31.10.2016 trebinjelive.info

Izviđač bolji od Trebinjki

Rukometašice „Leotara“ poražene su večeras u Sportskoj dvorani „Miloš Mrdić“ u okviru 2. kola Premijer lige BiH, od ekipe „Izviđača“ iz Ljubuškog rezultatom 21:46.

Gošće su u Trebinje došle kao siguran pobjednik, kao rival pred kojim domaćini skoro i da nemaju šansi. Tako se i ispo stavilo. Trebinjke nisu uspjele da prate odlične napade i odbranu ekipe iz Ljubuškog.

Na poluvrijeme se otišlo pri rezultatu 8:25, a odlična igra gošći nastavljena je i u drugom poluvremenu.

Najefikasnija u redovima Leotara bila je Jegdić sa sedam golova, dok je kod gostiju bolja od ostalih bila Nosić sa 14 pogo daka.

ŽRK „Leotar“: Kovač, Crnogorac, Kurajica, Boro 6, Mucović, Mišković 1, Anđušić 3, S. Jegdić 2, Perotić 1, M. Jegdić 7, Šarenac, S. Gaćina 1, A. Gaćina, Sekulović.

ŽRK „Izviđač“: Gudelj, Prskalo 1, Vodoljak 8, Boto, Mišetić 3, Pavlović 1, Nosić 14, Majić, Boras 8, Babić, Kraljević Prusina 1, Perić 10.

Hercegovina 23 : 24 Borac M:TEL
Vogošća 27 : 27 Leotar
Maglaj 24 : 24 Gračanica
Konjuh 38 : 28 Čapljina
Sloboda 29 : 31 Izviđač
Sloga 33 : 33 Goražde