XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 163 utakmica za dan
Subota, 7 Mart 2020

Fudbal

07.03.2020 15:00 Radnik 5 : 1 Zvijezda 09
07.03.2020 18:00 Sarajevo 2 : 1 Mladost
07.03.2020 15:00 Sloboda 2 : 1 Čelik
07.03.2020 16:00 Radnik 2 : 0 Javor Matis
07.03.2020 16:00 Rad 3 : 4 TSC
07.03.2020 16:00 Napredak 0 : 0 Proleter
07.03.2020 16:00 Mačva 0 : 3 Crvena zvezda
07.03.2020 20:00 Partizan 1 : 0 Radnički (N)
07.03.2020 16:00 Vojvodina 2 : 1 Mladost
07.03.2020 14:00 OFK Žarkovo 1 : 3 Metalac
07.03.2020 14:00 Zlatibor 4 : 2 Sinđelić
07.03.2020 14:00 Jedinstvo 1 : 1 Kozara
07.03.2020 14:00 Željezničar Sport Team 1 : 1 Slavija
07.03.2020 14:00 Tekstilac 1 : 3 Modriča Alfa
07.03.2020 14:00 Krupa 2 : 0 Rudar Prijedor
07.03.2020 14:00 Sloga (D) 4 : 1 Borac (KD)
07.03.2020 14:00 Sloboda (NG) 3 : 2 Dubrave
07.03.2020 14:00 Laktaši 1 : 1 Omarska
07.03.2020 14:00 Proleter 0 : 0 Sloga (T)
07.03.2020 14:00 Drina HE 2 : 1 Proleter
07.03.2020 14:00 Drina 6 : 0 Stakorina
07.03.2020 14:00 Sutjeska 3 : 1 Mladost (G)
07.03.2020 14:00 Lijevče 3 : 1 Krajina
07.03.2020 14:00 Progres 2 : 1 Bratstvo
07.03.2020 14:00 Trebava 1 : 1 Sloga (DP)
07.03.2020 14:00 Bratstvo 1 : 3 OFK Šekovići
07.03.2020 15:00 Olimpik 2 : 0 Slaven
07.03.2020 15:00 Bratstvo 2 : 1 Travnik
07.03.2020 15:00 Budućnost 3 : 0 Čapljina
07.03.2020 15:00 Metalleghe BSI 2 : 0 Goražde
07.03.2020 15:00 Zvijezda 2 : 1 Jedinstvo
Polufinale Prva utakmica
07.03.2020 15:00 Torpedo 0 : 5 13 Skojevki
07.03.2020 20:00 Budućnost 4 : 1 Zeta
07.03.2020 20:00 Grbalj 0 : 0 OFK Petrovac
07.03.2020 20:00 OFK Titograd 2 : 3 Kom
07.03.2020 20:00 Sutjeska 1 : 0 Podgorica
07.03.2020 20:00 Iskra 0 : 2 Rudar
07.03.2020 16:00 Arsenal 1 : 0 West Ham
07.03.2020 18:30 Burnley 1 : 1 Tottenham
07.03.2020 16:00 Crystal Palace 1 : 0 Watford
07.03.2020 13:30 Liverpool 2 : 1 Bournemouth
