Nottingham Forest Nottingham
1 : 0

Luton prekinuo niz Notingema, remiji Bormuta i Hadersfilda

15.04.2022 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Lutona prekinuli su niz Notingem Foresta. U susretu 42. kola ČempionÅ”ipa, ''Å eÅ”irdžije'' su savladale Notingem sa 1-0.

Bel je imao prvu Å”ansu za domaće a potom je Lusi Greben propustio Å”ansu za ''Å umare''. Golom Neismita, domaći su poveli sa 1-0. Notingem je bio bolji u nastavku. Prvu Å”ansu propustio je Zinkernagel a precizan nije bio ni Jejts. U 77. minuti Bredli je dobio drugi žuti pa su domaći ostali sa igračem manje. Najbolju Å”ansu u zavrÅ”nici je imao Zinkernagel ali nije spasio Notingem poraza.

Bormut je odigrao 0-0 sa Midlzbroom u jednom poprilično dosadnom meču.

Zato je u JorkÅ”iru bilo vatreno u duelu Hadersfilda i Kvins Parka. U duelu ekipa sa plej of ambicijama, bilo je 2-2.Ā  Poveli su domaći autogolom Barbeta da bi Ejmos donio gostima izjednačenje. Golom Tofoloa, domaći su ponovo poveli a konačan rezultat postavio je Čer.

Fulam je prvi sa mečom manje dok Bormut drži drugo mjesto sa četiri boda viŔe i dva meča manje od Hadersfilda. U plej of zoni su joŔ i Luton, Notingem i Šefild Junajted.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Championship Luton Town Nottingham Forest