XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 166 utakmica za dan
Subota, 22 Februar 2020

Fudbal

22.02.2020 16:00 Radnički (N) 2 : 0 Čukarički
22.02.2020 18:00 Crvena zvezda 2 : 0 Vojvodina
22.02.2020 16:00 Proleter 1 : 0 Inđija
22.02.2020 16:00 TSC 1 : 1 Partizan
22.02.2020 16:00 Radnik 2 : 2 Mačva
22.02.2020 16:00 Rad 2 : 0 Napredak
22.02.2020 20:00 OFK Petrovac 2 : 2 Zeta
22.02.2020 20:00 Budućnost 2 : 0 Kom
22.02.2020 20:00 Grbalj 0 : 0 Podgorica
22.02.2020 20:00 OFK Titograd 1 : 3 Rudar
22.02.2020 20:00 Sutjeska 1 : 1 Iskra
22.02.2020 16:00 Burnley 3 : 0 Bournemouth
22.02.2020 13:30 Chelsea 2 : 1 Tottenham
22.02.2020 16:00 Crystal Palace 1 : 0 Newcastle United
22.02.2020 18:30 Leicester 0 : 1 Manchester City
22.02.2020 16:00 Sheffield United 1 : 1 Brighton
22.02.2020 16:00 Southampton 2 : 0 Aston Villa
22.02.2020 16:00 Wolverhampton 3 : 0 Norwich City
22.02.2020 16:00 Barcelona 5 : 0 Eibar
22.02.2020 13:00 Celta de Vigo 1 : 0 Leganés
22.02.2020 21:00 Levante 1 : 0 Real Madrid
22.02.2020 18:30 Real Sociedad 3 : 0 Valencia
22.02.2020 00:00 Borussia M'gladbach 1 : 1 Hoffenheim
22.02.2020 15:30 Werder Bremen 0 : 2 Borussia Dortmund
22.02.2020 15:30 Hertha BSC 0 : 5 Köln
22.02.2020 15:30 Freiburg 0 : 2 Fortuna
22.02.2020 18:30 Schalke 04 0 : 5 RB Leipzig
22.02.2020 18:00 SPAL 1 : 2 Juventus
22.02.2020 20:45 Fiorentina 1 : 1 Milan
22.02.2020 15:00 Bologna 1 : 1 Udinese
22.02.2020 20:00 Lille 3 : 0 Toulouse
22.02.2020 20:00 Dijon 1 : 1 Monaco
22.02.2020 00:00 Olympique Marseille 1 : 3 Nantes
22.02.2020 20:00 Strasbourg 0 : 0 Amiens SC
22.02.2020 20:00 Angers 1 : 0 Montpellier
22.02.2020 16:00 Sloga 1 : 7 Spartak
22.02.2020 14:00 Vojvodina 2 : 1 Mašinac Trejs PZP
22.02.2020 13:00 Zemun 0 : 1 Radnički 1923
22.02.2020 11:00 Mladost 2015 0 : 4 Breznica
22.02.2020 13:00 Cvetex 2 : 1 Obilić
22.02.2020 14:00 Donat 3 : 0 Marjan
22.02.2020 14:00 Agram 7 : 0 Rijeka

Futsal

22.02.2020 19:15 Salines 8 : 1 Zrinjski
22.02.2020 20:00 Centar 2 : 0 Seljak
22.02.2020 18:00 Kaskada 7 : 3 Brotnjo
22.02.2020 18:30 Policajac 6 : 1 Šampion
22.02.2020 16:00 Jahorina 5 : 5 Nevesinje
22.02.2020 19:30 Obilić 4 : 7 Doboj
22.02.2020 19:30 Jošavka 5 : 2 Derventa
22.02.2020 16:00 Neimari 7 : 2 Lilium
22.02.2020 18:00 Čulin Mlin 5 : 4 Hercegovina
22.02.2020 17:00 Neretva 0 : 2 Rudnik
22.02.2020 20:00 Mostarske Kiše 3 : 0 Bubamara
22.02.2020 16:00 Klanac 7 : 3 Lux
22.02.2020 15:00 Bosna Kompred 5 : 1 Lukavac
22.02.2020 18:15 Bašigovci 3 : 0 Posavina
22.02.2020 16:00 Banovići 11 : 5 Brčko

