Demontaža Rogatičana

Fudbaleri Stakorine su slavili ubedljivu pobedu nad ekipom Mladosti i zadržali mesto u sredini tabele. Gosti iz Rogatice su dugo odoljevali čak u pojedinim momentima bili i bolji, a  naročito u prvom delu susreta. Napravili su  i nekoliko  izglednih prilika, ali na kraju su sa četiri gola u mreži ispraerni sa stadiona Rakovice. Igralo se dosta izjednačeno sve do polovine drugog poluvremena,  a onda je Čajničanima bilo potrebno samo dvadesetak minuta da potpuno potope gostujući sastav.

U 66. minutu Damjanović  je izveo slobodan udarac iskosa sa dvadesetak metara i poslao loptu u gornji levi ugao gostujućeg gola. Samo minut kasnije domaći igrači su udvostručili prednost, Gigović je lepo ubacio u kazneni prostor Rogatičana, a Dačević glavom poslao loptu iza leđa nemoćnog Kojića. U 73 . minutu igrači Stakorine su izveli lepu akciju stvorila se velika gužva u kaznenom prostoru Mladosti gde se najbolje snašao Dalibor Damjanović i po treći put se zatresla mreža gostiju.

Konačan rezultat je postavljen u 88. minutu Dačević je napravio solo prodor, prevario nekoliko igrača Mladosti i poslao loptu u donji desni ugao gola Rogatičana za konačnih 4:0.

STAKORINA - MLADOST (R) 4:0 (0:0)

Stadion: Rakovice. Gledalaca :100.Sudija:Marko Taborin (Zvornik) .Strelci: Damjanović u 66. i 7.  Dačević u 67. i 88.minutu (Stakorina) Žuti kartoni: Kajević (Stakorina) Tadić, Pavlović, Obradović (Mladost)

Stakorina: Marić , Damjanović , Ristanović  (od 64. Đurović), Dačević , Todorović  (od 69.Nešković), Gigović  (od 81.Bjelogrlić), Tadić , Katana , Racković .Kajević , Pjević .

Mladost: Kojić , Pavlović , Šalić , Karišik , Ćaćić, Obradović,  Duvnjak  (od 79.Karlić) Tadić , Mihajlović, Nerić , Miličević,

Igrač utakmice: Dalibor Damjanović (Stakorina)

Drina HE 3 : 1 Budućnost
Proleter 3 : 1 Romanija
Milići 3 : 0 Glasinac 2011
Leotar 0 : 0 Drina
Velež 1 : 0 Sutjeska