07.03.2020 16:00 Sheffield United 1 : 0 Norwich City
07.03.2020 16:00 Southampton 0 : 1 Newcastle United
07.03.2020 16:00 Wolverhampton 0 : 0 Brighton
07.03.2020 16:00 Atlético Madrid 2 : 2 Sevilla
07.03.2020 18:30 Barcelona 1 : 0 Real Sociedad
07.03.2020 13:00 Eibar 1 : 2 Mallorca
07.03.2020 21:00 Getafe 0 : 0 Celta de Vigo
07.03.2020 00:00 Bayer Leverkusen 4 : 0 Eintracht
07.03.2020 00:00 Borussia M'gladbach 1 : 2 Borussia Dortmund
07.03.2020 15:30 Wolfsburg 0 : 0 RB Leipzig
07.03.2020 15:30 Hertha BSC 2 : 2 Werder Bremen
07.03.2020 15:30 Freiburg 3 : 1 Union Berlin
07.03.2020 15:30 Schalke 04 1 : 1 Hoffenheim
07.03.2020 20:00 Nice 2 : 1 Monaco
07.03.2020 20:00 Dijon 2 : 1 Toulouse
07.03.2020 20:00 Angers 2 : 0 Nantes
07.03.2020 20:00 Metz 2 : 1 Nîmes
07.03.2020 20:00 Reims 1 : 0 Brest
07.03.2020 11:00 Željezničar 6 : 0 Slavija
07.03.2020 14:00 Zrinjski 1 : 0 Borac
07.03.2020 13:30 Žepče 0 : 4 Radnik
07.03.2020 13:30 ZSK 2013 6 : 1 Iskra
07.03.2020 13:30 TOŠK 0 : 1 Kiseljak
07.03.2020 13:00 Široki Brijeg 3 : 0 Mladost
07.03.2020 15:00 Sarajevo : Borac
07.03.2020 16:00 Velež 2 : 1 Tuzla City
07.03.2020 15:00 Željezničar 2 : 0 Zvijezda 09
07.03.2020 11:00 Žepče 0 : 7 Radnik
07.03.2020 11:00 ZSK 2013 0 : 2 Iskra
07.03.2020 11:00 TOŠK 0 : 4 Kiseljak
07.03.2020 11:30 Široki Brijeg 1 : 0 Mladost
07.03.2020 15:00 Sarajevo : Borac
07.03.2020 14:00 Velež 0 : 0 Tuzla City
07.03.2020 13:15 Željezničar 2 : 2 Zvijezda 09
07.03.2020 09:30 Tekstilac 3 : 1 Proleter
07.03.2020 10:00 Alfa Modriča 2 : 0 Željezničar
07.03.2020 10:00 OFK Spartak 2013 : Rudar Prijedor
07.03.2020 09:00 Željezničar Sport Team 5 : 0 Polet 1926
07.03.2020 10:00 Mineral 1 : 1 Kozara
07.03.2020 10:00 Tekstilac Kort 5 : 0 Proleter
07.03.2020 11:30 Alfa Modriča 4 : 0 Željezničar
07.03.2020 10:00 Željezničar Sport team 7 : 0 Polet 1926
07.03.2020 10:00 Mineral 0 : 5 Kozara

