Neće ni sa kreča

U komšijskom duelu Drina je bila bolja  Podrinje u Janji s 2:1. Poveli su gosti golom Nemanje Dragutinovića u 28. minutu. Domaćin do poravnanja stiže  u 40.  minuti. Strijelac je io rezervista Adnan Barjektarević.

Slađan Stupar je u 67. minuti  ponovo pogodio mrežu Podrinja. Domaćin je  mogao da izjednači  dva minuta kasnije sa bijele tačke,  neprecizan je bio  Mladen Stjepanović.

Podrinje (J) – Drina (Z) 1:2 (1:1)

Stadion: Podrinja u Janji. Gledalaca: 250. Sudija: Dako Burulija (Trebinje) . Strelci: Bajrektarević u 40. minutu za Podrinje (J), a Dragutinović u 28. i Stupar u 67. minutu. Žuti kartoni: Đokić, Karjašević, Sajtanović (Podrinje), Ćulum, Molerović, Dragutinović, Vićić, Kostić, Marković, Lazić (Drina).

PODRINjE (J): S. Đurić , A. Đurić , Jusufović , Đokić , Vujić , Pavić  (od 38. Stjepanović ), Mulamustafić  (od 54. Arnautović ), Sajtanović , Čebić  (od 37. Bajrektarević ), Beširović , Karjašević .

DRINA (Z): Vićić , Majlović , Musić (od 46. Lazić ), Ćulum , Stjepanović  (od 73. Kolaković), Marković , Stupar , Dragutinović , Jokić , Kostić  (od 73. Lupić ), Molerović .

Igrač takice: Nemanja Dragutinović (Drina).

Podrinje - Drina / Foto: Fejsbuk stranica FK Podrinje

Sutjeska 0 : 2 Zvijezda 09
Podrinje 1 : 2 Drina
Napredak 1 : 2 Sloboda
Tekstilac Kort 1 : 1 Rudar Prijedor