Zmajevima bod na Krovu

U okviru 31. kola Super lige Srbije, fudbaleri Voždovca odigrali su nerešeno 1:1 sa Proleterom.

Zatresao je Hajdin mrežu protivnika posle sjajne akcije i asistencije Arsića iz kornera. Međutim, Zmajevi su od 58’ minuta igrali sa igračem manje budući da je Bogdanović dobio direktan crveni karton, a Novosađani su sa penala postigli izjednačujući gol.

Šef struke Voždovca gospodin Jovan Damjanović istakao je po završetku meča da je ovo jedan veliki neuspeh za njegov tim.

Igrali smo dobro u prvom poluvremenu, stvarali smo dosta prilika i realizovali tu jednu. Dobro smo ušli u meč, momci su ispoštovali dogovor ali se osećao pritisak zbog krize rezultata koja nas prati. Za nas je ovo veliki neuspeh, naročito zbog crvenog kartona i penala posle čega je utakmica otišla u drugom smeru. Momci su zaista pokazali želju, ali mislim da smo opet poklonili bodove”, zaključio je gospodin Damjanović.