Zvijezda 09 , Krupa i Sloboda u polufinalu Kupa BiH

Ugljevik: Završeno je 0:0. Najveći uspeh Zvijezde 09 u njenon kratkoj istoriji. Plasirala se u polufinale Kupa Bih. Tamo su još Sloboda Tuzla i Krupa,a sutra igraju Široki i Željezničar.

Ugljevik. Još se igra u Ugljeviku

Tuzla: Kraj u Tuzli. Sloboda je slavila 2:0 i plasirala se u polufinale Kupa BiH

Ugljevik: Bliži se kraj meča. Zvijezda 09 na pragu istorijskog uspeha

Tuzla: 90+3 I treći crveni karton za ekipu Sloge Kapiten Ivan Kostić je zbog prigovora dobio drugi žuti karton

Krupa: Završeno Krupa - Rudar Prijedor 3:2

Krupa. Goooooooooooooool: 90. minut  3 2 pogodio za Rudar  Jandrić

Krupa: 88. minut. Jaćimović dao gol za Rudar Prijedor ,ali je  poništen zbog ofsajda

Tuzla: 88. Direktan crveni karton za Semira Efendića iz Sloge zbog sukoba sa Milanom Ćulumom

Ugljevik: Veliku priliku imao Olimpik. Osmanović glavom poslao loptu pod prečku,ali je Kolak sjajno odbranio

Krupa.- Šutirao je Lolić u 83. minuti, golman Krupe odbranio.

Tuzla: 86. Žuti karton za Mirzu Musića (Sloga) 86. Druga izmjena u ekipi Sloge. Almir Omerović ulazi umjesto Joce Stokića

Tuzla: 84. Zbog skidanja dresa Grahovac dobija žuti karton

Ugljevik: Isključen Milović (Olimpik) zbog nesportskog ponašanja. Ekipe igrački izjednačene. jer je ranije isključen Mazić kod Zvijezde 09.

Tuzla: 84. Sloboda rješava pitanje pobjednika. Vladimir Grahovac je sve sam uradio po desnoj strani, izbio pred golmana Hamzabegovića i lako pogodio za 2:0

Krupa: Treća izmena kod Rudara. Umesto  šakića od 75. igra  Jaćimović

Krupa: Žuti Palić Krupa.

Tuzla: 77. Prva izmjena u ekipi Sloge. Ulazi najbolji strijelac Sloge, Mirel Ibrahimović, a izlazi Širanović

Ugljevik: Olimpik ima igrača više, isključen Mazić.

Tuzla: GOOOOOLLLL 71. minuta Sloboda vodi 1:0. Sulejman Krpić je pogodio za veliko vođstvo Tuzlaka. Todorović je šutirao, a lopta se odbila do Krpića koji pogađa za 1:0. Gosti traže ofsajd, ali ga neće dobiti. Žuti kartoin zaradio zbog protesta Joco Stokić.

Krupa: 66. Odlična  šansa za Rudar, Jakupović sa 3 metra prebacio gol

Tuzla: 67.minuta Novi žuti karton za fudbalere Sloge. Dobio ga je Muris Pirić

Ugljevik: Otvorana igra sa obe strane,ali nema promene rezultata

Tuzla: 66. minuta. Prva izmjena na utakmici. Milan Ćulum ulazi u igru umjesto Amera Ordagića u ekipi Slobode

Krupa Izmena kod Krupe, treća izašao Savić od 58. igra  Fajić

Tuzla: 57. minuta Prva prava prilika na utakmici za Slobodu. Todorović je šutirao sa distance, međutim pogodio je prečku

Tuzla: 56. Sloga igra zaista grubo u ovom duelu. Sada je ponovo zbog grubog starta požutio i Nemanja Stjepanović, kao i Todorović kod Slobode

Ugljevik: Pokušao je Rakić udracem stići do gola,ali je Bandović bio siguran

Ugljevik: Pokušao je Osmanović udarcem iz daljine. Nema gola.

Krupa: izašao Milutinović,a  od 50. minute igra  ilić (Krupa)

Ugljevik: Žute kartone dobli Mazić i Muminović.

Ugljevik: Dino Đurbuzović traži totalnu ofanzivu Olimpika.

Tuzla: 49. min žuti karton za Samira Efendića u ekipi Sloge

Krupa. Goooooooooooooool. Koljić pogodio za 3:1 Njegov treći gol. Bio je to prvi napad u druigom poluvrmenu. Izmena u Rudaru izašao Marić ,a od 46. u igri je Dekić

Nastavljeni mečevi.

