Ljubić poveo, Krupa slavila

Nije ova utakmica dobro počela za domaćina. Njihovu mrežu gosti su pogodili u 26. minuti, a Mladena Miloševića je matirao Anđelo Guzija.

Tokom prvog poluvremena  Krupa je pokušavala doći do izjednačenja, ali im to nije polazilo za nogom, pa se na odmor otišlo sa golom prednosti za Ljubić.

Nastavak je donio potpuno drugu sliku na terenu. Domaćin je krenuo vrlo odlučno, ofanzivno i agresivno, pa su brzo napravili golovima Miloša Perovića kompletan rezultatski preokret. Poveli su sa 2:1 da bi do kraja meča postigli još dva gola i stigli do trijumfa od 4:1.

Krupa – Ljubić 4:1 (0:1)

Krupa na Vrbasu.Stadion: 'Krupa'. Gledalaca: 0. Sudije: Aleksandar Jevtić (Prijedor), Strijelci: Miloš Perović 47', Miloš Perović 49', Miloš Perović 56', Nemanja Vidović 84', [FK Krupa (Krupa na Vrbasu)]; Anđelo Guzijan 26', [FK Ljubić (Prnjavor)]. Žuti kartoni: Miloš Perović 34', Nemanja Vidović 53', [FK Krupa (Krupa na Vrbasu)]; Duško Subić 53', Miloš Borovčanin 78', [FK Ljubić (Prnjavor)];

Krupa: Mladen Milošević (G) , Živko Bubić , Emanullah Blažević (od 74' zamijenjen sa Nemanja Raković), Miloš Perović (od 87' zamijenjen sa Srđan Eskić), Luka Babić , Slobodan Đekić (od 74' zamijenjen sa Marko Bundalo), Nebojša Babić , Nikola Mitrović , Ljubiša Nikodinović (od 59' zamijenjen sa Miodrag Rudan), Nemanja Vidović (K) , Džafo Hadžić (od 87' zamijenjen sa Marko Vuklišević)

Ljubić: Mihajlo Dabić (G) (od 37' zamijenjen sa Nemanja Mitrović), Stefan Radaković (od 34' zamijenjen sa Stefan Grahovac), Nemanja Radonjić , Danko Segić (K) , Duško Subić (od 72' zamijenjen sa Jovan Milanović), Branko Božić , Anđelo Guzijan (od 72' zamijenjen sa Dragan Jugović), Daniel Miljanović (od 72' zamijenjen sa Stefan Stojičić), Miloš Borovčanin , Vladanko Komlenović , Dejan Javorac

Modriča Alfa 3 : 0 Drina
Budućnost 1 : 0 Borac
Slavija 2 : 2 Željezničar ST
Kozara 4 : 0 Podrinje
Krupa 4 : 1 Ljubić
Tekstilac 0 : 0 Sutjeska