Radnik osvojio Kup Republike Srpske

Futsaleri Radnika osvajači su Kupa Republike Srpske za ovu sezonu.

Semberci su večeras u Derventi u finalu savladali banjalučkog Borca 6:2 i tako prigrlili trofej namijenjen pobjedniku Kupa Republike Srpske.

Bijeljinci su ušli u meč kao favorit i kvalitetnija ekipa na papiru i to su uspjeli i potvrditi. Mirko Marinković idealno otvara meč i u prve dvije minute postiže dva gola za 2:0. Vratio se Borac pogotkom Savića u 16. minuti i to je bio rezultat prvog poluvremena.

Ono što je uradio Marinković na startu prvog poluvremena, uradio je Arnautović u prvim minutama drugog dijela i sa dva gola odveo Radnik već na ugodnih 4:1, a kada su Pavlović i Rakić pogodili za peti i šesti gol jasno je bilo da će pehar put Bijeljine.

Pobjedu Radnika samo je ublažio u 38. minuti Igor Mirković.

KMF BORAC - KMF RADNIK MD SHOP 2:6 (1:2)
Sportska dvorana "Derventa"
Gledalaca: 150
Sudije: Željko Dragojević (Banja Luka) i Goran Ilić (Doboj)
Strijelci: 0:1 Marinković 1, 0:2 Marinković 2, 1:2 Savić 16, 1:3 Arnautović 23, 1:4 Arnautoivć 25, 1:5 Pavlović 26, 1:6 Rakić 28, 2:6 Mirković 38
Žuti kartoni: Zec, Mirković (Borac), Marinković (Radnik)

BORAC: Ratković, Mirtkoivć, Janković, Ivanagić, Munjiža, Petrović, Pejičić, Sremac, Zec, Savić, Stojičić

RADNIK: Ružičić, Pavlović, Marinković, Pavić, Arnautović, SAvić, Jovanović, Trifković, Jović, Miljković, Džombić, Rakić