Borac (Osinja) - Budućnost (G.Slatina) 1:1

Odigrana utakmica 15 kola Područne lige Doboj, u kom su se sastale ekipe FK Borac i FK Budućnost iz Gornje Slatine.

Posmatrajući utakmicu sa tribina,  većina bi rekla da je gledala prijateljsku, a ne prvenstvenu utakmicu, bez iti jednog oštrog starta, psovki ili pritiska na sudije, kako od strane domaćih, tako i gostiju.

Veliki broj prilika je stvoren na obje strane. I jedna i druga ekipa je pogađala okvir gola,  ali kada golmani nisu reagovali ispriječila bi se stativa ili prečka, te su mreže mirovale u prvih 45 minuta.

Početkom drugog poluvremena,  domaćin je nešto više prijetio šutevima, ali većina je otišla izvan okvira gola.

To su gosti iskoristili i došli do vodstva od 0:1. .

U nastavku utakmice gledamo istu igru, kako domaćih tako i gostiju,  te u samom finišu utakmice domaćin koristi  neopreznost gostiju, te postižu pogodak za ispostavit će se konačnih 1:1.

Rudar 4 : 1 Sloga 73
Trebavac 0 : 1 Kladari Gornji
Bratstvo 1 : 1 Borac(BL)
Pelagićevo 0 : 6 Hajduk
Borac(K) 3 : 1 Skugrić 1964
Ukrina 0 : 0 BSK
Borac(O) 1 : 1 Budućnost