Novi trijumf rukometašica Leotara

U 5. kolu Prve lige Republike Srpske ŽRK "Leotar" je na domaćem parketu pobijedio RK "Borac 2" 24:22 (17:7). To je bila treća pobjeda (imaju utakmicu manje) igračica koje sa klupe predvodi Zdravko Komnenović.

Domaće igračice su od početka utakmice vodile i dominirale su tokom cijelog meča. Prvo poluvrijeme dobile su sa deset golova prednosti 17:7, ali se gošće ni nakon toliko golova razlike nisu predavale.

Do kraja utakmice smanjile su razliku na dva gola i nakon 60. minuta na semaforu je pisalo 24:22.

Kod pobjednika najefikasnije su bile Boro i Anđušić po 7, a kod gošći Bobić sa 8 golova.

Nakon utakmice i pobjede Trebinjke su uz tortu proslavile godišnjicu kluba. Poželimo im sve najbolje i da im se ostvare planovi u ovoj sezoni.

U narednom kolu Trebinjke gostuju u Tesliću kod RK "Borja".

ŽRK "Leotar": Kisin, S. Gaćina, Pištinjat, Jegdić 2, Brkan, Anđušić 7, Ratković 2, Kovačević 1, Boro 7, Kovač, Ćorović, A. Gaćina, Perotić 3. Trener: Zdravko Komnenović.

ŽRK "Borac 2": Rudić, Brus 4, Smiljić 2, Bobić 8, Trubajić, Delić, Bogojević 3, Pavković, Todić 3, Krajinović 2. Trener: Stevo Majstorović.

Izvor:trebinjelive.info