Arsenal
London
|
|
Everton
Liverpool
|
23.02.2020 17:30 | Arsenal | 3 : 2 | Everton | ||||||
Manchester United
Manchester
|
|
Watford
Watford
|
23.02.2020 15:00 | Manchester United | 3 : 0 | Watford |
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
|
Athletic Club
Bilbao
|
23.02.2020 14:00 | Deportivo Alavés | 2 : 1 | Athletic Club | ||||||
Atlético Madrid
Madrid
|
|
Villarreal
Villarreal
|
23.02.2020 21:00 | Atlético Madrid | 3 : 1 | Villarreal | ||||||
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
Sevilla
Sevilla
|
23.02.2020 18:30 | Getafe | 0 : 3 | Sevilla | ||||||
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
|
|
Granada
Granada
|
23.02.2020 12:00 | Osasuna | 0 : 3 | Granada | ||||||
Real Valladolid
Valladolid
|
|
Espanyol
Barcelona
|
23.02.2020 16:00 | Real Valladolid | 2 : 1 | Espanyol |
Bayer Leverkusen
Leverkusen
|
|
Augsburg
Augsburg
|
23.02.2020 15:30 | Bayer Leverkusen | 2 : 0 | Augsburg | ||||||
Wolfsburg
Wolfsburg
|
|
Mainz 05
Mainz
|
23.02.2020 18:00 | Wolfsburg | 4 : 0 | Mainz 05 |
Genoa
Genova
|
|
Lazio
Roma
|
23.02.2020 12:30 | Genoa | 2 : 3 | Lazio | ||||||
Roma
Roma
|
|
Lecce
Lecce
|
23.02.2020 18:00 | Roma | 4 : 0 | Lecce |
Rennes
Rennes
|
|
Nîmes
Nîmes
|
23.02.2020 17:00 | Rennes | 2 : 1 | Nîmes | ||||||
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
|
|
Reims
Reims
|
23.02.2020 15:00 | Saint-Étienne | 1 : 1 | Reims | ||||||
PSG
Paris
|
|
Bordeaux
Bordeaux
|
23.02.2020 21:00 | PSG | 4 : 3 | Bordeaux |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Borac
Banja Luka
|
23.02.2020 17:30 | Široki Brijeg | 2 : 2 | Borac | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Mladost
Doboj-Kakanj
|
23.02.2020 14:30 | Sloboda | 0 : 0 | Mladost | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Zrinjski
Mostar
|
23.02.2020 14:30 | Čelik | 0 : 2 | Zrinjski |
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Požarevac
Požarevac
|
23.02.2020 14:00 | Crvena zvezda | 8 : 0 | Požarevac |
Ekonomist
Nikšić
|
|
Budućnost
Podgorica
|
23.02.2020 14:30 | Ekonomist | 1 : 5 | Budućnost |
Split
Split
|
|
Neretva
Metković
|
23.02.2020 14:00 | Split | 9 : 0 | Neretva |
Beli anđeo
Popovo Polje
|
|
Tango
Istočno Sarajevo
|
23.02.2020 20:00 | Beli anđeo | 7 : 4 | Tango | ||||||
Mostar SG
Mostar
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
23.02.2020 17:00 | Mostar SG | 6 : 4 | Sloga |
Brod
Brod
|
|
Glasinac
Sokolac
|
23.02.2020 18:00 | Brod | 4 : 6 | Glasinac | ||||||
Brčko Zdravlje
Brčko
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
23.02.2020 19:00 | Brčko Zdravlje | 10 : 0 | Kotor Varoš |
Dubica
Kozarska Dubica
|
|
Viktorija
Ribnik
|
23.02.2020 17:00 | Dubica | 2 : 8 | Viktorija | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Starčevica
Banja Luka
|
23.02.2020 20:30 | Borac | 6 : 3 | Starčevica |
Ugljevik
Ugljevik
|
|
Leotar
Trebinje
|
23.02.2020 16:30 | Ugljevik | 3 : 0 | Leotar | ||||||
Radnički
Novo Goražde
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
23.02.2020 17:00 | Radnički | 3 : 8 | Ljubinje |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Iskra Vrbas
Bugojno
|
23.02.2020 14:00 | Željezničar | 4 : 5 | Iskra Vrbas | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
DiaBIH
Ilidža
|
23.02.2020 19:00 | Žepče | 5 : 7 | DiaBIH |
Konjodor
Bužim
|
|
Sparta
Sanski Most
|
23.02.2020 19:00 | Konjodor | 5 : 1 | Sparta |
Ugljevik
Ugljevik
|
|
Leotar
Trebinje
|
23.02.2020 19:00 | Ugljevik | 3 : 0 | Leotar |
Drina-Princip
