Stakorini novi bodovi

Komšijski derbi između Stakorine i Drine HE je opravdao očekivanja , osim dobre igre gledaoci su vidjeli šest pogodaka,  a na kraju su Čajničani bili bolji i zabeležili značajnu pobedu.

Domaći sastav  je rano stigao do prednosti,  nakon greške odbrane gostiju strelac je bio Racković u 10.minutu. Isti igrač je udvostručio prednost Čajničana u 33. minutu nakon lepe akcije domaćeg tima.

U drugom delu Višegrađani uspevaju da smanje vođstvo Stakorine u 63..minutu strelac nakon dosuđenog penala bio je Marković. Samo što su pošli sa centra domaći  igrači su stigli do trećeg pogotka , uspešan  realizator  bio je  Tadić.

Gosti iz Višegrada se nisu predavali pa su ponovo preko Markovića smanjili na 3:2 u 79. minutu. Ipak u 83.minutu kazneni udarac je dosuđen i za Čajničana , precizan sa jedanaest metara bio je Kajević za konačnih 4:2.

II LIGA RS-ISTOK

STAKORINA – DRINA HE 4:2 (2:0)

Stadion:Rakovice. Gledalaca:250.Sudija:Nikola Tešanović (I. Sarajevo ) . Strelci:

Racković u 10. i 33; Tadić u 64. i Kajević  iz penala u 83.minutu (Stakorina),  Marković u 63. iz penala i 79.minutu (Drina HE) Žuti kartoni: R. Radović i Gračanin (Drina HE)

Stakorina: Perišić ,Ristanović  (od 66.Bjelogrlić), Dačević ,Todorović  (od 77. Đurović) Gigović , Tadić  Katana , Racković  (od 46. Simović ) Kajević ,

Pjević , Nešković .

Drina HE: Andrić , Vuković , Knežević , R. Radović , Stanojčić , Marković , Baranac ,B. Radović  (od 46.Milović),  Lozo , Mitrašinović ,Gračanin.

Igrač utakmice: Jovica Dačević (Stakorina)

Stakorina 4 : 2 Drina HE
Mladost (G) 3 : 1 Velež
Ilićka 01 0 : 2 Leotar
Famos 3 : 2 Milići
Jedinstvo 2 : 1 Proleter