1 : 0
0 : 0

Žoao ponovo tragičar Redinga, pobjeda Noriča

23.02.2021 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Redinga doživjeli su poraz u 32. kolu ČempionÅ”ipa. Reding je izgubio u gostima od Vikomba sa 1-0.

U prvom poluvremenu Reding je bio bolji ali nije bilo golova. Onijema je doveo domaće u vodstvo na startu drugog poluvremena. U 69. minuti Tafacoli je skrivio jedanesterac i dobio crveni. Međutim, Žoao je promaÅ”io penal i ponovo je ispao tragičar Redinga. Iako su do kraja pritiskali, nisu doÅ”li ni do boda.

Reding je ostao peti dok je Vikomb ostao poslednji.

Do bitne pobjede doÅ”ao je Norič. Lider na tabeli savladao je Birmingem u gostima sa 3-1. Puki je doveo Norič u vodstvo ali je onda promaÅ”io jedanesterac. Domaći su izjednačili u zavrÅ”nici prvog poluvremena preko Sančeza. U nastavku, Puki i Skip donijeli su pobjedu gostima.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Championship Wycombe Wanderers Reading