Borac odnio bod

FK Kozara

Na Gradskom stadionu u Gradišci, bez bez prisustva publike zbog vanredne situacije sa virusom COVID-19 odigrana je utakmica 6. kola mtel: I lige Republike Srpske FK Kozara (Gradiška) – FK Borac (Kozarska Dubica) koja je završena neriješenim rezultatom 0-0.

Prve minute protiču u obostranom ispitivanju snaga, bilježimo tek šut iskosa s desne strane Eskića u 5. minuti koji Reljić boksuje. U 15. minuti Malbašić zbog povrede napušta teren, a u igru ulazi Domuzin. Igra se čvrsto, ali fer, ali ni jedna ni druga ekipa ne stvaraju izglednije šanse. U 30. minuti Šikanjić pokušava iz daljine, ali je neprecizan. Na drugoj strani uzvraća Tomaš šutem iz daljine. U 41. minuti slobodan udarac za goste iz Kozarske Dubice sa nekih dvadesetak metara. Dobro šutira Topić, ali lopta završava na stativi Kozarinog gola.

Drugo poluvrijeme prolazi u istom ritmu. Čvrsti gosti iz Kozarske Dubice na vrijeme zaustavljaju sve pokušaje Kozarinih igrača. U 58. minuti Veljkić izlazi pred Reljića, ali njegov šut u zadnji trenutak blokira odbrana. U 76. minuiti Santos odlično šutira, ali je Modić na mjestu. Ne uspijevaju fudbaleri Kozare u posljednjim minutama da značajnije ugroze gol gostiju i ne baš sadržajna utakmica završava bez golova i pobjednika.

U 7. kolu m:tel I ligi Republke Srpske, koje je na rasporedu sljedeće subote 19. 9. 2020. godine fudbaleri Kozare putuju u Brčko gdje će im domaćin biti Jedinstvo. Utakmica počinje u 16 časova.

Kozara - Borac 0:0

FK Kozara (Gradiška): Modić S., Petrović O., Raspudić B., Hamzić A., Lolić D.,Malbašić A. (od 15. min. Domuzin D.(od 74. min. Đurić L.)), Popović A., Jandrić S., Eskić S. (od 57. min. Veljkić Đ.), Batar B., Šikanjić M., trener Žerić N., nisu igrali: Glišić P., Koljanin M., Guskić P., Jamborčić J.,

FK Borac (Kozarska Dubica): Reljić M., Mršić M., Ćulibrk M., Topić B., Kovačević M., Zec M., Tomaš S., Radoja S., Kovačević I. (od 76. min. Jaćimović A.), Santos R.C., Lotinja P. (od 46. min. Ljutić A.), trener: Bujić Z.,  nisu igrali: Majkić S., Krneta O., Dalić B., Krneta N., Marin D.

Slavija 1 : 0 Ljubić
Podrinje 1 : 2 Jedinstvo
Kozara 0 : 0 Borac
Sloga 2 : 0 Leotar
Rudar Prijedor 2 : 0 Tekstilac