Gostima cveće i petrada (video)

MODRIČA – Modriča je savladala sportskog rivala i starog prijatelja iz Brčkog sa visokih 5:0, a da su njeni prvotimci bili prisebniji, njena prednost je na kraju mogla biti i dvocifrena. Počelo je svečano, kapiten Bojan Tripić je Mirzetu Buljubašiću uručio buket cveća za 100.rođendan Jedinstva. Onda je u 9.minutu Srđan Todorović poslužio Igora Stepančeva, ovaj Ozrena Perića koji iz neposredne blizine pogađa cilj. U 30.minutu usledila je brza i tečna akcija domaćih, poslužen je Perić i to je već lepa prednost Modriče. Onda je u 43.minutu Zoran Blagojević šutirao iskosa sa desne strane, lopta je skoro pocepala mrežu nemoćnog Veselina Dakića.

Potom je u 48.minutu Mitar Trifković ispoljio majstorstvo tako što je loptu osvojio na svojoj polovini, pa je doneo u peterac protivnika, zaobišao je nekoliko prepreka i postigao prelep pogodak. U 63.minutu Stefan Trivan prednost domaćina čini još ubedljivijom. I da su Perić, Blagojević, Trivan, pa Marko Tadić i Đorđe Okuka kolosalne prilike pretvorili u pogotke, Modričani bi imali dvocifrenu prednost. No, svejedno su stigli do visokog trijumfa, a gostima je pripalo cveće i – petarda!

Modriča isprašila Jedinstvo sa 5:0 (3:0)

Stadion:“Dr Milan Jelić“. Gledalaca: 150. Sudija: Dragan Kesić (Gradiška) . Strelci: Perić u 9.i 30., Blagojević u 43., Trifković u 48., Trivan u 63.minutu.

MODRIČA: Tripić , Blagojević , Trivan (od  67.min.Tadić ), Todorović , Duspara , Perić (od 60.min.Okuka ), Stepančev , Trifković , Lalić , Kojić , Pljevaljčić (od 71.min.Lazareski ).

JEDINSTVO: Dakić , Čavalić , Marinković , Đokić , Pavić , Ramić (od 58.min.Kadrić ), Omerhodžić (od 58.min.Božić ), Hasikić , Mišković (od 68.min.Stankić ), Musić , Buljubašić .

Igrač utakmice: Stefan Trivan(Modriča) .