Partizan dobio Vojvodinu

Gol Natha sa bele tačke

Fudbaleri Partizana savladali su Vojvodinu sa 4:0 u utakmici 15. kola Linglong Superlige.

Fudbaleri Partizana prekinuli su niz loših rezultata, pošto su na svom terenu savladali Vojvodinu sa 4:0, u utakmici 15. kola Linglong Superlige.

Partizan je dominirao tokom čitave utakmice, a crno-beli su po dva pogotka postigli u prvom i drugom poluvremenu.

Posle penala koji je dosudio Đorđić, Natho je bio siguran sa bele tačke, da bi isti igrač u finšu prvog dela duplirao pednost Partizana.

Tek što je počelo drugo poluvreme, Saša Zdjelar je postigao prelep pogodak, da bi konačan rezultat postavio Sadik u 69. minutu.

Partizan je sa tri nova boda četvrti na tabeli Superlige sa 29 osvojenih bodova, sedam manje od vodeće Crvene zvezde koja igra protiv Proletera u 15. kolu.

Ekipu Sava Miloševića sada očekuje put u Mančester, gde crno-beli u četvrtak igraju protiv Junajteda meč četcrtog kola Lige Evrope.

Inđija 2 : 3 Javor Matis
Partizan 4 : 0 Vojvodina
Mačva 0 : 0 Čukarički
Napredak 0 : 1 Spartak ŽK
Rad 0 : 0 Mladost
Radnik 2 : 2 Voždovac
TSC 2 : 0 Radnički (N)
Proleter 0 : 2 Crvena zvezda