Mitrović strijelac u remiju Fulama, novi težak poraz Paunovog Redinga

U 29. kolu Čempionšipa Fulam i Blekpul odigrali su 1-1.

Poveo je Fulam golom Aleksandra Mitrovića. Do kraja prvog poluvremena šanse su imali Karvaljo i Mitrović prilike ali nisu pogodili. Karvaljo je propustio u nastavku prvu dobru šansu. Golom Boulera, gosti su došli do izjednačenja. U poslednjih dvadesetak minuta nismo gledali dobar fudbal pa je ostalo 1-1.

Reding Veljka Paunovića doživio je novi težak poraz. Savladao ih je Kvins Park na svom terenu sa 4-0. Golove za ''Policajce'' dali su dva puta Dajks te po jedan Džons i Dan. Do bitne pobjede došao je i Bormut koji je golom Bilinga savladao Barnsli u gostima sa 1-0.

Luton i Blekburn odigrali su 0-0 dok je Milvol golovima Beneta i Džonsa savladao Vest Brom sa 2-0. Istim rezultatom Hal je savladao Svonsi a strijelci su bili Ivs i Luis-Poter.

Fulam je prvi sa 58 bodova. Drugi je Blekburn sa 53, bod manje ima Bormut dok je Kvins Park na 51. Na dnu su Piterboro sa 20 bodova te Derbi i Barnsli sa po 14 bodova.