Juniori Radnika slavili u Banjaluci

Juniori Borca poraženi su danas na pomoćnom terenu Gradskog stadiona od ekipe bijeljinskog Radnika rezultatom 0:1 u utakmici 21. kola Premijer lige i propustili šansu da po prvi put od starta sezone vežu tri prvenstvene pobjede, s obzirom da su u prethodna dva kola savladali Velež u Vrapčićima i Mladost u Banjaluci.

Jedini gol na današnjoj utakmici viđen je u 25. minutu: silovito je iskosa sa desne strane šutirao Radovan Vujić i odličnim udarcem poslao loptu pod prečku golmana Amara Bajića.

Nakon nepotpunog 21. kola, Borac je i dalje na desetoj poziciji sa 22 boda, dok je Radnik sedmi sa 31 bodom.

U narednom kolu, izabranici Zorana Dragišića će gostovati ekipi Viteza, koja pet kola prije kraja takmičenja zauzima pretposljednje mjesto sa samo jednom pobjedom i 7 osvojenih bodova.

Uskoro fotografije sa utakmice…

BORAC – RADNIK 0:1 (0:1)

strijelci: 0:1 Vujić (25.), stadion: pomoćni teren Gradskog stadiona, gledalaca: 50, sudija: Miloš Gigović (Gradiška), žuti kartoni: – .

BORAC: Bajić, Dubravac (od 68. minuta Žarić), Milutinović, Arsić, Burgić (od 63. minuta Bosnić), Turanjanin (od 13. minuta Jagodić), Kuruzović (od 59. minuta Bamburać), Eskić, Banović, Grahovac (od 46. minuta Mirčić), Vukobratović. Trener: Zoran Dragišić.

RADNIK: S. Hodžić, Marinković, Gospavić, Zekanović, Vujić (od 76. minuta H. Hodžić), Nikolić, Purić, Hasikić (od 46. minuta Vrućinić), Knežević, Mitrović, Živanović. Trener: Slaviša Mitrović.

(borac-sport, foto: borac-sport)

Borac 0 : 1 Radnik
Mladost 3 : 0 Vitez
Velež 0 : 1 Zvijezda 09
Sarajevo 4 : 0 Široki Brijeg
Sloboda 1 : 0 GOŠK
Željezničar 1 : 2 Čelik
Zrinjski 2 : 0 Krupa