Kup regija: PFS Doboj eliminisan

U polufinalnoj utakmici Kupa regija Bosne i Hercegovine reprezentacija Područnog fudbalskog saveza Doboj poražena je od reprezentacije Nogometnog saveza Posavske županije Orašje rezultatom 5:2.
Gosti su poveli 1:0 u 18.minutu golom Zlatka Agatića. Na 2:0 povisio je Dario Mišković u 45.minutu. Drugom poluvremenu izabranici Nikole Nikića u roku od šest minuta postižu dva gola za izjednačenje 2:2. Prvo je Željko Sušić u 73.minutu  pogodio za 1:2,  a onda u 79.minutu Radislav Zelinac donosi izjednačenje na 2:2. Ali onda igrači NS Posavske županije u finišu postižu tri gola. U 85.minutu Dario Mišković dovodi svoj tim u vođstvo 3:2. Da bi tačku na "i" stavio Ilija Kopić golovima u 88. i 89.minutu za veliku pobjedu 5:2.
Ekipa NS Posavske županije će u finalu grupe B sastati se sa reprezentacijom Nogometnog saveza Tuzlanskog kantona. NS Tuzlanskog kantona plasman u finale ostvario je pobjedom od 3:1 protiv selekcije PFS Bijeljina.

PFS DOBOJ - NS POSAVSKE ŽUPANIJE ORAŠJE 2:5 (0:2)

Strijelci: 0:1 Agatić u 18, 0:2 Mišković u 45, 1:2 Sušić u 73, 2:2 Zelinac u 79, 2:3 Mišković u 85, 2:4 Kopić u 88, 2:5 Kopić u 89.minutu. Stadion: "Luke" Doboj. Gledalaca: 50. Sudija: Elvedin Topuzović (Tuzla). Pomoćnici: Edis Trklja (Sarajevo) i Enis Đulović (Tuzla). Posmatrač suđenja: Tarik Kečo (Sarajevo). Delegat: Siniša Stojčić (Laktaši).
PFS DOBOJ: Ninković, Vukmirović, Ljubiša Sarkić, Siniša Sarkić, Ilić (od 46.minuta Sušić), Gostić (od 60.minuta Spasojević), Grozdanić, Pejić, Petrić, Bardak (od 46.minuta Jokić), Zelinac. Selektor: Nikola Nikić. Pomoćni trener: Anđelko Tadić.
NS POSAVSKE ŽUPANIJE ORAŠJE: Vehid Mrkaljević, Vahid Mrkaljević (od 55.minuta Vajzović), Mišković, Kobaš, Studenović, Vidović (od 46.minuta Rabić), Agatić (od 46.minuta Petričević), Orkić, Ević, Buljubašić, Marković (od 46.minuta Kočić). Selektor: Dejan Smajlović.