3 : 1

Spektakularan meč i veliki povratak Arsenala

21.03.2021 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Vest Hema i Arsenala odigrali su 3-3 u 29. kolu Premijer lige.

Meč je fantastično počeo za Vest Hem. U prvih 35 minuta bili su neuporedivo bolji rival te su golovima Lingarda, Bovena i Sučeka vodili sa 3-0. Autogol Sučeka, Arsenal se vratio u igru a do kraja prvog poluvremena Saka je propustio sjajnu Ŕansu da da drugi gol za svoj tim.

Arsenal je nastavio sa dobrom igrom i u nastavku. Nakon sjajnog centarÅ”uta Čejmbersa, Douson je postigao autogol za 3-2. Antonio je propustio sjajnu Å”ansu za četvrti gol domaćih kada je pogodio stativu. Arsenal je to kaznio te je golom Lakazeta doÅ”ao do 3-3.

Vest Hem ima sada 49 bodova i peti je dok je Arsenal na 42 boda.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League West Ham United Arsenal