Juniori Krupe na vrhu PL BiH: Krupa – GOŠK2:1 (2:1)

Stadion: Krupe u Krupi na Vrbasu. Gledalaca: 100. Sudija: Ognjen Valjić (Banjaluka). Strijelci: 1:0 Vučkić (11), 1:1 Raguž (19), 2:1 Ševarika (44). Žuti kartoni: Čivčić, Vučkić (Krupa), Korać, Juras, Pehar, Raguž, Puljić, Marić (GOŠK).

KRUPA: Ratković, Babić, Vučkić, Čivčić, Gvozdenović, Šipovac (od 89. Berak), Ninković (od 60. Vračar), Avdić (od 86. Dubočanin), Domuzin (od 46. Novković), Jusić, Ševarika. Trener: Nenad Studen.

GOŠK: Vidić, Pavlović (od 46. Soče), Marić, Pehar, Korać, Miletić, Puljić, Vuletić (od 63. Lukić), Raguž, Juras, Karačić. Trener: Ante Katavić.

Domaćom pobjedom 2:1 protiv GOŠK-a juniori Krupe izbili su na prv poziciju Omladinske Premijer lige BiH, sa 12 bodova koliko ima i tuzlanska Sloboda, ali ujedno i bolju gol-razliku. Bila je ovo četvrta pobjeda Krupljana  pet prvenstvenih utakmica, a na svakoj je napadač Nikola Ševarika postigao po pogodak.

Bio je junak i ovog susreta, u 44. minutu zatresao je mrežu gostiju za 2:1, a u 89. minutu izborio je i jedanaesterac koji u gol nije pretvorio Nebojša Gvozdenović. Na ovaj način juniori Krupe nastavljaju kontinuitet dobrih igarai rezultata, prošle sezone igrali su u finalu Omladinskog kupa BiH, a  ovoj sigurno gaze u prvenstvu.