29.03.2018 Administrator DC

Neriješeno u Zvorniku

U utakmici 18. kola I lige Republike Srpske odigranoj danas u Zvorniku Drina i Kozara podijelili su bodove odigravši 0-0.

Nakon početnog ispitivanja snaga i terenske inicijative domaćih fudbalera, fudbaleri Kozare zaigrali su agresivnije i više kontrolisali loptu u svojim nogama. Dvije dobre prilike propuštaju Radoja i Kovljen, a danas vrlo dobar golman domaćih Vičić sprečava Kremenovića da postigne gol za vođstvo Kozare. I dok je trajala inicijativa Kozarinih fudbalera, domaći u 30. minutu iz iznenadne kontre dolaze u priliku da ugroze Ilića, ali šut Avdića zaustavlja prečka. Do kraja poluvremena fudbaleri Kozare kontrolišu igru, ali se rezultat ne mijenja i na poluvrijeme se odlazi sa 0-0.

U drugom poluvremenu domaćin je podigao nivo igre, ali bez previše opasnosti po gol Kozare, dok na drugoj strani prijete Kovačević i Stjepanović. Šut Radoje u 60. minuti zaustavlja prečka, a do kraja se igra između dva šesnaesterca i rezultat ostaje nepromijenjen.

Pred fudbalerima Kozare nema mnogo vremena za odmor. Već u subotu 31. 03. 2018. godine u utakmici 19. kola I lige Republike Srpske na Gradskom stadionu u Gradišci dočekaće Sutjesku iz Foče. Utakmica počinje u 16 h.

Drina (Zvornik): Vičić J., Musić E., Vasiljević N., Krstić M. (od 46. min. Kostić D.), Kikić A., Marković N. (od 46. min. Vasić R.), Stupar S., Dukić M., Jokić M., Avdić D., Ćulum D. (od 59. min. Dragutinović N.),  trener:  Cvijetinović V., nisu igrali: Bogićević M., Majlović E., Nikolić M., Molerović V.

FK Kozara: Ilić M., Kovačević M., Raspudić B., Petrović O., Kovljen S. (od 73. min. Petković V.), Radoja S., Kremenović V. (od 78. min. Džombić R.), Mirković I., Petković Z.,  Stjepanović N. (od 90. min. Aljetić B.), Paštar M. trener: Trivunović V., nisu igrali: Bojanić M., Petrović O., Babić N., Bubić Ž.

Izvor:FK Kozara

Kozara FK/Foto:FK Kozara

Zvijezda 09 1 : 0 Napredak
Podrinje 1 : 0 Tekstilac Kort
Sutjeska 1 : 0 Željezničar Sport Team
Drina 0 : 0 Kozara