
01.09.2019 14:30 | Liješeva | 1 : 0 | Bratstvo | ||||||
Omladinac
Poriječani
|
|
Kralupi
Kralupi
|
01.09.2019 17:00 | Omladinac | 0 : 8 | Kralupi | ||||||
Ljiljan
Zimča
|
|
Dijamant
Grđevac
|
01.09.2019 17:00 | Ljiljan | 0 : 5 | Dijamant | ||||||
Zmaj
Buzić Mahala
|
|
Moštre
Moštre
|
01.09.2019 17:00 | Zmaj | 4 : 0 | Moštre | ||||||
Poriječani
Poriječani
|
|
Monjare
Kološići
|
01.09.2019 14:30 | Poriječani | 2 : 2 | Monjare |
Mladost
Lučani
|
|
Javor Matis
Ivanjica
|
01.09.2019 20:00 | Mladost | 3 : 3 | Javor Matis | ||||||
Čukarički
Beograd
|
|
Radnički (N)
Niš
|
01.09.2019 20:00 | Čukarički | 1 : 0 | Radnički (N) | ||||||
Inđija
Inđija
|
|
Proleter
Novi Sad
|
01.09.2019 17:00 | Inđija | 1 : 2 | Proleter | ||||||
Partizan
Beograd
|
|
TSC
Bačka Topola
|
01.09.2019 20:00 | Partizan | 1 : 1 | TSC | ||||||
Napredak
Kruševac
|
|
Rad
Beograd
|
01.09.2019 20:00 | Napredak | 4 : 0 | Rad |
Bokelj
Kotor
|
|
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
|
01.09.2019 16:00 | Bokelj | 1 : 1 | Jedinstvo (BP) | ||||||
Ibar
Rožaje
|
|
Jezero
Plav
|
01.09.2019 16:00 | Ibar | 3 : 1 | Jezero | ||||||
Otrant Olympic
Ulcinj
|
|
Arsenal
Tivat
|
01.09.2019 16:00 | Otrant Olympic | 1 : 0 | Arsenal | ||||||
Lovćen
Cetinje
|
|
Mornar
Bar
|
01.09.2019 16:00 | Lovćen | 1 : 1 | Mornar | ||||||
Drezga
Piperi
|
|
Dečić
Tuzi
|
01.09.2019 16:00 | Drezga | 0 : 1 | Dečić |
Everton
Liverpool
|
|
Wolverhampton
Wolverhampton
|
01.09.2019 15:00 | Everton | 3 : 2 | Wolverhampton | ||||||
Arsenal
London
|
|
Tottenham
London
|
01.09.2019 17:30 | Arsenal | 2 : 2 | Tottenham |
Valencia
Valencia
|
|
Mallorca
Palma de Mallorca
|
01.09.2019 17:00 | Valencia | 2 : 0 | Mallorca | ||||||
Atlético Madrid
Madrid
|
|
Eibar
Eibar
|
01.09.2019 19:00 | Atlético Madrid | 3 : 2 | Eibar | ||||||
Espanyol
Barcelona
|
|
Granada
Granada
|
01.09.2019 19:00 | Espanyol | 0 : 3 | Granada | ||||||
Villarreal
Villarreal
|
|
Real Madrid
Madrid
|
01.09.2019 21:00 | Villarreal | 2 : 2 | Real Madrid |
Werder Bremen
Bremen
|
|
Augsburg
Augsburg
|
01.09.2019 15:30 | Werder Bremen | 3 : 2 | Augsburg | ||||||
Eintracht
Frankfurt am Main
|
|
Fortuna
Düsseldorf
|
01.09.2019 18:00 | Eintracht | 2 : 1 | Fortuna |
Lazio
Roma
|
|
Roma
Roma
|
01.09.2019 18:00 | Lazio | 1 : 1 | Roma | ||||||
Atalanta
Bergamo
|
|
Torino
Torino
|
01.09.2019 20:45 | Atalanta | 2 : 3 | Torino | ||||||
Cagliari
Cagliari
|
|
Internazionale
Milano
|
01.09.2019 20:45 | Cagliari | 1 : 2 | Internazionale | ||||||
Genoa
Genova
|
|
Fiorentina
Firenze
|
01.09.2019 20:45 | Genoa | 2 : 1 | Fiorentina | ||||||
Lecce
Lecce
|
|
Verona
Verona
|
01.09.2019 20:45 | Lecce | 0 : 1 | Verona | ||||||
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
|
Sampdoria
Genova
|
01.09.2019 20:45 | Sassuolo | 4 : 1 | Sampdoria | ||||||
Udinese
Udine
|
|
Parma
Parma
|
01.09.2019 20:45 | Udinese | 1 : 3 | Parma |
Reims
Reims
|
|
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
01.09.2019 15:00 | Reims | 2 : 0 | Lille | ||||||
Rennes
Rennes
|
|
Nice
Nice
|
