Kafe Verona i Pekara Zlatno zrno u finalu Memorijala 4.avgust - Da se ne zaboravi

Kafe Verona

Kafe Verona i Pekara Zlatno zrno igraće u finalu ovogodišnjeg Memorijalnog turnira 4.avgust -Da se ne zaboravi, u Vojkovićima.

Aktuelni osvajač turnira, Kafe Verona je u večerašnjem polufinalnom meču savladala 4.avgust-Da se ne zaboravi sa 4:2.

Poveli su oni vrlo lako. Igrala se 10. minuta kada je Danel Blažić pogodio za 1:0. Dvije minute kasnije prednost je udvostručio Đorđe Ćeha.  Pokušali su domaći da se vrate u susret, i uspjeli su to golom Ljubiše Berjana u 28. minutu. Ipak, naivno primaju dva pogotka i "Verona" odlazi na nedostižnih 4:1 u 35. minutu. Sve što su momci iz 4.avgusta uspjeli bio je pogodak Nikice Purkovića za 4:2.

Pekara Zlatno zrno

U drugom polufinalnom duelu viđeno je isto tako mnogo uzbuđenja. Iako ih mnogi nisu vidjeli ni u polufinalu ekipa DOO Radis skupo je prodala kožu i tek nakon penala poražena od Kafe Verone. Poveli su "pekari" u 16. minutu golom Dragana Bjelice, ali pola minute pred kraj poluvremena ponovo se sjajno snalazi Ognjen Skoko i iskosa sa lijeve strane pogađa mrežu Zlatnog zrna za 1:1, što će biti i konačan rezultat meča.

U penal seriji Đorđe Lackanović, Slobodan Elez i Dragan Bjelica pogađaju za "Zlatno zrno", isto to čini i Ognjen Skoko, ali šut Jovana Kovačevića brani Ognjen Zirojević i "Zlatno zrno" odlazi u finale.

Finalna utakmica na rasporedu je sutra od 20,00 dok je utakmica za treće mjesto na programu od 19,00.

KAFE VERONA - 4.AVGUST - DA SE NE ZABORAVI 4:2 (2:0)