Zrinjski – Tuzla siti  6:0 (2:0)

Mladost (DK) – Borac 2:2 (1:1)

Parovi 6. kola: Doboj-Kakanj: Mladost – Radnik, Banjaluka: Borac – Zrinjski, Simin Han: Tuzla siti – Čelik, Etno selo Stanišići: Zvijezda-09 – Sloboda, Sarajevo: Željezničar – Široki Brijeg, Mostar: Velež – Sarajevo.

Mladost (DK) – Borac         2:2 (1:1)

Gradski stadion u Doboju kod Kaknja. Gledalaca: 50. Sudija: Vladimir Bjelica (Istočno Sarajevo) . Strelci: Berbić u 35. i 85. minutu za Mladost (DK), a Rogić u 22. i Puškar u 60. minutu za Borac. Žuti kartoni: Prolaz, Berbić (Mladost), Račić (Borac).

MLADOST (DK): Salihović , Skeledžija , Goga  (od 85. Kokić ), Hadžalić  (od 65. Polovina ), Hasić , Čizmić , Berbić , Karahodžić  (od 77. Huskić ), Prolaz , Omanović , Helja .

BORAC: Vojvodić , Račić , Simunović  (od 46. Bukvić ), Malbašić , Moconja , Rogić  (od 46. Dragoljić ), Vuković , Daničić  (od 46. Grbić ), Janjetović , Ćebić  (od 46. Puškar ), Šunić  (od 80. Pušić ).

Igrač utakmice: Adnan Berbić (Mladost).

Kadeti Borca su dva puta vodili u Doboju kod Kaknja protiv Mladosti, ali su na kraju kući doneli samo bod, jer su domaćini pet minuta pre kraja susreta izjednačili drugim golom najboljeg pojedinca susreta Adnana Berbića.

Radnik – Sarajevo      1:5 (0:2)

Gradski stadion u Bijeljini. Gledalaca: 80. Sudija: Danijel Perić (Bijeljina) . Strelci: Trakilović u 54. minutu za Radnik, a Viteškić u 37, Hajdarević u 45. i 65, Ramić u 60. i Mešić u 66. minutu za Sarajevo. Žuti kartoni: Gavrić (Radnik), Bajrić, Viteškić, Džafić (Sarajevo).

RADNIK: Mitrović , Gavrić  (od 67. Jovanović ), Šukilović , Jahić , Trakilović , Manojlović , Karać , Topalović  (od 46. Vasilić ), Cvijanović , Ibrašimović  (od 65. Simić ), Božić .

SARAJEVO: Šahinović , Džafić  (od 84. Ivanković ), Bajrić  (od 29. Mešić ), Atić , Ćosić , Sejmenović , Viteškić , Ramić  (od 81. Drina ), Jovašević , Hajdarević  (od 75. Bijelonja -), Hodžić  (od 79. Erić ).

Igrač utakmice: Dženit Hajdarević (Sarajevo).

Kadeti Radnika doživeli su debakl na svom terenu u Bijeljini, poraženi su od vršnjaka iz Sarajeva sa ubedljivih – 1:5. Već posle prvog poluvremena pitanje pobednika je bilo rešeno.

Čelik – Zvijezda-09    4:2 (1:0)

Stadion: “Kamberovića polje B” u Zenici. Gledalaca: 70. Sudija: Ahmed Čolaković (Zenica) . Strelci: Bradarić (autogol) u 20, Begić u 64, Pašalić u 66. i Durmiš u 90+3. minutu za Čelik, a Okolić u 74. i Janjušević u 81. minutu za Zvijezdu-09. Žuti kartoni: Pašalić (Čelik), Sinanović, Cvjetinović, Tabaković (Zvijezda-09).

ČELIK: Mlaćo , Islambegović , Kovač , Žuna , Mahmić , Sibalo  (od 67. Bašić ), Begić , Bahtić  (od 46. Durmiš ), Međuseljac  (od 69. Zeković ), Brkić , Kovač  (od 46. Pašalić ).

ZVIJEZDA-09: Kulić , Samardžić , Bradarić  (od 70. Hidanović ), Cvjetinović , Sinanović , Milovanović  (od 68. Panić ), Biberkić , Miljković  (od 50. Okolić ), Tabaković , Milivojević , Softić  (od 54. Janjušević ).

Igrač utakmice: Adin Begić (Čelik).

Ekipa iz Etno sela Stanišići poražena je u Zenici od domaćeg Čelika rezultatom 2:4.

Zvijezda 09 : Radnik
Tuzla City : Željezničar
Borac : Velež
Mladost : Sarajevo
Zrinjski : Široki Brijeg
Čelik : Sloboda