16.05.2021 Administrator DC

Leu bod u Zvorniku

U 28. kolu Prve lige Republike Srpske FK "Leotar" je u Zvorniku odigrao neriješeno 1:1 (1:0). Nakon još jednog gostovanja ekipa iz Polica je ostala neporažena i u svoj bodovni saldo ubilježila još jedan bod tako da sada imaju 48 bodova i nalaze se na trećem mjestu na tabeli.

Tokom prvog poluvremena viđen je samo jedan pogodak, a njega je u 24. minutu postigao Babić i na taj način domaćin je poveo sa 1:0. Tim rezultatom i završilo se prvo poluvrijeme.

U nastavku su gosti preko Zečevića u 54. minutu došli do izjednačenja. Rezultatom 1:1 završena je utakmica.

Prema riječima trenera Olega Ćurića iako je njegova ekipa igrala bez šest standardnih igrača, a umorni su od silnih putovanja njegovi igrači prikazali su jednu solidnu utakmicu gdje je bilo dosta oscilacija.

"Bili smo bolji tokom svih 90. minuta i vraćamo se zadovoljni sa jednim bodom mada smo možda mogli i više. Ostaje nam da se odmorimo i oporavimo kako bi spremno dočekali zadnja dva kola i finale Kupa Republike Srpske", rekao je Ćurić.

Narednog vikenda u Trebinju gostuje FK "Tekstilac" iz Dervente.

Gradski stadion u Zvorniku, igralo se bez prisustva gledalaca. Glavni sudija: Dragan Kesić. Pomoćne sudije: Dragan Keranović i Bojan Eremić. Četvrti sudija: Branko Maletić. Delegat: Milenko Đurić. Žuti kartoni: Ilić, Zarić i Novaković (kod Drine).

FK "Drina": Drakulić, Tvrdišić, Jevtić, Ristović (od 71. minuta Tadić), Ilić, Jovanović (od 76. Novaković), Marković, Sićović (od 71. minuta Erić), Zarić, Babić, Donevski. Trener: Bratislav Tešić.

FK "Leotar": Perišić, Andrić, Paranos, Šipovac (od 90. minuta Šešelj), Zečević (od 76. minuta Kolak), Ramić (od 90. minuta Polić), Begenišić (od 46. minuta Ristić), Maksimović (od 81. minuta Medan), Ateljević, Aćimović, Đurić. Trener: Oleg Ćurić

Izvor:trebinjelive.info

Slavija 3 : 2 Tekstilac
Drina 1 : 1 Leotar
Modriča 3 : 0 Borac
Zvijezda 09 7 : 0 Jedinstvo
Sutjeska 3 : 1 Ljubić
Željezničar 6 : 2 Podrinje
Sloboda 0 : 3 Kozara