Vojvodini bodovi u Novom Pazaru

Fudbaleri Vojvodine pobedili su u gostima Novi Pazar sa 2:1 u zaostaloj utakmici prvog kola Superlige Srbije. Voša je povela golom Miloša Trifunovića u 68. minutu, ali su domaći igrači izjednačili minut kasnije preko Anesa Ruševića. Autogolom Darka Stanojevića u 77. minutu, Vojvodina je došla do pobede.

Novosadski tim se današnjom pobedom primakao prvoplasiranoj Crvenoj zvezdi na samo dva boda zaostatka, pošto sada ima 20, dok je Novi Pazar 11. sa osam. Novosađani su u prvom poluvremenu bili bolji rival, ali nisu uspeli da postignu gol, iako su imali nekoliko dobrih prilika. Situacija se u drugom poluvremenu izmenila, ali je Vojvodina na kraju uspela da dođe do trijumfa i veoma bitna tri boda u brobi za vrh tabele.