Drina HE sve bliža vrhu

Fudbaleri Drine HE iz utakmice u utakmicu igraju sve bolje i sve su bliže vrhu tabele drugoligaškog istoka Republike Srpske.

Pred Višegrađanima je ovaj put poklekla ekipa Jedinstva iz Broca koja je došla u grad na ušću Rzava u Drinu  da pokuša  da u  jednoj odbrambenoj varijanti ostane neporažena .

Dugo je trajao  otpor Jedinstva,  do same završnice utakmice.  Kada se očekivalo da će se meč na stadionu pokraj Rzava završiti  bez golova i pobednika usledila je dobra akcija domaćeg tima u 82,minuti, a  strelac je bio Vladimir Radović.

Domaći igrači su rezultat udvostručili u prvom minutu  zaustavnog vremena, nakon  što je dosuđen kazneni udarac, siguran sa 11. metara bio je kapiten Bojan Marković za konačnih 2:0.

DRINA HE (V) - JEDINSTVO (B) 2:0 (0:0)

Gradski stadion. Bez gledalaca. Sudija: Mladen Popović (I. Sarajevo) . Strelci: V. Radović u 82. i Marković u 90. iz penala (Drina HE). Žuti kartoni: R. Radović, Bojat, Okuka V. Radović (Drina HE)

Drina HE - Bojanović , Ždralo , Mitrašinović , Pljevlajčić , R. Radović , Bojat, Marković , Okuka  (od 88. Kilibarda ), Zeković , Gračanin , Spasojević  (od 67. V. Radović )

Jedinstvo (B) - Gavrić , Mitrović , Demonjić , Maletić , D. Jovanović , Odžaklić, De. Jovanović , Kalajdžić , Vučić , Nikolić , S. Jovanović .

Igrač utakmice : Đorđe Okuka (Drina HE)

Proleter 2 : 1 Velež
Budućnost 5 : 2 Ilićka 01
Mladost (Gacko) 0 : 0 Famos
Romanija 2 : 3 Milići
Guber 2 : 1 Glasinac 2011
Bratstvo 1 : 2 Mladost (Rogatica)
Drina HE 2 : 0 Jedinstvo