Bodovi ostali domaćinu

Konačno su se igrači Glasinca 1936 pokazali u pravom izdanju vernim navijačima  i sa tri gola u mreži su sa Bare ispratili goste iz Dvorova . Sokočani su stigli do vođstva u 34. minutu kada je Šuka iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca bio precizan sa 11 metara.

Samo pet minuta kasnije nakon lepe akcije kompletnog navalnog reda Glasinca 1936 rezultat je udvostručio Rajić lepim pogotkom.

U finišu utakmice, tačnije u 89 . minutu na sceni je ponovo najbolji igrač Sokočana pa i ovog susreta Neđo Šuka  postavlja konačan rezultat od 3:0.

Glasinac 1936 – Proleter 3:0 (2:0)

Sokolac. Stadion: Bara. Gledalaca: 60. Sudije: Mladen Popović (I. Sarajevo), Strijelci: Neđo Šuka 34', Nikola Rajić 39', Neđo Šuka 88', [FK Glasinac 1936 (Sokolac)]; Žuti kartoni: Nikola Rajić 58', Marko Pejanović 85', [FK Glasinac 1936 (Sokolac)]; Jovan Stanković 33', [FK Proleter (Dvorovi)];

Glasinac 1936: Kristijan Krunić (G) , Mihajlo Debelnogić (od 58' zamijenjen sa Đorđe Gladanac), Srđan Čortan , Marko Pejanović , Predrag Pajević (K) , Mladen Vitomir (od 87' zamijenjen sa Mihailo Vuković), Nikola Rajić (od 63' zamijenjen sa Marko Vujičić), Neđo Šuka , Dragan Lončarević , Srđan Žugić , Aleksandar Pejanović

Proleter: Jovan Stanković (G) , Vanja Sekulić , Radoš Crkvenjaš , Bogdan Mrkajić (od 61' zamijenjen sa Branislav Barjaktarević), Nikola Vlačić , Dejan Bogdanović , Aleksandar Maksimovic (K) , Mihajlo Jevtić (od 87' zamijenjen sa Dražen Bajić), Aleksandar Simeunović , Nikola Ćatić (od 46' zamijenjen sa Arnel Mujić), Jovan Lakić

Jedinstvo (Br) 3 : 4 Velež
Milići 3 : 2 Vlasenica
Sloga 4 : 1 Famos
Mladost (R) 3 : 3 Guber
Stakorina 2 : 1 Romanija
Rudar 1925 2 : 1 Ilićka 01