XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 133 utakmica za dan
Nedelja, 8 Mart 2020

Fudbal

08.03.2020 18:00 Željezničar 1 : 0 Tuzla Siti
08.03.2020 14:30 Velež 2 : 1 Borac
08.03.2020 18:00 Široki Brijeg 1 : 1 Zrinjski
08.03.2020 14:00 Inđija 3 : 0 Voždovac
08.03.2020 14:00 Zemun 1 : 1 Smederevo 1924
08.03.2020 14:00 Novi Pazar 2 : 0 Radnički (P)
08.03.2020 14:00 Budućnost 0 : 1 Dinamo
08.03.2020 16:00 Kolubara 1 : 0 OFK Bačka
08.03.2020 14:00 Sloboda (MG) 2 : 2 Ljubić
08.03.2020 14:00 Mladost 1 : 1 Polet 1926
08.03.2020 14:00 Jedinstvo 3 : 0 Borac (Š)
08.03.2020 14:00 Budućnost 6 : 0 Milići
08.03.2020 14:00 Romanija 0 : 5 Leotar
08.03.2020 14:00 Glasinac 2011 2 : 1 Velež
08.03.2020 14:00 Mladost (R) 4 : 1 Ilićka 01
08.03.2020 14:00 Jedinstvo 1 : 1 Famos
08.03.2020 14:00 Sloga Nektar 1 : 1 Mladost
08.03.2020 14:00 Gorica 0 : 2 Čelinac
08.03.2020 14:00 OFK Brdo 1 : 0 Sloga
08.03.2020 14:00 Plamen 1 : 0 OFK Lauš
08.03.2020 14:00 Crvena zvijezda 4 : 0 Rudanka
08.03.2020 14:00 Sloga (J) 2 : 1 Skugrić
08.03.2020 14:00 Vučijak 3 : 1 Hajduk (B)
08.03.2020 14:00 Ozren 3 : 1 Vranjak
08.03.2020 14:00 Zvijezda 5 : 2 Željezničar
08.03.2020 14:00 Hajduk (K) 2 : 0 Naša krila
08.03.2020 14:00 Vlasenica 3 : 1 Rudar 1925
08.03.2020 14:00 Tabanci 3 : 0 BSK Ledinci
08.03.2020 14:00 Čelopek 1 : 1 Jedinstvo
08.03.2020 14:00 Sloboda 0 : 0 Omladinac
08.03.2020 14:00 Mladost 2 : 0 Guber
08.03.2020 14:00 OFK Trnovica 4 : 0 OFK Janja 2009
08.03.2020 14:00 Partizan 3 : 0 Podrinje
08.03.2020 15:00 Rudar 2 : 2 Orašje
08.03.2020 15:00 GOŠK 3 : 1 Radnik
08.03.2020 15:00 TOŠK 1 : 0 Igman
Polufinale Prva utakmica
08.03.2020 15:00 Kozara 2 : 1 Sloga DIPO
08.03.2020 14:30 Dečić 1 : 2 Lovćen
08.03.2020 14:30 Mornar 1 : 0 Otrant Olympic
08.03.2020 14:30 Arsenal 1 : 1 Ibar
08.03.2020 14:30 Jezero 0 : 2 Jedinstvo (BP)
08.03.2020 15:00 Chelsea 4 : 0 Everton
08.03.2020 17:30 Manchester United 2 : 0 Manchester City
08.03.2020 21:00 Real Betis 2 : 1 Real Madrid
08.03.2020 16:00 Levante 1 : 1 Granada
08.03.2020 12:00 Osasuna 1 : 0 Espanyol
08.03.2020 18:30 Villarreal 1 : 2 Leganés
08.03.2020 14:00 Real Valladolid 1 : 4 Athletic Club
08.03.2020 15:30 Bayern München 2 : 0 Augsburg
08.03.2020 18:00 Mainz 05 1 : 1 Fortuna
08.03.2020 18:00 Udinese 0 : 0 Fiorentina
08.03.2020 15:00 Milan 1 : 2 Genoa
08.03.2020 15:00 Sampdoria 2 : 1 Verona
08.03.2020 20:45 Juventus 2 : 0 Internazionale
08.03.2020 13:45 Parma 0 : 1 SPAL
08.03.2020 21:00 Lille 1 : 0 Olympique Lyonnais
08.03.2020 15:00 Saint-Étienne 1 : 1 Bordeaux
08.03.2020 17:00 Rennes 5 : 0 Montpellier
08.03.2020 14:30 Lepoglava 0 : 2 Katarina Zrinski
08.03.2020 13:00 Rudar Prijedor 2 : 4 Velež
08.03.2020 15:00 Sarajevo 1 : 2 Zvijezda 09
08.03.2020 14:30 Travnik 0 : 0 Krupa
08.03.2020 12:00 Olimpik 1 : 1 Mladost
08.03.2020 16:00 Krajina : Kozara
08.03.2020 12:00 Željezničar Sport team : Podgrmeč
08.03.2020 12:00 Jedinstvo 3 : 3 Metalleghe BSI
08.03.2020 12:00 Lokomotiva 0 : 5 Radnik
08.03.2020 12:00 Slaven 5 : 2 Podrinje
08.03.2020 12:00 Radnički 1 : 1 Sloga (T)
08.03.2020 12:00 Tuzla Siti 7 : 0 Budućnost
08.03.2020 13:30 Romari 4 : 2 Borac
08.03.2020 13:30 Novi Travnik 1 : 2 Čelik
08.03.2020 13:30 NK Vitez 3 : 0 Vis Simm Bau
08.03.2020 15:00 Radnik 3 : 0 Čelik
08.03.2020 15:00 Sloboda 3 : 2 Zrinjski
08.03.2020 16:00 Krajina : Kozara
08.03.2020 10:00 Željezničar Sport Team : Podgrmeč
08.03.2020 10:00 Jedinstvo 0 : 2 Metalleghe BSI
08.03.2020 10:00 Rudar Prijedor : Krupa
08.03.2020 10:00 Drina : Slaven
08.03.2020 10:00 Slaven 2 : 0 Podrinje
08.03.2020 10:00 Radnički 4 : 0 Sloga(T)
08.03.2020 10:00 Tuzla City 4 : 0 Budućnost
08.03.2020 11:00 Romari 3 : 0 Borac
08.03.2020 11:00 Travnik : Krivaja
08.03.2020 11:00 NK Vitez 1 : 4 Vis Simm Bau
08.03.2020 13:00 Radnik 3 : 4 Čelik
08.03.2020 13:00 Sloboda 2 : 1 Zrinjski
08.03.2020 09:00 Krupa 2 : 1 Borac
08.03.2020 10:30 Radnik Urije 0 : 9 Borac

