Fulham London
0 : 1

Mitrović 38. golom u sezoni donio novu pobjedu Fulamu

06.04.2022 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Fulama sve su bliže povratku u Premijer ligu. Ekipa Marka Silve upisala je novi trijumf jer je u zaostalom susretu 30. kola savladala Midlzbro sa 1-0.

U prvom poluvremenu Fulam je imao posjed ali su po Å”ansama ekipe bile izjednačene. U nastavku, domaći su bili mnogo bolji rival. Međutim, nisu iskoristili Å”anse. Kazna je stigla kada je Aleksandar Mitrović postigao 38. gol u sezoni kojim je donio pobjedu Fulamu.

U ostalim odigranim mečevima večeras, Vest Brom je sa 2-0 savladao Bormut a istim rezultatom Notingem je savladao Koventri.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Championship Middlesbrough Fulham