Wolverhampton Wolverhampton
1 : 2

Pl: Preokret Vulvsa, novi trijumf Å efilda

21.12.2019 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Vulverhemptona nastavili su sa sjajnim rezultatima. Oni su savladali u gostima Norič sa 2-1.

Norič je dobro otvorio susret i golom Kantvela poveli su sa 1-0. Do kraja prvog poluvremena imali su dosta Ŕansi ali ni Puki ni druŔtvo ih nisu iskoristili. U nastavku susreta Vulvsi su zaigrali bolje. Golom Saisa doŔli su do poravnanja a pogotkom Himeneza doŔli su do sva tri boda.

Pobjedu je ostvario i Šefild koji je savladao u gostia ekipu Brajtona sa 1-0. Istim rezultatom Njukasl je kao domaćin savladao ekipu Kristal Palasa dok je Barnli kao gost dobio Bormuta sa 1-0. Sautempton je bio siguran kod Aston Vile i slavio je sa 3-1.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Norwich City Wolverhampton