POLUVREME NA MEČEVIMA ČETVRTFINALA KUPA BIH

Ugljevik: Vidović iz Olimpika izašao sma pred Kolaka, ali je ovaj odlično reagovao

Ugljevik. Đuti karton su dobili Mahmutović i Huseinbašić oiz Zvijezde 09

Tuzla: Kraj prvog poluvremena u Tuzli. Dosadna utakmica, bez velikih prilika.

Krupa: Goooooooooooo. Pogrešila odbrana prijedorčana pogodio Koljić za 2:1.

Krupa: Izmjena u Krupi. Izašao  Dabić,a od  od 44.minute igra  Marjanović

Krupa:44' korner za Krupu, Koljić glavom pogađa prečku

Krupa: Koškanje žuti kartoni Bukotić Krupa i Šakić Rudar

Ugljevik.:Olimpik ima više od igre,ali nema prilika.

Ugljevik: U jeku napada Olimpika napadač Zvijezde 09 Huseinbašić pogađa prečku gola Bandovića, udarcem sa 22 metara.

Krupa: Žuti karton dobio Nemanja Marić iz Rudar Prijedora.

Tuzla:  36.minuta Lazevski centrirao sa lijeve strane na prvu stativu,ali je  Mirza Hamzabegović oprezan

Krupa. Revanširao mu se Koljić. Glavom je tukao pored gola.

Krupa. Nova dobra prilika za Rudar. Lolić tuče pored gola.

Ugljevik: Nema golova. Olimpik nešto kvalitetniji. Vučina Šćepanović imao dobru priliku,ali nije pogodio.

Tuzla: 29.min Slobodan udarac za Slobodu sa vrha kaznenog prostora iskosa. Ordagić centrirao, ali odbrana Sloge otklanja opasnost.

Krupa. Gooooooooooooool. Izjednačio Koljić. Centaršut sa leve  strane, skok i gol glavom

Krupa Gooooooooooooool. Rudar Prijedor vodi sa 0:1. Pogodio Lolić sa 17 metara.

Krupa. I dalje je 0:0,a obje ekipe imale po dobru priliku.Jašarević neprecizan u Krupi, Jakupović u Rudaru.

Tuzla: 22.minuta Tvrda utakmica za sada, bez ozbiljnijih šansi i jedni i drugi

Nema golova u revanš utakmica četvrfinala Kupa BiH.

Tuzla: Sloboda je bila u obećavajućem napadu,ali je golman gostiju bio uspešan.

Krupa: Izjednačena igra.

Krupa: Domaćin je na startu imao dobar napad,ali nema gola.

Počele su utakmice i nema većih uzbuđenja.

Danas se igraju revanš utakmice četvrtfinala kupa BiH. Igraju Krupa - Rudar Prijedor, Zvijezda 09 - Olimpik i Sloboda - Sloga Simin Han. Krupa je u prvom meču bila bolja od Rudara i slavila sa 0:3, Zvijezda 09 od Olimpika. Bilo je 1:2 ,a Sloboda i Sloga su igrali nerešeno 0:0.Evo startnih postava:

Krupa - Rudar Prijedor 3:1 (2:1)

Krupa na Vrbasu. Stadion: Krupe. Sudija:Tomislav Čujić (Tomislavgrad).

KRUPA: Kutić, Makitan, Jašarević, Koljić, Milutinović, Palić, Vukotić, Vidović, Dabić, Savić, Barić.Rezreve: Fajzić, Maksimović, Dujaković, aleskić, Fajić, Ilić, Marijanović. Trener: Slobodan Starčević.

RUDAR: Šarac, Ćatić, Petrović, Japupović, Lolić, Šakić, Pekija, Gavranović, Popović, Marić, Davidović. Rezerve: Milinković, vejinović, Rokvić, Vojinović, Jaćimović, Jandrić, Dekić. Trener: Zlatko Jelisavac.

Zvijezda 09 - Olimpik 0:0

Ugljevik. Stadion: Gradski. Sudija: Elvis Mujić (Banovići)

ZVIJEZDA 09: Kolak, Babić, Mahmutović, Krajišnik, Rakić, Huseinbašić, Filipović, Tripković, Mazić, Bajić. Rezreve: Lakić, Guzijan, Bogićević, Vučić, Hadžić, Đukić, Nikolić. Trener: Aleksandar Jović.

.OLIMPIK: Bandović, Milović, Jusić, Osmanović, Muminović, Jusufbašić, Šćepanović, Jusufi, Sadiković, Čizmić, Vidović. Rezerve: Hodžić, Pršeš, Mahović, Oglečevac, Kovač, Duraković, Bevap. Trener: Hajrudin Đurbuzović..