01.09.2019 15:00 | Rennes | 1 : 2 | Nice | ||||||
Strasbourg
Strasbourg
|
|
Monaco
Monaco
|
01.09.2019 17:00 | Strasbourg | 2 : 2 | Monaco | ||||||
Olympique Marseille
Marseille
|
|
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
|
01.09.2019 21:00 | Olympique Marseille | 1 : 0 | Saint-Étienne |
Borac
Banja Luka
|
|
Čelik
Zenica
|
01.09.2019 20:00 | Borac | 3 : 1 | Čelik |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
01.09.2019 16:30 | Olimpik | 1 : 1 | Široki Brijeg | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Borac
Banja Luka
|
01.09.2019 17:00 | Željezničar | 4 : 0 | Borac | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
01.09.2019 17:00 | Rudar Prijedor | 4 : 0 | Krupa | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
01.09.2019 17:00 | Sloboda | 2 : 1 | Slavija |
Jedinstvo
Bihać
|
|
Krajina
Cazin
|
01.09.2019 12:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Krajina | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
01.09.2019 12:00 | Podgrmeč | 1 : 1 | Metalleghe BSI |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Proleter
Teslić
|
01.09.2019 12:00 | Bratstvo | 7 : 0 | Proleter | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
01.09.2019 12:00 | Tekstilac | 0 : 5 | Jedinstvo | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Bosna
Mionica
|
01.09.2019 12:00 | Zvijezda | 10 : 1 | Bosna |
Bosna
Kalesija
|
|
Radnik
Bijeljina
|
01.09.2019 10:00 | Bosna | 1 : 2 | Radnik | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Gradina
Srebrenik
|
01.09.2019 12:00 | Budućnost | 6 : 1 | Gradina | ||||||
Tuzla Siti
Simin Han
|
|
Sloga (T)
Tojšići
|
01.09.2019 12:00 | Tuzla Siti | 6 : 1 | Sloga (T) | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Podrinje
Janja
|
01.09.2019 12:00 | Radnički | 4 : 6 | Podrinje | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Drina
Zvornik
|
01.09.2019 12:00 | Slaven | 1 : 2 | Drina |
Goražde
Goražde
|
|
Radnik
Hadžići
|
01.09.2019 12:30 | Goražde | 1 : 2 | Radnik | ||||||
Olimp
Pale
|
|
Famos
Hrasnica
|
01.09.2019 12:30 | Olimp | 5 : 1 | Famos | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Sutjeska
Foča
|
01.09.2019 15:00 | Rudar | 4 : 1 | Sutjeska |
FK Vitez
Vitez
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
01.09.2019 12:30 | FK Vitez | 0 : 3 | Krivaja |
Zrinjski
Mostar
|
|
Radnik
Bijeljina
|
01.09.2019 17:30 | Zrinjski | 3 : 2 | Radnik | ||||||
Mladost
Donji Kakanj
|
|
Čelik
Zenica
|
01.09.2019 17:30 | Mladost | 2 : 1 | Čelik | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
01.09.2019 17:00 | Tuzla City | 1 : 3 | Široki Brijeg | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
01.09.2019 17:30 | Zvijezda 09 | 1 : 2 | Sarajevo | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Velež
Mostar
|
01.09.2019 15:00 | Željezničar | 3 : 0 | Velež |
Jedinstvo
Bihać
|
|
Krajina
Cazin
|
01.09.2019 12:00 | Jedinstvo | 0 : 4 | Krajina | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
01.09.2019 10:00 | Kozara | 4 : 1 | Krupa | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