Zvornik
|
|
Sutjeska
Foča
|
23.02.2020 19:00 | Drina-Princip | 67 : 62 | Sutjeska | ||||||
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
|
Varda HE
Višegrad
|
23.02.2020 18:00 | Slavija 1996 | 64 : 58 | Varda HE |
OKK Borac Mako Print
Banja Luka
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
23.02.2020 18:00 | OKK Borac Mako Print | 98 : 59 | Mladost |
Best
Doboj
|
|
Ozren
Petrovo
|
23.02.2020 18:00 | Best | 94 : 82 | Ozren | ||||||
Zvornik Basket
Zvornik
|
|
Modriča
Modriča
|
23.02.2020 16:00 | Zvornik Basket | 79 : 90 | Modriča | ||||||
Šamac
Šamac
|
|
Rudar 2015
Ugljevik
|
23.02.2020 18:00 | Šamac | 68 : 85 | Rudar 2015 |
Igman
Istočna Ilidža
|
|
Rogatica
Rogatica
|
23.02.2020 18:00 | Igman | 58 : 86 | Rogatica |
Gračanica
Gračanica
|
|
Turbina
Jablanica
|
23.02.2020 18:00 | Gračanica | 78 : 73 | Turbina |
Radnik
Bijeljina
|
|
Domaljevac
Domaljevac
|
23.02.2020 16:00 | Radnik | 1 : 3 | Domaljevac |
Jahorina
Pale
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
23.02.2020 18:00 | Jahorina | 0 : 3 | Ljubinje |
Ilijaš
Ilijaš
|
|
7 Lukavac
Lukavac
|
23.02.2020 18:00 | Ilijaš | 1 : 3 | 7 Lukavac | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Olovo
Olovo
|
23.02.2020 19:00 | Bosna | 3 : 0 | Olovo |
Sloboda
Tuzla
|
|
Kula Gradačac
Gradačac
|
23.02.2020 17:00 | Sloboda | 3 : 0 | Kula Gradačac |
Radnik
Bijeljina
|
|
Drina
Zvornik
|
23.02.2020 13:00 | Radnik | 3 : 1 | Drina | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
23.02.2020 14:00 | Glasinac | 1 : 3 | Crvena zvijezda |
Borac
Banja Luka
|
|
Smeč
Novi Grad
|
23.02.2020 12:00 | Borac | 3 : 0 | Smeč |
Gradiška
Gradiška
|
|
Derventa
Derventa
|
23.02.2020 12:00 | Gradiška | 3 : 0 | Derventa |
Mladost
Rogatica
|
|
Han Pijesak
Han Pijesak
|
23.02.2020 12:00 | Mladost | 2 : 3 | Han Pijesak |
Stakorina
Čajniče
|
|
ŽOK Leotar 2
Trebinje
|
23.02.2020 13:00 | Stakorina | 1 : 3 | ŽOK Leotar 2 | ||||||
Zelengora
Kalinovik
|
|
Gacko 2
Gacko
|
23.02.2020 13:00 | Zelengora | 0 : 3 | Gacko 2 |
Žepče
Žepče
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
23.02.2020 12:00 | Žepče | 0 : 3 | Gradina-Herceg | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Čelik-R
Zenica
|
23.02.2020 18:00 | Bihać | 3 : 0 | Čelik-R |
Smeč
Široki Brijeg
|
|
Troglav
Livno
|
23.02.2020 18:00 | Smeč | 3 : 2 | Troglav | ||||||
Alipašino Polje
Sarajevo
|
|
Ilidža
Ilidža
|
23.02.2020 13:00 | Alipašino Polje | 1 : 3 | Ilidža | ||||||
Centar ORT
Sarajevo
|
|
SA Volley
Sarajevo
|
23.02.2020 13:00 | Centar ORT | 3 : 1 | SA Volley |
Lami
Brčko
|
|
Tešanj
Tešanj
|
23.02.2020 13:00 | Lami | 3 : 2 | Tešanj | ||||||
Lukavac
Lukavac
|
|
Stars
Živinice
|
23.02.2020 12:00 | Lukavac | 3 : 1 | Stars | ||||||
Mikasa
Tuzla
|
|
Sloboda 2
Tuzla
|
23.02.2020 13:30 | Mikasa | 3 : 2 | Sloboda 2 |
Mostar 2
Mostar
|
|
Turbina
Jablanica
|
23.02.2020 13:00 | Mostar 2 | 2 : 3 | Turbina | ||||||
Vogošća
Vogošća
|
|
Breza 1934
Breza
|
23.02.2020 13:00 | Vogošća | 3 : 0 | Breza 1934 | ||||||
Željezara
Zenica
|
|
Student
Mostar
|
23.02.2020 15:00 | Željezara | 3 : 0 | Student |
Borac
Banja Luka
|
|
Hadžići
Hadžići
|
23.02.2020 20:00 | Borac | 21 : 25 | Hadžići | ||||||
Jedinstvo(B)
Brčko
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
23.02.2020 14:00 | Jedinstvo(B) | 18 : 19 | Krivaja | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
23.02.2020 19:30 | Goražde | 33 : 36 | Izviđač | ||||||
Mira
Prijedor
|
|
Grude
Grude
|
23.02.2020 16:00 | Mira | 29 : 34 | Grude |