Važna pobjeda Igmana

Adnan Elezović

U okviru 17. Kola Premijer lige Bosne i Hercegovine fudbaleri Igmana su zabilježili izuzetno važnu domaću pobjedu protiv ekipe Tuzla siti 2:0, te se pobjedom oprostio od svojih navijača za ovu godinu.

Pomoćni trener Igmana, Adnan Elezović prokomentarisao je izuzetno važnu pobjedu. On  je u završnici vodio ekipu nakon isključenja šefa stručnog štaba Igmana Edisa Mulalića.

„Što se tiče prvog poluvremena možemo biti zadovoljni, Dali smo dva gola, odlična postavka, dobro stojimo. Možemo da odemo na 3:0, 4:0, i kada nema još nekog gola, obično dođu problemi. Previše smo se uvlačili, Tuzla siti je imala prilike i srećno odlazimo na poluvrijeme sa  2:0. Teren je bio pretežak za igru, ali igrači su dali svoj maksimum i ja im čestitam. Veoma bitna pobjeda za nas i okrećemo se daljem novim obavezama u  prvenstvu'', rekao je pomoćni trener FK Igmana Adnan Elezović.

-Za kraj jesenje sezone Igman igra sa FK Veležom u Mostaru.

„Ovo nam je bila veoma bitna utakmica, derbi začelja i jako je bitno da pobijedimo. Pokušaćemo da se oporavimo i da odigramo što bolju utakmicu protiv Veleža. Zašto da se ne nadamo bodovima i da tako završimo polusezonu“ riječi su Adnana Elezovića, pomoćnog trenera FK Igmana.

Zvijezda 09 1 : 2 Borac
Sloga 1 : 0 Posušje
Igman 2 : 0 Tuzla City
Željezničar 0 : 1 Velež
Sarajevo 3 : 0 GOŠK
Široki Brijeg 0 : 2 Zrinjski