Krupa opet pobijedila, a nije primila gol, pala Iskra iz Danilovgrada

FK Krupa

U prvoj pripremnoj utakmiciĀ  na Zlatiboru protiv FK Iskre Danilovgrad fudbaleri Krupe slavili su rezultatom 2:0.Ā

U 5oj minuti sansa za Krupu, Golubovic ide sam na golmana ali golman Blazic dobro brani.Ā

Igrao se 18i minut kada Krupa dolazi u vodstvo. Kapiten Dujakovic uzima loptu na 30 metara prolazi protivnickog igraca i odigrava za Mandica koji izlazi sam na golmana i pogađa dalji ugao za prednost Krupe od 1:0. U nastavku utakmice ekipa Krupe preuzima inicijativu i nastavlja da stvara sanse. Odlicni Mandic u 26oj minuti dobro Å”utira glavom iz kornera ali lopta ide malo iznad prečke. Nedugo zatim Golubovic pokusava sa 16 metra ali lopta ide pored desne stative. U 44oj minuti najveca Å”ansa za ekipu Krupe. Modic prima loptu na 20 metara odigrava pas sa Mandicem i dolazi u situaciju 1 na 1 ali opet golman Blazic dobro brani.Ā

Drugo poluvrijeme igraci Krupe otvaraju na najbolji moguci nacin. U 48oj minuti Nikolic Stefan probija po desnom boku i odigrava za Lazara Nikolica koji prima loptu i zabija za 2:0. Golman Kolak u 54oj minuti odlicno brani i ostavlja svoju mrezu netaknutom. Sredinom drugog poluvremena igra se uglavnom na sredini uz dosta prekrsaja na obe strane. Igrao se 78. minut kada golman Krupe, Kolak opet odlicno intervenise i rezultat ostaje nepromjenjen. U 81. minuti igrac Iskre pogadja precku iz prekida i lopta odlazi u gol aut. Mladi Dzafo sutira u 90. minuti ali lopta odlazi preko gola.Ā

Narednu provjeru igraci Krupe imace u subotu kada igraju protiv OFK Grbalj.

Krupa je igrala u sastavu:Ā Kolak, S. Nikolić, Savić, Maksimović, Raković, Dujaković, Miketek, Bilal, Golubović, M. Modić, Mandić. JoÅ” su igrali: Puzigaća, Makitan, Dekić, Palić, Å ipovac, Glamočić, Hadžić, L. Nikolić, Lukić.

Jedinstvo 1 : 1 Kozara
Željezničar Sport Team 1 : 1 Slavija
Tekstilac 1 : 3 Modriča Alfa
Krupa 2 : 0 Rudar Prijedor