Bilećanke poražene kod kuće

U 7. kolu Prve Lige Republike Srpske za žene odbojkašice Hercegovca su izgubile od gošći iz Laktaša sa 3:1.

Nakon tri vezane pobjede odbojkašice Hercegovca su poražene pred svojom publikom u sedmom kolu Prve Lige za žene. Bolje od bilećanki su bile gošće iz Laktaša koje su u prvom setu ostvarile prednost od 11 poena razlike, 25:14. Naredni set, Hercegovac se istom mjerom revanšira protivniku i identičnim rezultatom dobiva taj period meča. Odbojkašice iz Laktaša ne dozvoljavaju da se domaće igračice opuste i pokažu nešto više u ovome meču te naredna dva seta dobijaju sa 25:19 i 25:21. Rezultat u zadnja dva seta pokazuje da su se naše odbojkašice borile kao lavice, ali se protiv iskusnije ekipe Laktaša nije moglo. Do sada solidan učinak odbojkašica Hercegovca koje imaju učinak od 3 pobjede i 4 poraza. 7.kolo Prve lige RS u odbojci (ŽENE) OK Hercegovac - OK Laktaši 1:3 1.(14:25)2.(25:14)3.(19:25)4.(21:25)