Prva liga RS: Radnik - Drina Zvornik 1:1

Fudbaleri Radnika nisu uspjeli da zabilježe prvu prvenstvenu pobjedu pred svojim navijačima, te su remizirali sa zvorničkom Drinom 1:1. Gosti u Bijeljinu nisu došli da se brane što se moglo vidjeti od prvog sudijskog zvižduka. Prvu pravu priliku za postizanje gola gosti su imali u 13. minutu. Stvorila se gužva u kaznenom prostoru Radnika lopta dolazi do Igora Aćimovića koji sa pet metara šutira, direktno u golmana Bijeljinaca Dragana Đorđića. Radnik uzvraća tri minute kasnije preko Darka Gaševića koji ne koristi izglednu priliku za postizanje pogotka. Hladan tuš za oko tri stotine ljubitelja fudbala na Gradskom stadionu desio se u 29. minutu. Aćimović je u solo prodoru prevario odbrambene igrače Radnika, Slavišu Jokića a zatim Bojana Sapanjoša te centrirao u kazneni prostor, da bi loptu glavom odbio Dragan Konculić na nogu Dalibora Krezovića koji je pronašao usamljenog Nikolu Lazarevića kome nije bilo teško prizemnim udarcem da savlada nemoćnog čuvara mreže Bijeljinaca za vođstvo Drine od 1:0.

U drugom poluvremenu Bijeljinci kreću na sve ili ništa. Sjajnu priliku za postizanje pogotka ne koristi fudbaler domaćih mladi Dejan Pavlović iz neposredne blizine šutira pravo u golmana Zvorničana Gorana Maksimovića. Ipak, Radnik je stigao do izjednačenja u 60. minutu. Poslije pravog karanbola u kaznenom prostoru Drine, odlično se snašao kapiten domaćih Filip Vujić koji postiže pogodak kakav se rijetko viđa na našim terenima nogom preko glave u suprotan ugao do tada neprikosnovenog vratara Drine Maksimovića. Do kraja utakmice Bijeljinci su atakovali prema golu Drine ali nije došlo do promjene rezultata.

Famos 0 : 0 Sloga (T)
Mladost 1 : 0 Romanija
BSK 1 : 0 Ljubić
Proleter 0 : 0 Kozara
Radnik 1 : 1 Drina (Z)
Sutjeska 0 : 0 Sloga (D)
Sloboda 4 : 1 Drina HE