Košarka

22.02.2020 19:00 HEO 91 : 70 Sloboda 73
22.02.2020 19:00 Sokolac 72 : 76 Radnik BN
22.02.2020 18:00 Student-Igokea 75 : 63 Prijedor-Spartak
22.02.2020 13:00 Borac 1972 99 : 72 Stars Basket
22.02.2020 19:00 Rudar 60 : 80 WBS
22.02.2020 18:00 Romanija 69 : 65 Gacko
22.02.2020 Bosna Royal 102 : 87 Radnički
22.02.2020 18:00 Ibu Spartanas 71 : 88 Igman Burch
22.02.2020 18:00 Brčko 90 : 65 Konjic
22.02.2020 Čelik 106 : 64 Travnik
22.02.2020 Bošnjak 84 : 80 Gen
22.02.2020 17:30 Orlovi 69 : 52 Play Off Ultra
22.02.2020 18:00 RMU Banovići 100 : 44 Sloboda
22.02.2020 18:00 Čelik 89 : 36 Konjic
22.02.2020 16:30 Leotar 03 69 : 53 Rudar Sport
22.02.2020 20:00 Mladi Krajišnik 63 : 42 Brčanka

Odbojka

22.02.2020 16:00 Modriča 0 : 3 Jedinstvo
22.02.2020 19:00 Maglić 1 : 3 Bosna
22.02.2020 18:00 Tempo 0 : 3 Borac
22.02.2020 15:00 Gradiška 0 : 3 Majevica
22.02.2020 18:00 Crvena zvijezda 3 : 0 Gacko
22.02.2020 17:00 Gradina-Herceg 3 : 0 Krivaja
22.02.2020 16:00 Inova 1 : 3 HE na Drini
22.02.2020 14:00 Novi Grad 3 : 2 Smeč
22.02.2020 16:00 Maglić 1 : 3 Mostar
22.02.2020 18:00 Ljubinje 3 : 0 ŽOK Leotar
22.02.2020 15:00 Hercegovac 3 : 2 Slavija
22.02.2020 19:00 Modriča 1 : 3 Jahorina
22.02.2020 17:00 Kotor Varoš 3 : 0 Pliva
22.02.2020 16:00 Balkana MP 3 : 1 Prijedor
22.02.2020 14:00 Panter 3 : 1 Smeč DN
22.02.2020 17:00 Drina 2 1 : 3 Libero
22.02.2020 15:00 Rudo 0 : 3 Bratunac
22.02.2020 19:00 Maglaj 3 : 0 Gračanica Fortex
22.02.2020 18:00 Orašje 3 : 1 Napredak
22.02.2020 17:00 Bosna 3 : 0 Kakanj
22.02.2020 17:30 Igman 3 : 0 Čapljina
22.02.2020 15:00 Orašje 2 0 : 3 Kula-Gradačac 2

Rukomet

22.02.2020 17:00 Sloboda 27 : 29 Borac m:tel
22.02.2020 19:00 Bosna Vispak 27 : 24 Lokomotiva
22.02.2020 19:30 Leotar 32 : 27 Iskra
22.02.2020 19:00 Slavija 24 : 21 Vogošća PH
22.02.2020 19:00 Sloga (GV-U) 35 : 32 Konjuh
22.02.2020 19:00 Izviđač CO 30 : 24 Sloga (D)
22.02.2020 20:00 Drina 22 : 30 Maglaj
22.02.2020 19:00 Goražde 23 : 28 Gračanica
1/4 Finale Prva utakmica
22.02.2020 18:00 Grude 39 : 26 Mira

