PL: ''Čekićari'' izenadili Totenhem

Fudbaleri Vest Hema napravili su iznenađenje na startu 36. kola Premijer Lige. Oni sus avladali ekipu Totenhema sa 1-0.

Meč je počeo u dosta sporom ritmu. Totenhem je imao više loptu u nogama ali su gosti prijetili kontrama. Imali su jednu sjajnu šansu ali je Anderson bio sebičan i nije dodao Arnautoviću. Na kraju je prvo poluvrijeme završeno sa 0-0.

I jedni i drugi su imali dobre pokušaje u prvih 15 minuta drugog poluvremena. Vest Hem je prijetio preko Andersona a Totenhem preko Alija. Na kraju su gosti bili ti koji su uspjeli povesti a strijelac je bio Antonio. Iako su domaći do kraja sezone pokušavali uraditi sve, nisu uspjeli doći do boda.

Vest Hem ovom pobjedom ušao je u borbu za prvih deset dok je Totenhem ostao treći.

Brighton 1 : 1 Newcastle United
Burnley 0 : 1 Manchester City
Crystal Palace 0 : 0 Everton
Fulham 1 : 0 Cardiff City
Leicester 3 : 0 Arsenal
Liverpool 5 : 0 Huddersfield Town
Manchester United 1 : 1 Chelsea
Southampton 3 : 3 AFC Bournemouth