Futsal

07.03.2020 17:00 Centar 3 : 4 Brotnjo
07.03.2020 16:00 Mostar SG 5 : 2 Kaskada
07.03.2020 19:00 Brod 4 : 8 Kotor Varoš
07.03.2020 15:00 Brčko Zdravlje 7 : 6 Nevesinje
07.03.2020 21:00 Viktorija 3 : 4 Boračka
07.03.2020 18:30 Obilić 6 : 1 Derventa
07.03.2020 19:00 Doboj 10 : 5 Ljubić
07.03.2020 20:30 Jošavka 2 : 6 Čelinac
07.03.2020 13:30 Željeznica 4 : 1 Rogatica
07.03.2020 19:30 Ugljevik 3 : 6 Ljubinje
07.03.2020 19:00 Čulin Mlin 10 : 3 Bubamara
07.03.2020 18:30 Lukavac 3 : 1 Lux
07.03.2020 18:00 Klanac 10 : 6 Posavina
07.03.2020 14:00 Bosna Kompred 13 : 4 Brčko
07.03.2020 19:00 Bašigovci 6 : 7 Banovići

Košarka

07.03.2020 17:00 Mornar 82 : 73 Krka
07.03.2020 18:00 Široki 134 : 76 Vogošća
07.03.2020 18:00 Promo 79 : 75 Leotar
07.03.2020 20:00 Zrinjski 94 : 82 Bratunac TRB
07.03.2020 19:00 Čapljina 74 : 72 Sloboda
07.03.2020 19:30 Sutjeska 90 : 44 Sloboda 73
07.03.2020 19:15 HEO 60 : 73 Radnik BN
07.03.2020 20:00 Borac 76 : 79 Prijedor-Spartak
07.03.2020 20:00 Slavija 1996 65 : 59 Student-Igokea
07.03.2020 14:00 OKK Borac Mako Print 84 : 79 Borac 1972
07.03.2020 17:00 Best 91 : 86 WBS
07.03.2020 19:00 Ozren 76 : 90 Modriča
07.03.2020 16:30 Rudar 56 : 80 Rudar 2015
07.03.2020 20:00 Zvornik Basket 59 : 69 Šamac
07.03.2020 18:00 Igman Burch 78 : 89 Radnički
07.03.2020 16:30 Ibu Spartanas 70 : 77 Turbina
07.03.2020 19:00 Gračanica 73 : 70 Gen
Polufinale Prva utakmica
07.03.2020 14:30 Kozara 64 : 35 Budućnost
1/2 Finale
07.03.2020 17:00 Čelik 68 : 62 Mladi Krajišnik
07.03.2020 19:30 Orlovi 70 : 74 RMU Banovići

Odbojka

07.03.2020 20:00 Bosna 3 : 2 Kakanj 78
07.03.2020 18:00 Mladost 3 : 1 Jedinstvo
07.03.2020 16:30 Maglić 2 : 3 Radnik
07.03.2020 19:00 Modriča 3 : 0 Borac
1/4 Finale Prva utakmica
07.03.2020 17:30 Crvena zvijezda 3 : 0 Majevica
07.03.2020 19:00 Sloboda 0 : 3 Gacko
07.03.2020 18:00 HE na Drini 2 : 3 Mostar
07.03.2020 15:00 Crvena zvijezda 3 : 1 Drina
07.03.2020 17:00 Radnik 3 : 0 ŽOK Leotar
07.03.2020 18:00 Ljubinje 0 : 3 Jahorina
07.03.2020 15:30 Hercegovac 3 : 1 Modriča
07.03.2020 11:00 Gradiška 3 : 0 Smeč DN
07.03.2020 16:30 Derventa 2 : 3 Laktaši
07.03.2020 19:30 Panter 2 : 3 Kozara
07.03.2020 15:00 Stakorina 3 : 0 Zelengora
07.03.2020 17:00 Gradina-Herceg 3 : 0 Gračanica Fortex
07.03.2020 16:00 Maglaj 1 : 3 Napredak
07.03.2020 19:00 Žepče 3 : 0 Čelik-R
07.03.2020 16:00 Bihać 1 : 3 Bosna
07.03.2020 13:30 Mikasa 3 : 0 Orašje 2

Rukomet

07.03.2020 16:00 Sloboda 35 : 30 Lokomotiva
07.03.2020 17:30 Borac m:tel 33 : 24 Iskra
07.03.2020 19:00 Bosna Vispak 27 : 26 Vogošća PH
07.03.2020 19:00 Leotar 31 : 31 Konjuh
07.03.2020 17:00 Slavija 30 : 27 Sloga (D)
07.03.2020 19:00 Sloga (GV-U) 27 : 21 Maglaj
07.03.2020 20:00 Izviđač CO 33 : 27 Gračanica
07.03.2020 18:00 Drina 28 : 29 Goražde
07.03.2020 19:00 Kotor Varoš 26 : 26 Hercegovina
07.03.2020 18:00 Kakanj 35 : 32 Gradačac
07.03.2020 19:00 Krivaja 41 : 22 Krajina
07.03.2020 18:00 Bosna TS 26 : 28 Sloboda 2
07.03.2020 18:00 Sana 7 26 : 35 Čelik
07.03.2020 20:00 Briješće 32 : 22 Jajce
07.03.2020 17:00 Izviđač CO 2 33 : 25 RA Čapljina
07.03.2020 18:30 Velež 33 : 30 Vogošča PH 2
07.03.2020 15:00 Donji Vakuf 30 : 33 Međugorje
07.03.2020 15:00 Katarina 25 : 42 Krivaja
07.03.2020 18:00 Hadžići 34 : 25 Dubica
07.03.2020 19:00 Goražde 20 : 37 Grude
07.03.2020 17:00 Zrinjski 25 : 34 Mira
07.03.2020 15:00 Borac 25 : 31 Izviđač
07.03.2020 16:30 Turbina 26 : 26 Krajina
07.03.2020 14:00 Živinice 20 : 18 Bihać