“Sedamnaeska” bolja od “trinaeske” u gradskom derbiju

Gradski darbi 10. kola Područne lige Banjaluka odigran u Srpskom Milanovcu, na stadionu Budućnosti, pripao je gostima OFK Banjaluci 2017 koji su rezultatom 2:0 pobijedili OFK Spartak 2013.

U prvom poluvremenu mrežu Vladimira Šmanje pogodio je Vedran Miletić iz jedanaesterca, a pobjedu Banjaluke potvrdio je Dušan Grujičić u 64. minutu.

OFK Spartak 2013 – OFK Banjaluka 2017    0:2 (0:1)

Stadion: Budućnosti u Srpskom Milanovcu. Gledalaca: 20. Sudija: Milan Aleksić (Banjaluka). Strijelci: 0:1 Miletić (38 - penal), 0:2 Grujičić (64).
OFK SPARTAK 2013: Šmanja, Mitrović, Zvonar, Lubura (od 72. Dakić), Malešević, Ljubojević, Gajanović, Lemić, Banjac, Branković (od 81. Gačić), Berendika.
OFK BANJALUKA 2017: Nišić, Miletić, Semanić (od 83. Vujanić), Pelengić, Mikić (od 46. Trtić), Lučić, Makivić, Savić, Grujičić (od 72. Zarić), Gatarić (od 83. Marčetić), Kičić.

Sloga Nektar : Gomionica
Krupa 7 : 0 Šnjegotina
Zmijanje : Borac (ID)
OFK Spartak 2013 : Rekreativo
Piskavica : Omladinac
OFK Banja Luka 3 : 4 Mladost