Futsal

08.03.2020 20:00 Beli anđeo 3 : 4 Seljak
08.03.2020 15:30 Leotar 8 : 2 Radnički
08.03.2020 20:00 Neimari 6 : 2 DiaBIH
08.03.2020 19:30 Žepče 6 : 6 Drina
08.03.2020 14:00 Hercegovina 9 : 2 Sparta
08.03.2020 18:00 Konjodor 3 : 0 Rudnik
08.03.2020 16:00 Neretva 5 : 4 Mostarske Kiše

Košarka

08.03.2020 18:00 Zadar 99 : 79 Koper Primorska
08.03.2020 18:00 Drina-Princip 83 : 53 Budućnost BN
08.03.2020 18:00 Brčko 87 : 62 Travnik
08.03.2020 14:00 Čelik 83 : 51 Bošnjak
Polufinale Prva utakmica
08.03.2020 19:30 Feniks 74 : 53 Ušće
08.03.2020 17:00 RMU Banovići 86 : 56 Čelik

Odbojka

1/4 Finale Prva utakmica
08.03.2020 19:00 Gacko 3 : 0 Jahorina
08.03.2020 18:00 Ilijaš 1 : 3 Gradina-Herceg
08.03.2020 19:00 Bosna 3 : 0 7 Lukavac
08.03.2020 17:30 Olovo 3 : 2 Krivaja
08.03.2020 17:00 Novi Grad 1 : 3 Smeč
08.03.2020 14:00 Glasinac 3 : 0 Slavija
08.03.2020 13:00 Pliva : Prijedor
08.03.2020 13:30 Borac 3 : 0 Balkana MP
08.03.2020 12:00 Drina 2 1 : 3 Bratunac
08.03.2020 16:00 Han Pijesak 0 : 3 Libero
08.03.2020 11:00 OOK Leotar 1 : 3 ŽOK Leotar 2
08.03.2020 18:00 Orašje 3 : 2 Kakanj
08.03.2020 11:00 Smeč 3 : 2 Ilidža
08.03.2020 16:00 Ilijaš 3 : 0 Čapljina
08.03.2020 13:00 Alipašino Polje 2 : 3 SA Volley
08.03.2020 15:00 Igman 3 : 1 Centar ORT
08.03.2020 13:30 Stars 3 : 2 Tešanj
08.03.2020 13:00 Lami 2 : 3 Sloboda 2
08.03.2020 12:00 Lukavac 3 : 2 Kula-Gradačac 2
08.03.2020 13:00 Delminium 0 : 3 Turbina
08.03.2020 15:00 Mostar 2 0 : 3 Breza 1934
08.03.2020 17:00 Vogošća 3 : 0 Željezara

Rukomet

08.03.2020 16:00 Kozara 29 : 28 Bijeljina
08.03.2020 15:00 Mladost 27 : 26 Jedinstvo 2015
08.03.2020 18:00 Srbac 19 : 24 Prijedor
08.03.2020 17:00 ORK Borac 31 : 35 Derventa
08.03.2020 18:00 Višegrad 27 : 24 Kozara Mlijekoprodukt
08.03.2020 16:30 Žepče 27 : 25 Rudar
08.03.2020 16:00 Jedinstvo (T) 30 : 39 Jedinstvo (B)
08.03.2020 13:00 Goražde 2 31 : 29 Hrasnica