01.09.2019 10:00 | Podgrmeč | 1 : 0 | Metalleghe BSI |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Proleter
Teslić
|
01.09.2019 10:00 | Bratstvo | 0 : 2 | Proleter | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
01.09.2019 10:00 | Tekstilac | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Bosna
Mionica
|
01.09.2019 10:00 | Zvijezda | 13 : 0 | Bosna |
Budućnost
Banovići
|
|
Gradina
Srebrenik
|
01.09.2019 10:00 | Budućnost | 5 : 0 | Gradina | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
01.09.2019 10:00 | Tuzla City | 4 : 2 | Sloga(T) | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Podrinje
Janja
|
01.09.2019 10:00 | Radnički | 1 : 2 | Podrinje | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Drina
Zvornik
|
01.09.2019 10:00 | Slaven | 1 : 0 | Drina |
Goražde
Goražde
|
|
Radnik
Hadžići
|
01.09.2019 10:00 | Goražde | 2 : 3 | Radnik | ||||||
Olimp
Pale
|
|
Famos
Hrasnica
|
01.09.2019 10:00 | Olimp | 3 : 3 | Famos | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Sutjeska
Foča
|
01.09.2019 13:00 | Rudar | 7 : 1 | Sutjeska |
Travnik
Travnik
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
01.09.2019 10:00 | Travnik | 2 : 3 | Kiseljak | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
01.09.2019 10:00 | FK Vitez | 2 : 4 | Krivaja |
Zrinjski
Mostar
|
|
Radnik
Bijeljina
|
01.09.2019 15:30 | Zrinjski | 3 : 1 | Radnik | ||||||
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Čelik
Zenica
|
01.09.2019 16:00 | Mladost | 0 : 1 | Čelik | ||||||
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
01.09.2019 15:00 | Tuzla City | 0 : 2 | Široki Brijeg | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
01.09.2019 15:00 | Zvijezda 09 | 0 : 3 | Sarajevo | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Velež
Mostar
|
01.09.2019 13:00 | Željezničar | 3 : 0 | Velež |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Kozara
Gradiška
|
01.09.2019 15:30 | Krupa | 0 : 1 | Kozara | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Polet 1926
Brod
|
01.09.2019 10:00 | OFK Spartak 2013 | 4 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Alfa Modriča
Modriča
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
01.09.2019 10:00 | Alfa Modriča | 1 : 0 | Rudar Prijedor |
Zenit
Bijeljina
|
|
Drina
Zvornik
|
01.09.2019 10:00 | Zenit | 1 : 3 | Drina |
Posušje
Posušje
|
|
Kamešnica
Podhum
|
01.09.2019 10:00 | Posušje | 4 : 1 | Kamešnica |
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Kozara
Gradiška
|
01.09.2019 17:00 | Radnik Urije | 0 : 3 | Kozara | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Polet 1926
Brod
|
01.09.2019 11:30 | OFK Spartak 2013 | 3 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Alfa Modriča
Modriča
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
01.09.2019 11:30 | Alfa Modriča | 6 : 0 | Rudar Prijedor |
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Emina
Mostar
|
01.09.2019 17:00 | SFK 2000 | 12 : 0 | Emina |