03.10.2020 Administrator DC

Partizan dobio Berane

Partizan - Berane

Rukometasi Partizana savladali su Berane sa 25-21 u 2. kolu Prve Crnogorske lige.

Gosti su bili bolji u prvih dvadesetK minuta. Svo vrijeme su vodili, ali najvise dva gola razlike.Ipak  finis poluvremena pripada domacinu.Tivcani prvi put prelaze u vodjstvo 8-7 u 23. minutu. Na poluvremenu je bilo 12-10 za Partizan

I u nastavku se igralo gol za gol. Tivcani nikako ne uspjevaju da se „odlijepe“. Na golu gostiju briljirao je Lutovac koji je na kraju imao čak 25 odbrana. Ipak, u 50. minutu bilo je 21-17 za Partizan  i cini se da je tu slomljen otpor čvrstih Beranaca.Do kraja susreta domaci rukometasi nisu dozvolili preokret.

Najefikasniji igrac susreta je Djordjo Peruničic sa 9 golova. Kod Berana, bolji od ostalih, bio je Nemanja Đurašković sa osam pogodaka.

Utakmica je odigrana bez prisustva publike, zbog poštovanja mjera NKt-a.

Izvor:radiotivat.com