Tango liga

22.02.2020 ŠF Čaja 8 : 1 FK Slavija (Bijeli)
22.02.2020 FK Slavija 1 6 : 0 Sportivo
22.02.2020 Sportivo 3 : 1 FK Slavija (Bijeli)
22.02.2020 FK Slavija (plavi) 4 : 4 FK Slavija (Bijeli)
22.02.2020 Sportivo 0 : 0 FK Sutjeska
22.02.2020 ŠF Čaja 1 : 1 FK Sutjeska
22.02.2020 FK Romanija 0 : 1 FK Sutjeska
22.02.2020 ŠF United 4 : 0 ŠF Soccer
22.02.2020 ŠF United 0 : 3 SK Tempo 1
22.02.2020 SK Tempo 2 0 : 8 FK Dobrinja
22.02.2020 FK Mlade nade 6 : 0 FK Dobrinja 2
22.02.2020 FK Radnik 1 1 : 1 FK Igman
22.02.2020 FK Olimp 5 : 1 FK Atletiko
22.02.2020 OFK Biser 0 : 0 FK Dobrinja
22.02.2020 FK Radnik 1 2 : 1 FK Dar
22.02.2020 SK Tempo 1 2 : 2 FK Igman
22.02.2020 FK Dobrinja 1 : 2 FK Atletiko
22.02.2020 FK Radnik 1 3 : 1 ŠF Tango 2
22.02.2020 FK Dobrinja 2 0 : 0 FK Atletiko
22.02.2020 FK Igman 1 : 0 FK Dobrinja
22.02.2020 FK Romanija 4 : 0 FK Dobrinja 2
22.02.2020 FK Mlade nade 3 : 3 SK Tempo 1
22.02.2020 FK Olimp 1 : 1 FK Mlade nade
22.02.2020 FK Dobrinja 2 1 : 0 FK Igman
22.02.2020 SK Tempo 2 1 : 0 FK Novi Grad (Bijeli)
22.02.2020 FK Radnik 1 6 : 2 FK Romanija
22.02.2020 ŠF Čaja 1 1 : 1 Mlade nade
22.02.2020 ŠF Čaja 1 1 : 0 NK Bojnik
22.02.2020 FK Dobrinja 1 1 : 0 FK Romanija
22.02.2020 FK Igman (plavi) 4 : 0 ŠF Čaja 1
22.02.2020 FK Dobrinja 1 1 : 2 ŠF Tango
22.02.2020 ŠF Čaja 2 0 : 0 Fair Play
22.02.2020 FK Dobrinja 2 0 : 4 FK Olimp
22.02.2020 FK Novi Grad (Plavi) 2 : 5 Sportivo
22.02.2020 Fair Play 1 : 2 SK Tempo 1
22.02.2020 OFK Biser 2 : 1 FK Academica
22.02.2020 OFK Biser 0 : 2 SK Tempo
22.02.2020 FK Novi Grad 7 : 0 FK Atletiko (plavi)
22.02.2020 FK Novi Grad 6 : 1 FK Mlade nade 1
22.02.2020 FK Mlade nade 1 0 : 2 OFK Biser
22.02.2020 FK Olimp 4 : 0 FK Atletiko (plavi)
22.02.2020 OFK Biser 3 : 1 FK Olimp
22.02.2020 FK Atletiko (plavi) 1 : 1 Fair Play 1
22.02.2020 FK Novi Grad 3 : 1 Fair Play 1
22.02.2020 FK Mlade nade 1 9 : 0 FK Atletiko (plavi)
22.02.2020 FK Željezničar 1 : 1 Sportivo
22.02.2020 ŠF Soccer 1 : 4 ŠF United
22.02.2020 FK Dobrinja 1 7 : 0 Sportivo
22.02.2020 Sportivo 3 : 0 ŠF United
22.02.2020 FK Atletiko (bijeli) 2 : 1 FK Dobrinja 2
22.02.2020 FK Novi Grad 1 1 : 7 FK Academica
22.02.2020 FK Academica 5 : 1 FK Novi Grad 1
22.02.2020 FK Dobrinja 2 5 : 0 ŠF Fair Play
22.02.2020 FK Novi Grad 2 2 : 0 Sportivo
22.02.2020 FK Radnik 3 : 0 FA Academica
22.02.2020 SK Tempo 2 : 5 FK Radnik
22.02.2020 OFK Biser 7 : 0 FK Dobrinja 2
22.02.2020 FK Ilidža 3 : 1 FA Academica
22.02.2020 ŠF Winner 0 : 3 FK Dobrinja
22.02.2020 FK Radnik 1 : 0 FK Novi Grad
22.02.2020 ŠF Tango 1 : 4 FK Radnik
22.02.2020 ŠF Tango 3 : 6 FK Dobrinja