Leo poražen u Zavidovićima

Večeras je nažalost Leotar poražen  na vrućem gostovanju u Zavidovićima rezultatom 31:29(12:13).

Gosti su inače odlično otvorili utakmicu  u oba pravca i u odbrani i u napadu i vodili su  čitavo prvo poluvrijeme.  U 24' odlaze na +5 kad je rezultat glasio 7:12 za Leo i trener domaćih traži tajm-aut.

Posle minute odmora ekipa Krivaje nošena fanatičnom publikom i nekim  greškama gostiju  do dolaska na odmor vraćaju se u rezultatsku egal i na poluvremenu se ide sa rezultatom 13:12.

Drugo poluvrijeme domaća ekipa odmah prelazi u vodstvo. Održava čitavo poluvrijeme u pojedinim trenucima odlaze i na +4. Na nekih 3' do kraja utakmice uspijevaju gosti  se vratiti na dva gola zaostatka. Utakmica i završava tom razlikom 31:29.

Kad sve sumira Leotar je  mogao mnogo bolje, u oba pravca kako u odbrani tako i u napadu, sa manje grešaka.

Na njima je da analiziraju greške, isprave  gdje su griješili.

Izviđač CO 31 : 22 Gračanica
Vogošća 34 : 31 Iskra
Krivaja 32 : 29 Leotar
Konjuh 30 : 25 Bosna
Hercegovina 29 : 29 Sloboda
Goražde 42 : 32 Kakanj
Gradačac 27 : 27 Borac m:tel
Sloga 32 : 32 Maglaj