02.05.2021 Administrator DC

Vučen srušio Ljubić

Sloboda - Ljubić

Fudbaleri Slobode treći put uzastopno, a ukupno 11.put ove sezone obradovali su svoje pristalice. U susretu 26.kola M:tel Prve lige Republike Srpske, oni su kao domaćini bili bolji od Ljubića iz Prnjavora rezultatom 2:0, a junak trijumfa je Bojan Vučen. Mladi napadač je u igru ušao u 66.minutu, a osam minuta kasnije (74.minut) se upisuje u strijelce nakon što je prethodno Milan Zec sjajno šutirao sa 20 metara, lopta pogodila stativu gola protivnika, a Vučen se našao na pravom mjestu i doveo svoj tim u prednost. Sličan scenario viđen je i kod drugog gola, ponovo je Zec uputio jak udarac, golman Prnjavorčana Zeljković uspio je trenutno da odbrani svoj gol, a Bojan Vučen i ovaj put na visini zadatka, trese mrežu gostiju i postavlja konačnih 2:0.

„Crveni“ su na ovom susretu nastupili bez šefa stručnog štaba Duška Vraneševića (tri žuta kartona), koji je meč pratio sa tribina, a njegovu dužnost obavljao je pomoćnik Zoran Vranešević.

Domaći tim igrao je u sastavu: Trako, Ćulibrk, Dodig (kap.), Arežina, Vejnović, Desnica, Dojčinović, Zec, Zgonjanin, Antonić, Kostadinović. Sa klupe su ušli: Vučen, Vujanović i Hušić.

Ekipa Ljubića nastupila je u sastavu: Zeljković, Radaković, Jagodić, Segić (kap.), Milanović, Subić, Guzijan, Todorić, Živković, Jaćimović, Drača. Sa klupe su ušli: Jugović, Račić i Žižak.
Glavni arbitar bio je Mladen Mirić iz Bijeljine.

Sloboda je i dalje na vrlo dobrom 4.mjestu sa 41 bodom, dok je Ljubić doživio četvrti vezani poraz i samim tim ostao na 13.mjestu sa 29 bodova.

Izvor:radionovigrad.com

Slavija 2 : 0 Drina
Modriča 0 : 2 Tekstilac
Zvijezda 09 3 : 1 Leotar
Sutjeska 5 : 1 Borac
Željezničar 3 : 2 Jedinstvo
Sloboda 2 : 0 Ljubić
Rudar Prijedor 2 : 0 Podrinje